18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamy Mistrza!

marcin_zbok • 2016-01-19, 16:22
W Polsce jest to sport wciąż mało popularny ale w "ju es and eej" armwrestlerzy traktowani są jak królowie.

Janek jest jedynym Polakiem, który miał okazję walczyć na Vendettcie w Las Vegas i co więcej dwa razy pokazywał, że Polak potrafi.

Kilkukrotny Mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata, brązowy medalista Arnolds Calssic a poza tym patriota i zajebisty koleżka.

W mediach raczej go nie zobaczymy więc wrzucam tutaj, mam nadzieję, że część z Was zainteresuje się tematem.









Ma dziewczynę więc siła wypracowana raczej na treningach :mrgreen:

Jak ktoś chce więcej info to można go znaleźć na FB - Jan Żółciński

Mrozikk

2016-01-19, 21:31
@MrVanish24

Zawody są podzielone na lewą i prawą rękę. Siłują się tą ręką w zależności od tego w jakiej konkurencji startują. Miałem nawet okazję rozmawiać z Janem Żółcińskim. Kilka lat temu w moim liceum w Lublinie były organizowane zawody w siłowaniu się na rękę. Kilku kolegów miało już osiągnięcia na mistrzostwach Polski i znali Żółcińskiego. Był poproszony o sędziowanie naszych potyczek.

Awyhter

2016-01-19, 21:53
Znajdź swoje powołanie, następnie zacznij to robić... Ci panowie nigdy nie przestawali bić pionka! RESPECT!

Halibut

2016-01-19, 22:39
tranzystor napisał/a:


Chyba w kręgach takich ludzi jak Ty, co USA widzieli w TV.



Spoko, najbardziej znanym sportowcem w Polsce jest Adam Małysz. Przedstawiciel sportu mniej popularnego na świecie niż ten cały armwrestling...

DrAres

2016-01-19, 23:32
krakenwmajtach napisał/a:

Ja bym ich ku*asem położył, wszystkich na raz. :krejzi:


Pewnie by się ze śmiechu pokładli. :loldev:

Nikczemny_Płód

2016-01-19, 23:43
Oglądam osoby cwiczące to.

Przyjdą o 16 na siłke. Zaczynają trening prawej łapy o 16:15 po 10 minutowej rozgrzewce. Katują tę rekę do 19. Potem robią albo klatke... Albo klatke.

Skąd wiem ze tak dlugo cwicza? Ano kiedys polaczylem sobie aeroby z siłowym i rozciaganiem. Od 16 do 20 moglem ogladac tych ludzi.

Nogi szpaki, brzuch zalany fatem, jedna reka grubsza od 2, siła ogólna taka se. Nie wiem, dla mnie to sredni ten sport, no ale moze sie nie znam \..

th...........ng

2016-01-20, 01:00
Aborcyjny_Płód napisał/a:

Oglądam osoby cwiczące to.

Przyjdą o 16 na siłke. Zaczynają trening prawej łapy o 16:15 po 10 minutowej rozgrzewce. Katują tę rekę do 19. Potem robią albo klatke... Albo klatke.

Skąd wiem ze tak dlugo cwicza? Ano kiedys polaczylem sobie aeroby z siłowym i rozciaganiem. Od 16 do 20 moglem ogladac tych ludzi.

Nogi szpaki, brzuch zalany fatem, jedna reka grubsza od 2, siła ogólna taka se. Nie wiem, dla mnie to sredni ten sport, no ale moze sie nie znam \..



Jakoś żaden typ na filmikach nie wyglądał jak opisujesz a juz napewno nie nasz Zolcinski. W psychiatryku zrobili wam siłownię i przyszły twoje ziomy z oddziału, tak było.

ObserwatorSadol

2016-01-20, 09:50
krakenwmajtach napisał/a:

Ja bym ich ku*asem położył, wszystkich na raz. :krejzi:

Tsaaa pewno tym ku*asem którego narysowali ci koledzy na czole :idzwch*j:

fkdaro

2016-01-20, 10:32
Morda sama się cieszy jak Polak zwycięża na obcym podwórku :)