18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamy cię!

Flodzia • 2022-10-08, 14:08

Złodziejskie nasienie :gniew:

Heliar

2022-10-08, 14:13
Gdzieś go widziałem


janniezbedny23

2022-10-08, 14:23
Szkoda dziadka pewnie i 13,14 i inne duperele i złudne zapomogi na LEKI i codziennie życie nie starczają xxxxx xxx

Hans-Kloss

2022-10-08, 14:46
Szkoda dziadka widać że jest mu wstyd ....pewnie zapie**alał całe życie i na starość ch*ja z tego ma..i musi dawać sobie rade kradnąc. Ciężko teraz ogarnąć życie będąc gdzieś na etacie.. a co dopiero żyć z jakiejś gównianej emerytury w obecnych czasach :-|

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-08, 16:14
Kryzys gospodarczy dopiero się zaczyna. Plusem jest, że PiSi elektorat się skurczy niemiłosiernie; młodsi pójdą po rozum do głowy, a starsi zdechna z głodu. ch*j z nimi; natura działa po swojemu.

djoshin

2022-10-08, 16:27
Dziadzio za upublicznienie wizerunku może zgarnąć niezłą kasę jak to dobrze rozegra

baronturbina

2022-10-08, 17:18
Doskonały materiał! Cudowne otwarcie, akcja i zakończenie godne „Przeminęło z wiatrem”. Flodzia to chyba najlepsze co na tym portalu widziałem do tej pory!

Heliar

2022-10-08, 19:36
janniezbedny23 napisał/a:

Szkoda dziadka pewnie i 13,14 i inne duperele i złudne zapomogi na LEKI i codziennie życie nie starczają xxxxx xxx



To nie Polska bo napisy cyrylicą wykreślone.

zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Kryzys gospodarczy dopiero się zaczyna. Plusem jest, że PiSi elektorat się skurczy niemiłosiernie; młodsi pójdą po rozum do głowy, a starsi zdechna z głodu. ch*j z nimi; natura działa po swojemu.



Tobie się wydaje, że jak się władza zmieni to, kryzys zniknie, albo że zmieni się coś dla zwykłego Kowalskiego :ubawdolez: Jeszcze się nie znalazł taki, co by stanął i powiedział, ja wiem jak pokonać kryzys, zrobimy tak i tak.

croyna

2022-10-08, 19:45
nasienie to ci stary z wujkami pompuje w dupe. widać, że mu wstyd i gdyby nie gospodarka to nigdy by się do tego nie posunął

Olashenco

2022-10-08, 19:56
Dziadek może jest biedny i kradnie by żyć, a może ma hajs i jest sknerą - nie wiadomo w każdym razie mamy zajebiście ciężkie czasy ale zauważcie jedną rzecz - Jest na prawdę ciepła jesień, orzechy obrodziły, gruszki, jabłonie, a dzisiaj własnej działeczce znalazłem kilo rydzów.
Trzeba dbać o naturę, korzystać z niej lecz nie wykorzystywać :-|

jazeck

2022-10-08, 21:16
Za udostępnianie wizerunku teraz może wam założyć sprawę...! I sporo może odbić sobie na kolejne flaszki...!

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-08, 21:50
Heliar napisał/a:

Tobie się wydaje, że jak się władza zmieni to, kryzys zniknie, albo że zmieni się coś dla zwykłego Kowalskiego Jeszcze się nie znalazł taki, co by stanął i powiedział, ja wiem jak pokonać kryzys, zrobimy tak i tak.


Przypomnę ci dwa terminy: zielona wyspa, i pusty druk pieniądza.

PO już jeden kryzys ogarnęła gdzie byliśmy przykładem dla wszystkich w zakresie zarządzania ryzykiem i finansami publicznymi.
A władza się musi zmienić by zatrzymać napie**ala nie druku pustego pieniądza. Te psie sk***ysyny wiedzą że będą pierdiec w więzieniu po utracie władzy więc już mają w dupie Polskę i Polaków, tylko robią wszystko by najgłupsza część społeczeństwa obywatelskiego xekuoic i zmanipulować wybory.

PabloSkills

2022-10-08, 22:58
Ale się porobiło.
Do skillsów cygana to mu jeszcze brakuje.

sa...........el

2022-10-09, 02:04
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Przypomnę ci dwa terminy: zielona wyspa, i pusty druk pieniądza.
PO już jeden kryzys ogarnęła gdzie byliśmy przykładem dla wszystkich w zakresie zarządzania ryzykiem i finansami publicznymi.
A władza się musi zmienić by zatrzymać napie**ala nie druku pustego pieniądza. Te psie sk***ysyny wiedzą że będą pierdiec w więzieniu po utracie władzy więc już mają w dupie Polskę i Polaków, tylko robią wszystko by najgłupsza część społeczeństwa obywatelskiego xekuoic i zmanipulować wybory.



tak, tak, będą siedzieć, na pewno, jak każdy polityk po 89' i zresztą przed. Wstawaj, zesrałeś się.