18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamy cię!

Flodzia • 2022-10-08, 14:08

Złodziejskie nasienie :gniew:

drDolitr

2022-10-09, 12:52
djoshin napisał/a:

Dziadzio za upublicznienie wizerunku może zgarnąć niezłą kasę jak to dobrze rozegra



Nie stac starego ch*ja na batona za 2,30 a stać będzie go na założenie sprawy cywilnej? Chyba jestes jego wnukiem... inteligencja po dziadku

Xevik20

2022-10-09, 17:45
Jak ktoś by jedzenie ukradł to jako właściciel firmy machnąłbym ręką i mu to opłacił. Jak ktoś by próbował ukraść inną rzecz w wiadomym celu wzbogacenia się to wtedy już można upie**olić ręce :D , bo to już zupełnie coś innego.

jacek.jenot

2022-10-10, 00:00
A co sie dziwisz białas+ złodziejska k***a.
Białe p*zdy niech se kończo Szmaty j***ne to bezmózgi wychowane na łatwiznie - Kato pojeby
A póżniej słyszysz, ze biali ludzie to rasa Panów - wygina bo to zjeby genetyczne :) hooooy im w ząb :)

xalk

2022-10-10, 16:51
Hans-Kloss napisał/a:

Szkoda dziadka widać że jest mu wstyd ....pewnie zapie**alał całe życie i na starość ch*ja z tego ma..i musi dawać sobie rade kradnąc. Ciężko teraz ogarnąć życie będąc gdzieś na etacie.. a co dopiero żyć z jakiejś gównianej emerytury w obecnych czasach



przecież to kacap, j***ć go

Kuba_q16

2022-10-11, 11:49
Widac ze kaczor tez odczuwa inflacje :mrgreen:

kulawiec

2022-10-13, 00:31
Heliar napisał/a:

Jeszcze się nie znalazł taki, co by stanął i powiedział, ja wiem jak pokonać kryzys, zrobimy tak i tak.



Ależ to proste. Zamiast drukować kasę, jednym zabierać i dawać drugim, wystarczy za mordy, kopa w dupę i do roboty.

Przez setki lat działało i od srania na klepisko i rycia w ziemii drewnianym kijem doszliśmy do podróży na księżyc, jakby wtedy była demokracja, to by wszyscy zdechli z głodu.