18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamusia da papu

~Angel • 2020-05-26, 14:19
Chyba był bardzo głodny.


hubecik

2020-05-26, 18:04
Juzwa napisał/a:

Trzeba być nieprzeciętnie pie**olniętym, żeby trzymać węża w domu.



Może kiedyś będziesz trzymać własną żmiję w domu

Antek01

2020-05-26, 18:44
Adae napisał/a:

Biorę takiego węża, i nie ściągam, tylko ściskam go wolną ręką aż się rozjebie i rozleją się flaki.



Tylko żebyś prześcieradła nie zabrudził.
Ścisnąć takie bydle...masz ty pojęcie k***a... :D

Marco_Zg

2020-05-26, 18:56
Po wszystkim sam stał się daniem.

pankruk

2020-05-26, 18:59
Ja bym przypalał sk***ysyna zapalarą

Adae

2020-05-26, 19:23
Antek01 napisał/a:

Tylko żebyś prześcieradła nie zabrudził.
Ścisnąć takie bydle...masz ty pojęcie k***a...



Codziennie jak wstaje rano i musze sie odlac to sciskam takiego bydlaka, tylko twardego bo budze sie obok fajnych dupeczek zazwyczaj, a nie jakies miekkie gowno zawiazane na starej babie.

Przetarl bym wolna reka jak szmuli po lechtaczce az by skora zeszla i na pokrowiec do telefonu pejsatego sk***ysyna.

Ja...........ro

2020-05-26, 19:35
Dobree, a gdzie dalsza część? Lubie patrzec, jak takim amebom dzieje sie krzywda od wlasnych podopoecznych.

TAS

2020-05-26, 20:40
Trzeba oddać że ta babka to twarda sztuka...

PanKleik

2020-05-26, 22:02
Juzwa napisał/a:

Trzeba być nieprzeciętnie pie**olniętym, żeby trzymać węża w domu.




Zwierzę jak każde inne, trzeba przede wszystkim myśleć, sam miałem parę węży w swoim życiu i żaden nie zrobił mi krzywdy, raz próbował pyton królewski bo był też głodny i skończyło się na obitym pysku po przywalił w szybę :/ niektórzy mają też pająki, ptaszniki nie jadowite nawet jakby chciały nie zrobią ci krzywdy. Zachowaj określenie pie**olnięty na inne grupy ludzi

8-)

Kamil3l

2020-05-26, 22:58
PanKleik napisał/a:

Zwierzę jak każde inne, trzeba przede wszystkim myśleć, sam miałem parę węży w swoim życiu i żaden nie zrobił mi krzywdy, raz próbował pyton królewski bo był też głodny i skończyło się na obitym pysku po przywalił w szybę :/ niektórzy mają też pająki, ptaszniki nie jadowite nawet jakby chciały nie zrobią ci krzywdy. Zachowaj określenie pie**olnięty na inne grupy ludzi



no właśnie. Typ to jakaś p*zda chyba. Zwierze jest zwierze i trzeba hodować tak jak tego wymaga. Miałem w życiu węże, ptaszniki, psy, rybki, skorupiaki, mięczaki, żółwie,kota nawet raz, skorpiony, myszy czy owady różne. Jeden ch*j co masz, tylko rób to z głową i poprawnie. ch*j go powinno boleć co ktoś sobie w ramach rozsądku hoduje.

WulkanSraki

2020-05-26, 23:00
Baba do weza miłym glosem: cześć co u ciebie?
Wąż: a w porządku, siedze se w akwarium i takie tam.

MKRS

2020-05-26, 23:04
[quote="Juzwa"]Trzeba być nieprzeciętnie pie**olniętym, żeby trzymać węża w domu.[/quote

Brak mi słów. Serio? gorzej jest trzymać takie stworzenie jak ciebie (szkoda mi twoich rodziców).

raistpol

2020-05-26, 23:44
eryk-antykleryk napisał/a:

Jej się co miesiąc leje krew i nie drze p*zdy z tego powodu



co?

Krak

2020-05-27, 08:24
Angel napisał/a:

Chyba był bardzo głodny.



Nie tyle głodny co baba pewnie wcześniej dotykała jakieś futerkowce albo inną karmę i się wąż skusił.

Wiewór

2020-05-27, 10:31
I ty k***o wenzu idziesz do mojej zupy.

darayavahus

2020-05-27, 10:54
Pajan napisał/a:

W życiu takiego ch*ja bym nie trzymał w domu. Macie zakończenie filmu?



W sensie ... wytrysk na jej głupi ryj?