18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamed sadysta

TT4 • 2018-02-09, 19:22
No dobra nie Mamed ale podobny ch*jek.


Wiewór

2018-02-10, 09:50
Takich imigrantów boję się w Europie. Taki zwyrol nie będzie miał problemu z rozjezdzaniem ludzi ciężarówka

Loaloa

2018-02-10, 09:51
Jak ja z was kisnę "wielcy sadole". Hejtujecie na "spedalonych lewaków" i "p*zdy w rurkach", a wystarczy głupi filmik z myszą i płaczecie jak małe dzieci. Ochoczo mordowalibyście każdego, kto ma inne od waszego zdanie, a "nie możecie patrzeć" na krzywdę myszy. Po ch*j wchodzicie na portal z sadyzmem w nazwie? Czego się tu spodziewaliście? Puszystych kotków i widoczków łąki usłanej kwiatkami?

Qaikwow

2018-02-10, 11:36
Weterynarz z berlina raczej :)

Jo...........23

2018-02-10, 12:35
Loaloa napisał/a:

Jak ja z was kisnę ...




Nie sądziłem, że ci piwo postawię.

Wystarczy jeszcze "kosmetyczna" zmiana w haśle:
"Człowieczeństwo to sposób w jaki człowiek traktuje drugiego człowieka"
na
"Człowieczeństwo to sposób w jaki człowiek traktuje bezbronne zwierzę".

I już można być najgorszym sukinkotem, katować żonę, dzieci, rodziców,
naśmiewać się z nieszczęścia i cierpienia innych ludzi czy nawet być złodziejem, i mieć nadal dobre samopoczucie, bo przecież "cierpienie myszki mnie porusza więc ze mną wszystko jest ok.".

Żałosne.

jedrzej152

2018-02-10, 15:24
Loaloa napisał/a:

Jak ja z was kisnę "wielcy sadole". Hejtujecie na "spedalonych lewaków" i "p*zdy w rurkach", a wystarczy głupi filmik z myszą i płaczecie jak małe dzieci. Ochoczo mordowalibyście każdego, kto ma inne od waszego zdanie, a "nie możecie patrzeć" na krzywdę myszy. Po ch*j wchodzicie na portal z sadyzmem w nazwie? Czego się tu spodziewaliście? Puszystych kotków i widoczków łąki usłanej kwiatkami?




Czasami pojawiają się negatywne komentarze na Twój temat na tym portalu, a jednak potrafisz coś mądrego powiedzieć. Piwo bym z Tobą wypił.

TB303

2018-02-10, 15:26
jedrzej152 napisał/a:

Piwo bym z Tobą wypił.


Tylko uważaj, by Cię za bardzo nie upił, bo jego orientacja może sprawić, że obudzisz się z ogromnym bólem odbytu i jamy ustnej :amused:
Ja nie obrażam - stwierdzam fakt, z którym się nie kryje :amused:

Silasik

2018-02-10, 19:46
Po materiale przyrządził ją z masełkiem i cebulką... Potwierdzone info :mrgreen:

Steewie

2018-02-11, 11:26
Mamed sadysta to tak jakby napisać cofam do tyłu :D

Pankracy_Młot

2018-02-12, 19:46
ProVVe napisał/a:

Dawno nikt tych jebańców chemia po ryju nie potraktował... Z całej tej dziczy zrobiłbym poligon i miejsce dla frustratów... Wk***iasz się i za symboliczna opłatę eksterminujesz wioskę tego bydła...



Najpierw trzebaby uzbierać wioskę takich cwe*i jak ty ścierwojadzie.
Autentycznie uśmiałbym się jakby ktoś cię spalił żywcem i nagrał to.
Oh biedny szczurek, myszka czy inny ch*j - zabijmy kobiety, dzieci i starców których wygląd jest inny. Po ch*j cię k***o matka urodziła? Tyle kurestwa na tym portalu ,a ja wciąż wierzę ,że w końcu pojawi się filmik z tobą lub innymi ścierwami w roli głównej.