18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamed sadysta

TT4 • 2018-02-09, 19:22
No dobra nie Mamed ale podobny ch*jek.


poligon6

2018-02-09, 22:03
voyagerkg1 napisał/a:

poligon6 ..komuniści.. Oni są komunistami nie socjalistami ..socjalistą był Hitler ,Faszystą Musolini ,w sumie mają taki sam plan jak Hitler ,lecz Oni pochwalają ludzi którzy są nierobami .. a poniewierają i okładają podatkami i urzędnikami ludzi pracy. Ludzie pracujący są karani podatkami w Europie za to że chcą pracować ..ironia w ch*j



Od kiedy motłoch dostał prawa wyborce tak jest. Kiedyś ci co odpowiadali za państwo, odpowiadali mjatkiem np w starozytnej grecji. Motłoch, który nie ma żadnej odpowiedzialności wybiera takich samych do władzy. A kiedyś nieudolny polityk kładł głowe na szale dzis tylko swoje wyświechtane galoty.

voyagerkg1

2018-02-09, 22:15
Co mogę napisać ..Nie uważam się za mądrego jestem głupi w ch*j ...pisze i czytam w sadistic pl. Ale chyba ..mam mniemanie ...skoro czytam z zrozumieniem tekstu ..to nasi przywódcy do zwykłe kanalie i dranie pierwszej wody chamy i ludzie bez honoru którzy zasługują tylko by kury szczać porowadzać@!

r061071

2018-02-09, 22:27
chyba nie jestes glupi

jedrzej152

2018-02-09, 22:54
@wszyscy up. co wy k***a robicie na tym portalu?
Swoją drogą nie ma jak mieszać politykę do tego, że jakiś Mamed czy inny Ahmed wziął i rozerwał mysz na pół. A pamiętacie tego Polaka co odgryzł głowę gołębia? Też go k***a isis nauczyło?

Miękkie cioty. Gość rozj***ł szkodnika a wy za chwilę będziecie płakać. pie**olicie o muzułmanach jak potłuczeni jakie to ch*je itp. a chwycicie za koran jak do was przyjdą bo wam nawet myszy szkoda.
A za materiał jak najbardziej zasłużone piwko. Dawaj wincyj.

_Netrunner_

2018-02-09, 22:57
"Kraj" zwał jak zwał , że traktują jak karalucha to stworzenie ...Inne "obyczaje" .Bulwersować to się można, choćby na shit co do cebulandi stadami napiera..

manson__

2018-02-09, 23:02
Polactwo oczywiście święte. Różnica jest taka, iż zaj***nym telefonem ciapaty potrafi coś nagrać. :kawa:

Ja...........ro

2018-02-09, 23:14
Już tłumaczę:
"Ja pracuję nad doniosłym wynalazkiem! Chodzi o potwierdzenie procentu myszy w myszy w zależności od podziemnego promieniowania na tym terenie. Bo na przykład w jednym sklepie pod półkami z cukrem żyją myszy i po rocznym rozmnażaniu myszy jest 80% myszy w myszy, a w drugim sklepie jest 90% myszy w myszy, a szczur to ma w ogóle 500% myszy w myszy a w tej myszy jak widać jest tylko 50% myszy w myszy. A dzięki mojemu wynalazkowi dojdzie do tego, że w ogóle nie trzeba będzie truć myszy bo nie będzie myszy w myszy."

A userom powyzej sie chyba portale poj***ły :ciasteczkowy:

voyagerkg1

2018-02-09, 23:18
Jedrzej152 jeżeli pochwalasz i pozwalasz na takie zachowania ..to szacun jesteś zajebistym sadolem ..zajebyste będą twe potomki twych lędzwi wykonane . A jak przyjdzie co do czego ..to ucz się Arabskiego

jedrzej152

2018-02-09, 23:40
voyagerkg1 napisał/a:

Jedrzej152 jeżeli pochwalasz i pozwalasz na takie zachowania ..to szacun jesteś zajebistym sadolem ..zajebyste będą twe potomki twych lędzwi wykonane . A jak przyjdzie co do czego ..to ucz się Arabskiego



Ani mnie to ziębi ani mnie to parzy. Jest mysz i nie ma myszy. :kawa:

głest

2018-02-10, 00:00
Panowie... co tu rozpaczać nad ch*jowym żywotem myszy. Jako gówniarz, znacznie przed osiągnięciem dojrzałości (społecznej, osiemnastki znaczy się) obcinałem głowy drobiu (każdy weekend) - oczywiście złapanym kurom w zagrodzie dziadków, siekiera + pieniek w użyciu... dwa razy w roku obuchem siekiery waliłem łeb prosiaka i ciąłem długim nożem po tętnicy szyjnej a od czasu do czasu oporządzałem królika (ale nie tak jak na YT można zobaczyć :szczerbaty: )

Ale co innego decydować o życiu czy śmierci istot niżej od nas ulokowanych w łańcuchu pokarmowym, dając sobie w ten sposób szansę na przeżycie - a zupełne inaczej sprawa ma się z hasłami "na pohybel temu i temu". Oglądanie harda to nie to samo co kontakt z mięskiem na żywo. Zesralibyście się i porzygali na widok trupa, wisielca, topielca. No, może nie wszyscy... :rzyga: :beka:

Niejedno w życiu widziałem. Czyli - właściwie gówno widziałem... To, czy jesteś potworem, sadystą z krwi i kości potwierdzi tylko test krwi a nie to, jak bezwzględne i niezłomne będą Twoje opinie. Osobiście znałem gościa, który - mimo iż był już po 60-ce, miał dzieci i wnuki, nigdy nie był w stanie upie**olić kurze łba siekierą, aby żona zrobiła rosół na niedzielny obiad. Kobieta sama musiała to robić... Ale kiedy jego własny syn uderzył swoją żonę w obecności swoich dzieci, kolejny raz poturbował ją zdrowo (nie umiał pić...), ten staruch wpadł do mieszkania swojego syna i gołymi rękami omal go nie zabił... Sprawa nie skończyła się w sądzie, ba - nawet na policji nie została zgłoszona. Zupełnie jak w powiedzeniu o wilku, który nosił a na końcu ponieśli i jego... Oczywiście, pobity przeżył, choć składali go niczym profesor Wilczur składał Wasylko


Wracając do materiału... Mysz jest dla tego brudasa haraam, czyli niedozwolona, niezgodna z jego prawem (myszy - z braku innego jedzenia - mogą wpieprzać pisklęta ptaków oraz padlinę), więc jedyna co może zrobić kozojebca to pastwić się nad biednym gryzoniem. Z drugiej strony powinni tą mysz zaj***ć tym wielkim młotem - byłoby to niezłe ukoronowanie całego materiału :szczerbaty:

BigDaddyD

2018-02-10, 00:02
jedrzej152 napisał/a:

@wszyscy up. co wy k***a robicie na tym portalu?
Swoją drogą nie ma jak mieszać politykę do tego, że jakiś Mamed czy inny Ahmed wziął i rozerwał mysz na pół. A pamiętacie tego Polaka co odgryzł głowę gołębia? Też go k***a isis nauczyło?

Miękkie cioty. Gość rozj***ł szkodnika a wy za chwilę będziecie płakać. pie**olicie o muzułmanach jak potłuczeni jakie to ch*je itp. a chwycicie za koran jak do was przyjdą bo wam nawet myszy szkoda.
A za materiał jak najbardziej zasłużone piwko. Dawaj wincyj.


Ty chyba jesteś ślepy, ahmed obdarł ze skóry mysz, a nie rozerwał na dwie części, tamta uciekła i będzie zdychać w męczarniach. Jest różnica między zabiciem szkodnika, a znęcaniem się.

unjust999

2018-02-10, 00:38
No k***a, biedna mysz... A kotki to takie słodkie, puszyste i śliczne...

Machol

2018-02-10, 01:10
A ja czule pytam się na ch*j? Szkodnik? To zabijasz szybko i skutecznie, z konieczności a nie zabawy. Za bardzo mu ta mysz nie szkodziła, skoro miał czas się oderwać od roboty i odpie**alać sztuczki cyrkowe dla ubogich.

Ch...........KI

2018-02-10, 06:01
Kozi róg mu w dupę. Powinno się go obedrzeć że skóry i solą posypać. Na końcu sk***iela powiesić za jaja i niech się meczy

niemamskarpet.

2018-02-10, 08:31
sk***ysyństwo na najwyższym poziomie, j***ny sp***oleniec