18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamed Khalidov vs Kendall Grove KSW 21 01.12.2012

łysa_pała • 2012-12-02, 10:19
Widzę, że nikt jeszcze nie wrzucił...

Lenart

2012-12-02, 21:14
Vato napisał/a:

Wk***iają mnie wszyscy piszący, że to KSW to ściema i show. Klasycznie - w dupie byliście, gówno widzieliście. Obejrzyjcie sobie jakąś galę UFC, jak tam zawodnicy wchodzą, 2 razy dłużej i głośniej niż w KSW. To, że zawodnik czasem upada (szczególnie przy kopnięciach z obrotu/półobrotu jak nie trafi) to jest normalne, ale co eksperci siedzący całe życie przed komputerami mogą o tym wiedzieć... Że przybijają czasem rękawice? A w boksie to k***a tak nie ma?

Pozdrawiam hejterów.



Gala i organizacja dają radę - tylko tam nie powinno byc cyrków z Najmanem i resztą. Mammed dobra walka - nawet nie wiedziałem że walczy z Grove'm (jarałem sie kiedyś w h*j tym typem ale w UFC nie wyszło)

Bennek

2012-12-02, 21:45
Mamed zaprezentował szeroki wachlarz technik, bardzo podobała mi się akcja z 1 rundy: oberwał low-kick'a przytrzymał noge rywala i oddał swoim tak, że aż gościem zastrzęsło.
Z tego co zaobserwowałem (nie widziałem parametrów) przeciwnik Mameda miał chyba dłuższy zasięg rąk, niestety nic mu to niedało ; )
brawo,


jeżeli takie gale koncentrują się na sporcie a nie na show i pieniądzach
to bardzo przyjemnie to wygląda ;)

PytaCz

2012-12-02, 22:48
Ile k***a fajterów w jednym temacie :amused:

podgor5

2012-12-02, 23:18
to nędzne KSW to śmiech na sali, obejrzyjcie sobie za tydzień w sobote galę UFC (Orange Sport 2:00) to zobaczycie róznicę miedzy poważną federacją a polskim festynem. różnica między prawdziwymi fighterami a Pudzianem, Najmanem i innymi tego typu wynalazkami polskiego mma

Ronald Wdan

2012-12-02, 23:57
Dalej nikt nie zwrocil uwagi, ze w pilce noznej czy innym sporcie obcokrajowiec z polskim paszportem be, a owiniety w szmaty czlowiek piasku w mma to juz ok? Klekajacy w poklonie allach*jowi? Pytam jeszcze raz, co do kuzwy nedzy?

badzio990

2012-12-03, 02:32
7:12 " Jeszcze raz! I spotkamy się przy wyjściu" :fuck-off: :amused:

sn...........r9

2013-06-22, 16:16
Vato napisał/a:

Wk***iają mnie wszyscy piszący, że to KSW to ściema i show. Klasycznie - w dupie byliście, gówno widzieliście. Obejrzyjcie sobie jakąś galę UFC, jak tam zawodnicy wchodzą, 2 razy dłużej i głośniej niż w KSW. To, że zawodnik czasem upada (szczególnie przy kopnięciach z obrotu/półobrotu jak nie trafi) to jest normalne, ale co eksperci siedzący całe życie przed komputerami mogą o tym wiedzieć... Że przybijają czasem rękawice? A w boksie to k***a tak nie ma?

Pozdrawiam hejterów.


Tak. Zawodnik o umiejętnościach parterowych przewyższających Mmamieda o parę belek na pasie najpierw teatralnie pada na ziemię, potem oddaje gardę za frajer robiąc skrajnie nieudolną balachę, a na koniec, widząc, że Mamied pokpił i nie poszedł do dominującej pozycji jak miał okazję, ślicznie podkłada mu się do taktarowa (którego normalnie na 20 cm wyższym przeciwniku jest koszmarnie trudno złapać, nie mówiąc nawet o zmuszeniu go do klepania).

Ale to szczegóły techniczne. Smutna prawda jest taka, że drugim po Pudzianie celebrytem w stajni KSW został brodaty, czeczeński kozojebca, po każdej walce kłaniający się publicznie swojemu obleśnemu demiurgowi. Polscy "znawcy" MMA są święcie przekonani, że mają do czynienia z drugim Fiodorem, mimo tego, że obija dziadków i wypaleńców, którzy w UFC to bili się kilka lat, albo kilka wpie**oli temu. Ostatni zawodnik, który chciał w tym ringu się z nim bić, a nie prędko oklepać i wziąć wypłatę (tj ten czterdziestoparoletni, siwiejący japoniec na KSW 13) pewnie załatwiłby go przed czasem, gdyby nie musiał się zwijać z bólu po serii niedozwolonych kopów w klejnoty. A tylko Mamieda skrytykować, wnet się podnosi chór ekspertów, jak to tak można, psioczyć na takiego superczempiona. Z drugiej strony po prawdziwych, polskich mistrzach(których gdzie indziej na rękach by nosili), jak Adamek, albo Włodarczyk jest w bon-tonie jechać, że ministrant, że kasy by chcieli, że kelnerów biją itp. O Heldzie, Soszyńskim, wcześniej Drwalu, to już w ogóle mało kto słyszał. Mamied Chalidow- chodzący symbol tego, jak nisko ten naród upada.