18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamed Khalidov vs Kendall Grove KSW 21 01.12.2012

łysa_pała • 2012-12-02, 10:19
Widzę, że nikt jeszcze nie wrzucił...

Dziadek

2012-12-02, 16:12
Chciałbym zobaczyć walkę Kimbo Slice vs Mamed Khalidov . :)

Stoho

2012-12-02, 16:13
Za Mameda ZAWSZE piwo!!

bathiev

2012-12-02, 16:41
Cała konstrukcja federacji KSW polega na tym, że kreowanych jest kilku bohaterów (Khalidov, Materla, Błachowicz) i pod nich dobiera się przeciwników. Liczy się widowisko, nikt nie weźmie zawodnika, z którym dany bohater nie ma większych szans, ponieważ zyski spadną. To jest biznes, ze sportem to nie ma wiele wspólnego. Coś jak Pride, tylko w uboższej, polskiej wersji.

ka...........ma

2012-12-02, 17:00
Jarvis napisał/a:

KSW to teatrzyk, jakoś mam wrażenie że te wszystkie walki są ustawione... Dopóki Khalidow nie przejdzie do UFC, dopóty będę tak myślał



ale ch*j nas obchodzi co ty myślisz i co będziesz myślał. Mamed nie przejdzie do UFC bo za mało chcą mu tam zapłacić wiec to pie**oli.
A teraz :idzwch*j:

Lumpy1

2012-12-02, 17:28
może być teatrzyk ale ch*j z tymi sędziami!!
że klepie go 5sec to odrazu przerywa. żałosne to jest na maxa w tych śmieciowych ksw ;x
Bellator jest zajebisty i tam do przerwania musi pójść dużo krwi a tutaj??
"Walka" Materli była żałosna! Liczyłem na coś więcej

coreq

2012-12-02, 17:33
h7kchryst napisał/a:

Najbardziej irytujący są komentatorzy.. tak pie**olą że oglądam walki KSW bez głosu. Ten pseudo raperzyna najbardziej..
Sędzia wcześniej powinien odciągnąć Khalidowa od Amerykanina...

co ty pie**olisz? jaki raper czy tam" pseudoraperzyna"? jak nie masz wiedzy w temacie to nie wypowiadaj sie bo sie osmieszasz

Ronald Wdan

2012-12-02, 17:51
A mnie w pyte dziwi czemu nikogo nie porusza, ze czlowiek piasku wystepuje jako polski zawodnik i jeszcze dziekuje allach*jowi po pojedynku?! WTF?!

hrabia9933

2012-12-02, 17:56
nawet ogladajac ufc czy pride nielatwo obejrzec takie zajebiste akcje jak wywija mamed, a co dopiero znalezc jednego zawodnika ktory w kazdej walce odwali cos widowiskowego

zuzahofner

2012-12-02, 18:08
myślałem że na tym portalu są normalni ludzie, a jak widać same gimbusy. raz jest płacz o to że za mało sadystycznych filmików a jak jest walka mameda to wszyscy odrazu piszą że to mordobicie itp. wtf? i ci eksperci od siedmiu boleści

spr

2012-12-02, 18:48
Mammed to dobry człowiek. Choć nie znam go osobiście to miałem okazje poznać ludzi z jego otoczenia więc śmiało mogę tak stwierdzić. Pozdrowienia z Anglii dla Pawła, Darka, I waszych pięknych żonek ;)

boogeyman

2012-12-02, 19:39
Świetna walka, świetni zawodnicy, nic tylko podziwiać. Walka przeplatana niezwykle miłymi akcentami. Super!

eryq

2012-12-02, 20:10
Dla wszystkich ludzi którzy uważają, że mma to udawany sport: Zapiszcie się na trening do jakiegoś klubu w okolicy (często jest, że pierwszy trening możesz iść za darmo- zobaczyć jak jest i zdecydować czy cie to interesuje) Albo poprostu przyjdźcie kiedy chłopaki będą mieli na treningu sparingi i spróbujcie jak te "udawane" ciosy bolą... Głupotą jest wypowiadanie się na temat czegoś, o czym nie ma się pojęcia a nawet jeśli, widać jak zawodnicy potrafią wyglądać po walce. Posiniaczeni, poobijani, porozcinani. Wygląda to brutalnie, jednak jest to sport... Jedni lubią kopać piłke inni lubią walczyć.

evilmatt

2012-12-02, 20:19
k***a, wczoraj byłem pewien, że usłyszałem "Allah Akbar" chwile po tym jak Grove odklepał.

DioniZy

2012-12-02, 20:33
Dla mnie każdy zawodnik zasługuje na szacunek! Wyobraźcie sobie dwóch podobnej postury facetów, którzy potrafią się bić, i przy tym do walki przygotowując się przez pół roku! resztę sami se wyobraźcie!

Haartian

2012-12-02, 20:36
evilmatt napisał/a:

k***a, wczoraj byłem pewien, że usłyszałem "Allah Akbar" chwile po tym jak Grove odklepał.



Allah Armbar* :D