18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamed Chalidow i jego partnerka do sesji zdjęciowej

haqer • 2013-06-10, 15:12
Dzisiaj ukazały się zdjęcia Mameda Chalidowa do jakiegoś tam magazynu i musiałem się z wami podzielić jednym z nich :D

XtravaganZa

2013-06-10, 15:14
Szykuje się do rytualnego mordu żony, młodziutkiej żony.

~tip.top

2013-06-10, 15:15
oj dajcie spokój zakochanym :roll:

haqer

2013-06-10, 15:17
tip.top napisał/a:

oj dajcie spokój zakochanym :roll:


wszędzie Ci Paparazzi :amused:

elektryk74

2013-06-10, 15:20
To musi być piękne miłość ponad wszystko

pi...........ta

2013-06-10, 15:41
Dać mu stare ak47 i już mamy typowego Allah Akbara.

Tymec

2013-06-10, 15:44
Japie**ole, jacy wy jesteście żałośni, on pochodzi z Czeczenii, nie jego wina, woli sie uznawać za polaka i chwała mu za to, jest zajebistą osobą, jednym z najlepszych fighterów i sie tym nie lansi. Wszyscy mają do niego szacunek tak samo jak on do innych, takie osoby sie jednak ceni. Ja go osobiście podziwiam. Buraki pie**olone.

Bociek

2013-06-10, 15:45
To on gruzin że woli owce od kóz?

borisklinga

2013-06-10, 15:46
ta, pochodz iz czeczni, ma rosyjski paszport i polskie obywatelstwo, ciekawe ilu z was i od kiedy wie że to muslim.....pewnie od czasu gdy zaczely sie KSW i eureka !!!! nagle mamy bohatera narodowego,


po czym porzychodzi moda na hejtowanie muslimow i staje sie wrogiem numer jeden i obiektem drwin i j***nych obrazkow z kożą,

żal mi was

ps*

o Kubicy jeszcze pamiętacie ? to ten od wypadków jakby ktoś zapomniał

gówniaczek

2013-06-10, 15:46
@Tymec
jebnięty czy jak?

@up
jebnięte obrazki? Jebnięty, to jesteś Ty, to jest zdjęcie, nie obrazek.

Serio gimby, przestańcie się tak spinać jakby się wydało, że i wy tak lubicie. Może być nawet i ze śląska, ale jest kozojebcem. Nie godzę się na islamizację mojego kraju, a więc i nie bronię tego kozojebcy. Tylko nie spinać dupy, że ściągnąłby mnie na strzała. Ale co to ma do rzeczy? Kozojebcami wychowanymi w Polsce gardzicie, a Czeczeńca bronicie. To jest normalne?

Zaraz ktoś mi powie "są normalni muzułmanie". A najlepsze jest to, że większość z osób którzy go poprą będą garstką ludzi którzy po nich jadą i się islamizacji boją jak ognia.

Ale prawda, są normalni muzułmanie. To jednak nie znaczy, że powinniśmy im pozwalać na osiedlanie się tutaj. Niezależnie jak mądrzy i jak dobrzy by byli. Skoro głosicie słowo anty-islamskie, to je głoście. Nie ma wyjątków, nie powinno ich być.

Poza tym nie wiesz, czy Mamed nei r*cha was w dupię i nie robi kariery na was, jednocześnie zgrywając niewiniątko (tak jak muzułmanie zaczynają zawsze na początku) czy rzeczywiście jest taki świetny. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.


Co nie zmienia faktu, że to zdjęcie jest tutaj z innego powodu.

doniu1405

2013-06-10, 15:50
sp***alać od Mameda.
Jesteście dla niego jednostrzałowcami ;*

Taboretto

2013-06-10, 15:50
Jak się kochają to ch*j z tym xd