18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamed Chalidow i jego partnerka do sesji zdjęciowej

haqer • 2013-06-10, 15:12
Dzisiaj ukazały się zdjęcia Mameda Chalidowa do jakiegoś tam magazynu i musiałem się z wami podzielić jednym z nich :D

artis1990

2013-06-10, 18:52
ch*ja wiecie o muzułmanach, ch*ja wiecie o chrześcijanach. 90% lamusów na tym forum wypowiada się w oparciu o wiedzę nabytą z youtube'a. Banda cebulowych polaczków. Prędzej z Mamedem bym się dogadał i poszedł na piwo niż z internetowymi "polakami z krwi i kości, a raczej z zawiści i zazdrości". ch*j kładę na kolor skóry, religię, narodowość, gusta muzyczne, płeć, orientacje. O ile jesteś w porządku dla mnie i nie wpie**alasz się w buciorami w moje życie, 5tka dla Ciebie. Jeśli jest odwrotnie - sp***alaj biedaku, bo moim zdaniem jest to jedyne słuszne podejście. Jeżeli ktoś atakuje czarnego, dlatego, że jest czarnym, to dla mnie jest marginesem intelektualnym.

PegasiBierzeWDupe

2013-06-10, 18:57
Tymec napisał/a:

Japie**ole, jacy wy jesteście żałośni, on pochodzi z Czeczenii, nie jego wina, woli sie uznawać za polaka i chwała mu za to, jest zajebistą osobą, jednym z najlepszych fighterów i sie tym nie lansi. Wszyscy mają do niego szacunek tak samo jak on do innych, takie osoby sie jednak ceni. Ja go osobiście podziwiam. Buraki pie**olone.



zamknij morde gnoju

Bridgwater88

2013-06-10, 19:09
juz Wam mowilem ze Mamed to nie zwykly ciapak tylko Muzulmanin !

sn...........r9

2013-06-10, 19:15
Tymec napisał/a:

Japie**ole, jacy wy jesteście żałośni, on pochodzi z Czeczenii, nie jego wina, woli sie uznawać za polaka i chwała mu za to, jest zajebistą osobą, jednym z najlepszych fighterów i sie tym nie lansi. Wszyscy mają do niego szacunek tak samo jak on do innych, takie osoby sie jednak ceni. Ja go osobiście podziwiam. Buraki pie**olone.


On woli uznawać się za Polaka, gdyż bardzo mu się to opłaca.
Tutejsi "eksperci" MMA mają go za boga walki wręcz, dzięki czemu może obijać popłuczyny po UFC (dodajmy w mocno szemrany sposób) za wypłatę niewiele mniejszą, niż ma mistrz Bellatora.

Komandzio

2013-06-10, 20:36
Ciapaty to ciapaty ! ;) Patrzeć jak nas wszystkich zacznie napie**alać na ulicach bośmy niewierni ;D

win1905

2013-06-10, 21:45
Najsmutniejsze w tym jest chyba to, że to właśnie ciapaty reprezentuje Polske, a nie z czystej krwi Polak. Niezależnie od tego i tak należy się ukłon dla niego.

di...........os

2013-06-10, 21:50
sniper9 napisał/a:


On woli uznawać się za Polaka, gdyż bardzo mu się to opłaca.
Tutejsi "eksperci" MMA mają go za boga walki wręcz, dzięki czemu może obijać popłuczyny po UFC (dodajmy w mocno szemrany sposób) za wypłatę niewiele mniejszą, niż ma mistrz Bellatora.




Te, nie myślałeś czasem o fakcie, że polski do najłatwiejszych języków nie należy? Myślisz, że Chalidow nauczył się polskiego wtedy, gdy zorganizowali mu pierwszą walkę, a dlatego, by zarabiać porządne pieniądze? To istny geniusz musi z niego być, a przy tym wybitny jasnowidz!

win1905 napisał/a:

Najsmutniejsze w tym jest chyba to, że to właśnie ciapaty reprezentuje Polske, a nie z czystej krwi Polak. Niezależnie od tego i tak należy się ukłon dla niego.



Mam znajomego, którego stara jest Polką, ojciec zaś Nigeryjczykiem. Był przy tym trzy razy w życiu w Nigerii. Polak, czy Nigeryjczyk? A może po prostu NIKT?

fashX

2013-06-10, 21:57
Pierwszy raz pokazał się z zona a Wy wielkie hallo robicie ;)

sn...........r9

2013-06-11, 10:17
dionizodoros napisał/a:


Te, nie myślałeś czasem o fakcie, że polski do najłatwiejszych języków nie należy? Myślisz, że Chalidow nauczył się polskiego wtedy, gdy zorganizowali mu pierwszą walkę, a dlatego, by zarabiać porządne pieniądze? To istny geniusz musi z niego być, a przy tym wybitny jasnowidz!

Tak, to robi ogromną różnicę, kiedy on się tego polskiego nauczył i ja oczywiście okropnie dużo o tym pisałem.

Swoją drogą Polski nie jest trudny dla kogoś, kto zna już rosyjski i vice versa.

mineten

2013-06-11, 22:10
artis1990 napisał/a:

ch*ja wiecie o muzułmanach, ch*ja wiecie o chrześcijanach. 90% lamusów na tym forum wypowiada się w oparciu o wiedzę nabytą z youtube'a. Banda cebulowych polaczków. Prędzej z Mamedem bym się dogadał i poszedł na piwo niż z internetowymi "polakami z krwi i kości, a raczej z zawiści i zazdrości". ch*j kładę na kolor skóry, religię, narodowość, gusta muzyczne, płeć, orientacje. O ile jesteś w porządku dla mnie i nie wpie**alasz się w buciorami w moje życie, 5tka dla Ciebie. Jeśli jest odwrotnie - sp***alaj biedaku, bo moim zdaniem jest to jedyne słuszne podejście. Jeżeli ktoś atakuje czarnego, dlatego, że jest czarnym, to dla mnie jest marginesem intelektualnym.



Moze i ch*ja wiem o muzelmanach ale jednak wiem jedno. Ich religia otwarcie nakazuje mi mnie zabic wiec nie wiem czy chcialbym isc na piwo z kims takim. A skoro twierdzisz ze 90% ludzi na tym forum to lamusy, to dlaczego nie znajdziesz sobie lepszego forum ?

mrseev

2014-05-22, 00:32
artis1990 napisał/a:

ch*ja wiecie o muzułmanach, ch*ja wiecie o chrześcijanach. 90% lamusów na tym forum wypowiada się w oparciu o wiedzę nabytą z youtube'a. Banda cebulowych polaczków. Prędzej z Mamedem bym się dogadał i poszedł na piwo niż z internetowymi "polakami z krwi i kości, a raczej z zawiści i zazdrości". ch*j kładę na kolor skóry, religię, narodowość, gusta muzyczne, płeć, orientacje. O ile jesteś w porządku dla mnie i nie wpie**alasz się w buciorami w moje życie, 5tka dla Ciebie. Jeśli jest odwrotnie - sp***alaj biedaku, bo moim zdaniem jest to jedyne słuszne podejście. Jeżeli ktoś atakuje czarnego, dlatego, że jest czarnym, to dla mnie jest marginesem intelektualnym.



gowno bys poszedl na piwo z nim, bo akurat ten ciapaty jest cholernie praktykujacy, a koran zabrania mu pic piwa.

i dobrze jakby w koncu zawalczyl z kims normalnym, bo daja mu na ta chwile emerytow z ufc, a napie**alaja o nim wszedzie, jakby conajmniej byl mistrzem swiata.

odswiezam bo znowu sie jaraja tym ciapkiem! :(