18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mama świnia je swe dziecię padłe

fantastico • 2018-04-20, 12:07
U ludzi byłby to kanibalizm. U świń to pewnie świniobalizm gdy matka dziecię swe padłe pożera, konsumpcję rodzinną czyniąc...gdyż w świecie zwierząt nic się nie marnuje, truchła dziecka swego ta locha nie szanuje.


osbek

2018-04-20, 22:15
Aż mi się przypomniało jak jeszcze za czasów studenckich mój współlokator miał kotkę, którą zabrał na wczasy do rodziny na wieś. Zaciążyła i tak toczyła się później po naszym mieszkaniu, aż pewnego razu wychodzę z pokoju o 5 rano żeby się odlać, a tam przedpokój upie**olony krwią cały jakby kręcili tam nowy Krzyk, a kotka w najlepsze opie**ala głowę dzieciątka xD No k***a zajebiście. Najlepsze, że ziomek akurat wyrwał jakąś dupę na r*chanie. Stoję se w drzwiach, palę fajkę i kontempluję obrazek, a ta akurat też na siku chciała wyjść. Krzyku co nie miara, mdlenia też. Cóż ziomek przynajmniej miał pewność, że to r*chanie to był stu procentowy łannajtstend. Później jeszcze w swojej szafie znalazł dwa trupiszcze, ale nienadgryzione.

Pitok

2018-04-21, 02:07
Kiedyś widziałem kilka dobrych lat temu jak mój "kot" urodził kociaki sklejone głowami i zdechły. Tez je zjadła.

agt91

2018-04-21, 02:45
lwice robia to samo ze swoimi martwymi dziecmi. ponoc dlatego aby inny osobnik nie dotknal jej "wlasnosci"

Kr...........no

2018-04-21, 02:57
Nie wiem co ta świnia robi, ale gdyby chciała go zjeść to by go nie dziamała jak gumy do żucia. No chyba, że nie ma zębów.

kevlarx

2018-04-21, 04:30
może lubi obgryzać chrząstki

Arathnmor

2018-04-21, 12:30
W przyrodzie nic się nie marnuje, świeża porcja białka na odbudowę wymęczonego ciążą organizmu.