18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam talenty

MEFEDRON69 • 2022-03-28, 23:20
Talent , czy "czosf " tam


toastt

2022-03-30, 14:30
andysmith napisał/a:

talent , chyba w obciaganiu



Za żadne skarby nie powierzyłbym jej swojego sprzętu, bo zaraz by zepsuła albo odgryzła tymi sztucznymi zębami z jej "talentami".

zajac1190

2022-04-01, 07:26
Nie dam piwa takiej szmacie

Sigonek

2022-04-04, 09:51
wojtekpwse napisał/a:

Wyobraźcie sobie, że są ludzie którzy to oglądają. Mi to się krew od razu gotuje jak to widzę. No kwintesencja sp***olenia, jakies plastikowe gowno z farszem zamiast mózgu ma talenty nie, nie mogę na to patrzeć.



Poziom obecnego otępienia mas przez inżynierów rewolucji kulturowej jest przytłaczający. Dosłownie wszystko w kulturze popularnej zeszło na totalne psy. Nie można iść do kina, jeśli nie chce się oglądać murzynów, gejów i jechania po katolikach. Totalnie kretyni pokroju influencerów, coachów, YouTuberów itd. cieszą się popularnością i uznaniem. Uczelnie wyższe są na poziomie starych podstawówek, może nawet niżej. Towarzyszy temu wszystkiemu totalny upadek wartości, wstecznictwo i potężny kompleks wiochy, na którym wielu cwaniaków ugrało i dalej ugrywa kapitał finansowy, polityczny, społeczny... Demokracja jest zajebista, analfabeci kreują przyszłość państwa.