18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam talenty

MEFEDRON69 • 2022-03-28, 23:20
Talent , czy "czosf " tam


andysmith

2022-03-29, 07:20
talent , chyba w obciaganiu

raistpol

2022-03-29, 07:21
35i napisał/a:

Nie wiem, co to, ale obstawiam, że to jakaś produkcja TVN. Przestałem to gówno oglądać po "występie" jednej "pani", trzymającej gitarę.



ten glonojad dzięki temu występowi w DDTVN zrobił "międzynarodową karierę"

loudwire


Steve T


KlejNuty ale jest też międzynarodowy widz


i pewnie od ch*ja niszowych wielojęzycznych kanałów

jkllll485

2022-03-29, 08:05
k***a kto sieprdolił

BadCyat

2022-03-29, 08:59
kolo napisał/a:

Zapewne jest coś w czym jest naprawdę dobra...



ie jest. prawdopodobnie torba do polykania ku*asow z IQ rzedu temperatury pokojowj D

MEFEDRON69

2022-03-29, 09:12
Sorry , mój pierwszy "materiał " , wiem że nic ciekawego , ale że głupi pustak rozwalił sobie ryj , to postanowiłem wrzucić :lol:

Raflik

2022-03-29, 09:24
wojtekpwse napisał/a:

Wyobraźcie sobie, że są ludzie którzy to oglądają. Mi to się krew od razu gotuje jak to widzę. No kwintesencja sp***olenia, jakies plastikowe gowno z farszem zamiast mózgu ma talenty nie, nie mogę na to patrzeć.



Jakbyś oglądał ten program to byś wiedział że nie jest to zwykła PUSTA lala, zachowuje się normalnie. Na prawdę ocenianie ludzi po wyglądzie a nie o tym co mówią.

Krak

2022-03-29, 09:41
raistpol napisał/a:


Steve T



ale ten koles to też jest gówno, które zyje dzieki innym gównom..
ot, taki gównożerca :)


Exclip

2022-03-29, 10:02
Raflik napisał/a:

Jakbyś oglądał ten program to byś wiedział że nie jest to zwykła PUSTA lala, zachowuje się normalnie. Na prawdę ocenianie ludzi po wyglądzie a nie o tym co mówią.



O prosze jest jeden widz tej żenady. Love island i inne gowna tez ogladasz z pasja?

Praxis

2022-03-29, 10:09
Nie rozumiem o co ten hejt, bo samą prawdę powiedziała. Zawsze jej się "wydaje".

I niestety tacy ludzie będą zawsze bogaci, bo np. stolarz, któremu się wydaje, że jest dobry woła za robotę 5x więcej od takiego, co nie zdziera albo jest niepewny siebie życiowo.

A tu proszę, mówić dobrze nie mówi, mówi, że jest najlepsza i robią z niej gwiazdę w tv :)

Cryo

2022-03-29, 10:20
Dlatego właśnie nie oglądam gównianej polskiej telewizji

Jarosławkaczyński

2022-03-29, 11:00
Ale ja ciągnie do tych pato gal bijackich ppv. Pcha te tam a nik jej tam nie chce. W każdej wypowiedzi musi o tym wspomnieć. Tępa jak ch*ja ale inne tepaki chcą ja oglodac więc takiengówno istnieje i ma mega ego bo jest przecież gfiazdą

SirMajkel

2022-03-29, 11:36
poziom programów TV obrazuję IQ przeciętnego Polaka. Jak ma być dobrze w tym kraju jak władzę wybierają przeważnie idioci?

lolaxxdd

2022-03-29, 18:48
ja pie**ole co to było ale....... raszpla.......

Huherko

2022-03-29, 19:23
Cryo napisał/a:

Dlatego właśnie nie oglądam gównianej polskiej telewizji



Tylko, że to nie jest polska telewizja tylko polskojęzyczna telewizja.

No-idea

2022-03-29, 20:45
Heh, ja znam osobiście jedną parkę która brąła w tym udzuia, chyba w ostatnim obecnie sezonie.. Pewne interesy z nimi robiłem. Kasy jak lodu, godności człowieka i gustu za grosz. Takie wsioki parszywe, tylko w ciuchach od Gucciego, w mercedesach za miliony, co trzecii miesiąc na dwa tygodnie na Malediwach. Ona zrobiona we wszystkich możliwych miejscach, na fotkach na insta i daleka zjawisko, z bliska widać jak jej żyły na dłoniach i stopach wychodzą jak kulturyście, ust domknąć nie potrafi porządnie bo parówy. Wracałem i aż z przyjemnością patrzyłem na żonę, naturalną, niedoskonałą, ale nie plastikową.