18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam SrUVa i wszystko mi wolno...

~DMT • 2023-03-30, 20:17
Szybkie wyprowadzenie z błędu...

royal86

2023-03-31, 00:19
Insaner napisał/a:

Opcje są dwie:
1. Kierowca SUVa nie jest aż taki idiotą rajdowcem i po prostu zagapił się jadąc za szybko na prawym pasie i zamiast hamować pomyślał że jeszcze zdąży uciec na lewy pas, gdzieś w połowie manewru zorientował się że popełnił błąd ale już było za późno aby hamować i liczył na to że ten na lewym zahamuje i uchroni go przed wjechaniem w dupę temu na prawym pasie.
2. Kierowca SUVa to 20 letni Sebix, ktory za dużo nagrał się w GTA czy NFS i myśli, że jazda slalomem po autostradzie jest spoko i każdy będzie mu ustępował pierwszeństwa.




"Martwa strefa"- nic nie widział w lusterku. To ta pipa z lewego pasa, widząc, że ktoś zmienia pas i nie widzi auta kontynuowała jazde nawet przez chwilę nie hamując. Wg mnie zrobił to specjalnie. Kto by się tak normalnie zachował?

ProVVe

2023-03-31, 01:06
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wszędzie byłby winnym i jest winny. Nie widzisz, że przyśpieszał gdy był wyprzedzany?



Prawym pasem się nie wyprzedza

nyypl

2023-03-31, 02:22
Zawsze to chciałem zrobić ale po co skoro są od tego inni :D zacny widok

kris1978

2023-03-31, 06:17
Ale ch*j. Zabije siebie i innych a nie wpuści. Wcześniej pewnie blokował prawy pas. Ale ch*j.

Hardwired

2023-03-31, 08:38
Wyrwał chwasta :)

martils

2023-03-31, 09:40
Kaszakisza napisał/a:

A zdajesz sobie sprawę, że w takiej sytuacji sam możesz się odbić i wylądować przed tirem?



Tak. Dlatego ja bym tak nie zrobił przy tej prędkości, ale chylę czoła przed tym co się odważył.

arturek_w

2023-03-31, 09:50
Chk napisał/a:

Często tak mam. Jadąc autostrada trochę ponad 140 często siedzą mi na zderzaku a potem wyprzedzają by zahamować. Klasyka gatunku. Mam ich w dupie wszystkich ale jeżdżę przepisowo i kiedy mogę zjeżdżam. Natomiast jak mnie czasem ktoś bardzo wk***i to sp***olę mu dzień.



Uważaj żeby ktoś kiedyś tobie go nie sp***olił... Oł.. 140 cóż za prędkość...

Lubię_brać_w_dupę

2023-03-31, 11:02
szybkimaciej napisał/a:

Zabije sie, ale nie wpuszczę. Jeden i drugi debile wagi ciężkiej. Warto ryzykować zdrowie? Niewolnicy chorych ambicji.



I przez takich jak ty ten świat jest coraz bardziej zyebany. Dzisiaj mu ustapię jutro ustąpie i całe życie mam ustępować? Chyba jesteś (jak i matoły dające ci piwo) głupi....

dżonyłojlker

2023-03-31, 11:24
ProVVe napisał/a:

Prawym pasem się nie wyprzedza



Wyprzedza się jak się chce, a tu jest pas zieleni, więc jeszcze zgodnie z prawem o ruchu kołowym po drogach asfaltowych.

Enough

2023-03-31, 17:22
ProVVe napisał/a:

Prawym pasem się nie wyprzedza



Dlaczego nie? W Polsce akurat zabronione to nie jest.

FourthIllusion

2023-04-01, 02:48
szybkimaciej napisał/a:

Zabije sie, ale nie wpuszczę. Jeden i drugi debile wagi ciężkiej. Warto ryzykować zdrowie? Niewolnicy chorych ambicji.



w ten sposob mozna w miare bezpiecznie takiego ch*ja obrocic i wydachowac (w bezpieczny dla siebie sposob) manewr ten nazywa sie PIT, i jest od dawna stosowany, sam bym chcial takiego janusza wjebujacego sie przed maske tak zalatwic, ale chyba pozostanie to moim mokrym snem...

Bul_od_bytu

2023-04-01, 04:11
Za ch*jowy suv na wyprzedzanie prawym pasem i skończył jako szkoda całkowita. Lubię takie akcje robić ch*jkom co do samego końca zapie**alają pasem do jazdy na wprost wiedząc, że będą skręcać. Od kiedy to MUSZĘ ustąpić takiej piździe? Już jeden się nauczył, że jak już wymusza pierwszeństwo to niech to robi z użyciem mózgu bo inaczej funduje tą lekcję :D

LouisdeFunes

2023-04-02, 16:25
a przypadkiem foler tam nie prowadził?