18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam SrUVa i wszystko mi wolno...

~DMT • 2023-03-30, 20:17
Szybkie wyprowadzenie z błędu...

szybkimaciej

2023-03-30, 21:34
Zabije sie, ale nie wpuszczę. Jeden i drugi debile wagi ciężkiej. Warto ryzykować zdrowie? Niewolnicy chorych ambicji.

Res0r

2023-03-30, 21:37
Są 2 wizje tego zdarzenia:

1) Mam SrUVa i wszystko mi wolno...(jak w tytule)
2) Mam 65-cio konne Clio, którym sobie mogę jechać lewym pasem aby wk***iać innych i starać się przyspieszyć jak ktoś mnie wyprzedza aby próbować stworzyć katastrofę w ruchu lądowym i posłać kogoś na tamten świat.

Kierowca suva mało rozgarnięty.

donkapusta

2023-03-30, 21:50
Cóż dwóch gniewnych ludzi.

polakwrocek

2023-03-30, 22:07
Niebieski wybitnie chciał mieć wypadek.
To że zjeb ci drogę zajeżdża nie oznacza że masz natychmiast swalniać/wpuszczać/j***ć zygazki....

martils

2023-03-30, 22:13
szybkimaciej napisał/a:

Zabije sie, ale nie wpuszczę. Jeden i drugi debile wagi ciężkiej. Warto ryzykować zdrowie? Niewolnicy chorych ambicji.



Niektórym widać warto zaryzykować, żeby taki pojeb nie miał w przyszłości poczucia że jest nieśmiertelny i mu wszystko wolno.
Ty możesz ustępować każdemu i w każdej sytuacji - masz do tego prawo.

kinio7777

2023-03-30, 22:33
Gdyby nagrywający oduscił i nie był szeryfem lewego pasa nic by się stało...

Chk

2023-03-30, 22:36
Często tak mam. Jadąc autostrada trochę ponad 140 często siedzą mi na zderzaku a potem wyprzedzają by zahamować. Klasyka gatunku. Mam ich w dupie wszystkich ale jeżdżę przepisowo i kiedy mogę zjeżdżam. Natomiast jak mnie czasem ktoś bardzo wk***i to sp***olę mu dzień.

Kaszakisza

2023-03-30, 22:49
martils napisał/a:

Niektórym widać warto zaryzykować, żeby taki pojeb nie miał w przyszłości poczucia że jest nieśmiertelny i mu wszystko wolno.
Ty możesz ustępować każdemu i w każdej sytuacji - masz do tego prawo.



A zdajesz sobie sprawę, że w takiej sytuacji sam możesz się odbić i wylądować przed tirem?

musielovsky

2023-03-30, 22:56
W polsce winnym byłby ten co nagrywał bo nie zrobił nic aby uniknąć kolizji

jaks0n

2023-03-30, 23:47
Nie rozumiem tak takich ludzi -- ja bym cisnął po heblach i odbijał w lewo...

kocur

2023-03-30, 23:58
Złoto. Szkoda tylko ze ludzie w Polsce hamują i ustępują amebą, zjebą i tumanom drogowym.

Insaner

2023-03-31, 00:01
Opcje są dwie:

1. Kierowca SUVa nie jest aż taki idiotą rajdowcem i po prostu zagapił się jadąc za szybko na prawym pasie i zamiast hamować pomyślał że jeszcze zdąży uciec na lewy pas, gdzieś w połowie manewru zorientował się że popełnił błąd ale już było za późno aby hamować i liczył na to że ten na lewym zahamuje i uchroni go przed wjechaniem w dupę temu na prawym pasie.

2. Kierowca SUVa to 20 letni Sebix, ktory za dużo nagrał się w GTA czy NFS i myśli, że jazda slalomem po autostradzie jest spoko i każdy będzie mu ustępował pierwszeństwa.

lesku73

2023-03-31, 00:12
kocur napisał/a:

Złoto. Szkoda tylko ze ludzie w Polsce hamują i ustępują amebą, zjebą i tumanom drogowym.



Kiciuś weź ty się naucz pisać po polsku bo masz duże braki tumanie jeden ty.

dżonyłojlker

2023-03-31, 00:13
musielovsky napisał/a:

W polsce winnym byłby ten co nagrywał bo nie zrobił nic aby uniknąć kolizji



Wszędzie byłby winnym i jest winny. Nie widzisz, że przyśpieszał gdy był wyprzedzany?