18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

radek225

2018-04-19, 15:57
Podjechać i kupić już potrafił. Wypie**olić do kosza ciężko. Kawał chama, prostaka i bydlaka. Kultura osobista na poziomie XV wiecznego kmiota, który wszystkie nieczystości wypie**alał na ulicę. Święty nie jestem. Zdarza mi się wywalić paragon, papier po gumie do żucia na chodnik, czy w trawę. Ale takie śmieci zawsze lądują z mojej strony w koszu. Idiota do potęgi n-tej. Jeszcze starałbym się go zrozumieć, jakby jechał 100km/h, a najbliższy samochód za nim i przed nim byłby 300-500m. A ten palant wypie**ala śmieci stojąc w korku... Szkoda, że szerszy Pan ręcznie nie wytłumaczył obwiesiowi, do czego służy kosz na śmieci... Mam nadzieję, że nagranie trafiło na policję, a leniwy Janusz dostanie mandat za zaśmiecanie lasu. Naprawdę tak ciężko było wjechać do miasta i wywalić te śmieci do kosza?

Dla Pana przypakowanego krata dobrego browara:



Dla j***nej flei, brudasa z dostawczaka trójkącik z dwiema babami z ch*jami, albo z dwoma facetami z p*zdą.

BKKWK

2018-04-19, 16:04
Ale jak posłuchał, j***niutki. Gdyby tam była grupa sebixów, to tak łatwo by nie poszło.

~Velture

2018-04-19, 16:09
Szkoda że dźwięku nie ma

mazga50

2018-04-19, 16:57
k***a, jaka wieś...

Ja...........ro

2018-04-19, 17:31
radek225 napisał/a:

Podjechać i kupić już potrafił. Wypie**olić do kosza ciężko. Kawał chama, prostaka i bydlaka. Kultura osobista na poziomie XV wiecznego kmiota, który wszystkie nieczystości wypie**alał na ulicę. Święty nie jestem. Zdarza mi się wywalić paragon, papier po gumie do żucia na chodnik, czy w trawę. Ale takie śmieci zawsze lądują z mojej strony w koszu. Idiota do potęgi n-tej. Jeszcze starałbym się go zrozumieć, jakby jechał 100km/h, a najbliższy samochód za nim i przed nim byłby 300-500m. A ten palant wypie**ala śmieci stojąc w korku... Szkoda, że szerszy Pan ręcznie nie wytłumaczył obwiesiowi, do czego służy kosz na śmieci... Mam nadzieję, że nagranie trafiło na policję, a leniwy Janusz dostanie mandat za zaśmiecanie lasu. Naprawdę tak ciężko było wjechać do miasta i wywalić te śmieci do kosza?

Dla Pana przypakowanego krata dobrego browara:

Obrazek

Dla j***nej flei, brudasa z dostawczaka trójkącik z dwiema babami z ch*jami, albo z dwoma facetami z p*zdą.


wez ty sie w leb poerdolnij. czym niby sie rozni takie smiecenie w korku od smiecenia przy predkosci? ze niby ped powietrza rozrywa molekuly i degraduje smieci do czastek elementarnych? usprawiedliwiasz wypie**alanie smieci na trasie :homer: postoj, kosz na smieci i tyle w temacie

~Velture

2018-04-19, 17:42
Jaczuro napisał/a:


wez ty sie w leb poerdolnij. czym niby sie rozni takie smiecenie w korku od smiecenia przy predkosci? ze niby ped powietrza rozrywa molekuly i degraduje smieci do czastek elementarnych? usprawiedliwiasz wypie**alanie smieci na trasie :homer: postoj, kosz na smieci i tyle w temacie


O ch*j ci chodzi? :wtf:
Przecież każdy wie, że jak przekroczysz 88 mil na godzinę to wtedy śmieci przenoszą się w czasie :shock:

radek225

2018-04-19, 17:42
Jaczuro napisał/a:


wez ty sie w leb poerdolnij. czym niby sie rozni takie smiecenie w korku od smiecenia przy predkosci? ze niby ped powietrza rozrywa molekuly i degraduje smieci do czastek elementarnych? usprawiedliwiasz wypie**alanie smieci na trasie :homer: postoj, kosz na smieci i tyle w temacie



Jesteś debilem, czy tylko takiego udajesz? A diakrytyki, znaki przestankowe, wielkie i małe litery to ci koza zjadła, czy same od ciebie sp***oliły? Pokaż mi fragment, w którym usprawiedliwiam wsiura z dostawczaka, no pokaż. Napisałem TYLKO, że ja na jego miejscu JAKBYM MIAŁ wyj***ć te śmieci, to jadąc, a nie stojąc w korku, gdzie każdy widzi co robię. Naucz się czytać, pisać, i wtedy ucz ludzi, jak mają żyć, bo mentalnie do buca z filmu to daleko nie masz.

arrgain

2018-04-19, 18:07
Z 2-3 tygodnie temu pojechałem się przejechać z dziewczyną (krótko ją znam, pracuje w sklepie nie daleko). Próbowała podczas jazdy wywalać śmieci przez okno. Nic do niej nie docierało. Tłumaczyłem, żeby zostawiła to potem wyrzucę. Oczywiście po 3 moim komentarzu otworzyła okno i wywaliła jakiegoś śmiecia (chyba po batoniku). To była moja ostatnia przejażdżka z nią..

(Tak, wiem, że dla sadoli "wyjście z dziewczyną" to coś co musiałem sobie zmyślić)

mazga50

2018-04-19, 18:17
arrgain napisał/a:

Z 2-3 tygodnie temu pojechałem się przejechać z dziewczyną (krótko ją znam, pracuje w sklepie nie daleko). Próbowała podczas jazdy wywalać śmieci przez okno. Nic do niej nie docierało. Tłumaczyłem, żeby zostawiła to potem wyrzucę. Oczywiście po 3 moim komentarzu otworzyła okno i wywaliła jakiegoś śmiecia (chyba po batoniku). To była moja ostatnia przejażdżka z nią..

(Tak, wiem, że dla sadoli "wyjście z dziewczyną" to coś co musiałem sobie zmyślić)



Otworzyłbym drzwi i ją też wypie**olił. A później wyrzucił z auta.

Alicjontko

2018-04-19, 18:24
Najpierw wypie**alają śmieci do lasu lub w jego obrzeża, a w długi weekend jadą sobie na grzybki lub spacer. Nie wiem czy to się kiedyś zmieni w mentalności ludzi, żeby zrozumieli, że miejsce śmieci jest w koszu. W szkołach niby o tym trąbią całym rokiem, całe działy w podręcznikach z podstawówki i liceum są poświęcone ochronie przyrody, organizowane są spotkania z ludźmi dbającymi o naturę, pokazywane są nam różnorakie filmy, a wszystko to jak krew w piach. Dzieci wybiegają wesoło ze szkoły i wypieprzają papierki po lodach, batonach i chipsach w trawę albo do płynącej obok rzeki.

Justynka99

2018-04-19, 18:32
Myślę, że powinno się takiemu kazać cały las posprzątać. Mandat to dla jednego większy wydatek, dla innych praktycznie niezauważalny, ale w dłuższej perspektywie nauczy co najwyżej uważniej się rozejrzeć przed wyrzuceniem. A jakby taki kretyn spędził kilkadziesiąt godzin na sprzątaniu w czynie społecznym to więcej by mu nie przyszło do głowy nawet popiołu strzepnąć na chodnik.

Ja...........ro

2018-04-19, 18:38
O k***a, nie wierzę!
radek225 napisał/a:

starałbym się go zrozumieć, jakby jechał 100km/h, a najbliższy samochód za nim i przed nim byłby 300-500m.



ale to najlepsze - prośbę o pokazanie fragmentu zaznaczam na różowo cukiereczku

radek225 napisał/a:


Jesteś debilem, czy tylko takiego udajesz? A diakrytyki, znaki przestankowe, wielkie i małe litery to ci koza zjadła, czy same od ciebie sp***oliły? Pokaż mi fragment, w którym usprawiedliwiam wsiura z dostawczaka, no pokaż. Napisałem TYLKO, że ja na jego miejscu JAKBYM MIAŁ wyj***ć te śmieci, to jadąc, a nie stojąc w korku, gdzie każdy widzi co robię. Naucz się czytać, pisać, i wtedy ucz ludzi, jak mają żyć, bo mentalnie do buca z filmu to daleko nie masz.



:ciasteczkowy:

radek225

2018-04-19, 18:42
arrgain napisał/a:

Z 2-3 tygodnie temu pojechałem się przejechać z dziewczyną (krótko ją znam, pracuje w sklepie nie daleko). Próbowała podczas jazdy wywalać śmieci przez okno. Nic do niej nie docierało. Tłumaczyłem, żeby zostawiła to potem wyrzucę. Oczywiście po 3 moim komentarzu otworzyła okno i wywaliła jakiegoś śmiecia (chyba po batoniku). To była moja ostatnia przejażdżka z nią..

(Tak, wiem, że dla sadoli "wyjście z dziewczyną" to coś co musiałem sobie zmyślić)



Pewnie dziewczyna była kumplem, albo wszystko żeś sobie zmyślił :amused: . Nie, żartuję. Charakter kształtuje wychowanie oraz to, z kim przebywasz. Jak starzy tej dziewczyny oraz np. jej rodzeństwo tak robiło, ona nie widzi w tym nic złego. Moi rodzice NIGDY nie wywalili przy mnie na ziemię papieru, torebki foliowej. Oczywiście, jak ojciec np. w samochodzie, czy na spacerze jadł jabłko, a obok akurat nie było kosza, ogryzka, albo skóra po bananie lądowała w krzakach (sama natura). Tak mnie wychowano i przez to nie ciskam śmieciami dookoła. Dobrze, że się z nią więcej nie spotykasz, jak do wieśniary nie dociera, że źle postępuje. Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nie. i choćbyś nosił najdroższe buty na Ziemi, słoma takiej osobie zawsze będzie z niej wystawała.

Jaczuro napisał/a:

O k***a, nie wierzę!


ale to najlepsze - prośbę o pokazanie fragmentu zaznaczam na różowo



:ciasteczkowy:




Człowieku, Ty umiesz interpretować, co ludzie piszą? STARAŁBYM się go zrozumieć, a nei ROZUMIEM. I JAKBYM BYŁ NA JEGO MIEJSCU, czytaj: "Jakbym był Januszem i czułbym niepohamowaną chęć wyj***nia czegoś przez okno". Mam to wydrukować czcionką 90 i Ci to listownie wysłać, byś zrozumiał mój przekaz?

WiesławWszywka

2018-04-19, 18:43
To nie żaden Janusz tylko Ivan, to byli ruski.