18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja...........ro

2018-04-19, 18:53
radek225 napisał/a:


jakieś pie**olenie


Wieśniactwo trzeba tępić z pełną mocą a nie marnować siły by starać się je zrozumieć :roll:

nie tylko analizujesz zachowanie wiesniaka a do tego jesscze je ulepszasz. podrzucasz rozwiazanie innym wiesniakom. wiesz kim Cie to czyni? :ubawdolez:
fajnie sie tam wysepleniles w pierwszym poscie, w moim kkerunku jarmarczny popis tanimi inwektywami celem poklasku gawiedzi - niczym obdarty populista, ale szydlo zawsze wyjdzie z worka

Cryo

2018-04-19, 19:02
Widziałem na jakiejś innej stronce bez cenzury tablic - ruskie czy tam ukraińskie bydło.

andrew49

2018-04-19, 19:14
Kierowca z ciężarówki BRAWO TY

radek225

2018-04-19, 19:18
Jaczuro napisał/a:


Wieśniactwo trzeba tępić z pełną mocą a nie marnować siły by starać się je zrozumieć :roll:

nie tylko analizujesz zachowanie wiesniaka a do tego jesscze je ulepszasz. podrzucasz rozwiazanie innym wiesniakom. wiesz kim Cie to czyni? :ubawdolez:
fajnie sie tam wysepleniles w pierwszym poscie, w moim kkerunku jarmarczny popis tanimi inwektywami celem poklasku gawiedzi - niczym obdarty populista, ale szydlo zawsze wyjdzie z worka



Ja pie**olę.... Ty chyba masz coś z głową. Lecz się na nogi, na głowę jest już za późno. To, ze rozumiem czyjeś zachowanie, nie oznacza, że mi się ono podoba. Rozumiem punkt widzenia krzyżowców w wyprawach krzyżowych, co nie oznacza, że uważam je, że były dobre. Rozumiem zachowanie Hitlera napadając na Polskę, co nie oznacza, że podobało mi się piekło II WŚ. Rozumiem zachowanie terrorystów muzułmańskich, wiem, co nimi kieruje, co nie oznacza, że mi się to podoba. Wiem, czemu ten wieśniak wywalał te śmieci przez okno, co nie oznacza, że to pochwalam. To takie trudne?

"Jesteś debilem, czy tylko takiego udajesz? A diakrytyki, znaki przestankowe, wielkie i małe litery to ci koza zjadła, czy same od ciebie sp***oliły? Pokaż mi fragment, w którym usprawiedliwiam wsiura z dostawczaka, no pokaż. Napisałem TYLKO, że ja na jego miejscu JAKBYM MIAŁ wyj***ć te śmieci, to jadąc, a nie stojąc w korku, gdzie każdy widzi co robię. Naucz się czytać, pisać, i wtedy ucz ludzi, jak mają żyć, bo mentalnie do buca z filmu to daleko nie masz."

Pokaż mi, gdzie obrzuciłem Cię inwektywami. No, dawaj. Czekam, aż zaznaczysz mi na różowo stos bluzgów i inwektyw w Twoim kierunku :lol: :smiechzula:

dashadow

2018-04-19, 19:41
Velture napisał/a:


O ch*j ci chodzi? :wtf:
Przecież każdy wie, że jak przekroczysz 88 mil na godzinę to wtedy śmieci przenoszą się w czasie :shock:



sprawdzone info. dodatkowo jak jedziesz do tyłu, to czas przenosi się do śmieci.

DerAmg

2018-04-19, 19:51
Drugi Pan hamulca nie zaciągnął

edek.bajzel

2018-04-19, 20:00
mazga50
k***a, tak, bo mieszczuchy tak nie robią

SirMajkel

2018-04-19, 20:40
prawda jest taka, że tylko niewychowany plebs tak robi. Nie mówię o biedzie, bo biedny człowiek tez może być porządny a bogady może mieć mentalność plebsa.

Gizmolka

2018-04-19, 21:28
radek225 napisał/a:

Podjechać i kupić już potrafił. Wypie**olić do kosza ciężko. Kawał chama, prostaka i bydlaka. Kultura osobista na poziomie XV wiecznego kmiota, który wszystkie nieczystości wypie**alał na ulicę. Święty nie jestem. Zdarza mi się wywalić paragon, papier po gumie do żucia na chodnik, czy w trawę. Ale takie śmieci zawsze lądują z mojej strony w koszu. Idiota do potęgi n-tej. Jeszcze starałbym się go zrozumieć, jakby jechał 100km/h, a najbliższy samochód za nim i przed nim byłby 300-500m. A ten palant wypie**ala śmieci stojąc w korku... Szkoda, że szerszy Pan ręcznie nie wytłumaczył obwiesiowi, do czego służy kosz na śmieci... Mam nadzieję, że nagranie trafiło na policję, a leniwy Janusz dostanie mandat za zaśmiecanie lasu. Naprawdę tak ciężko było wjechać do miasta i wywalić te śmieci do kosza?





Dla j***nej flei, brudasa z dostawczaka trójkącik z dwiema babami z ch*jami, albo z dwoma facetami z p*zdą.



Sam też jesteś brudas. Zaczynasz od małych śmieci w mieście(papierki i paragony), bo ludzie patrzą, a na duże widać, że też masz plan.
:idzwch*j:

radek225

2018-04-19, 21:53
Gizmolka napisał/a:



Sam też jesteś brudas. Zaczynasz od małych śmieci w mieście(papierki i paragony), bo ludzie patrzą, a na duże widać, że też masz plan.
:idzwch*j:



A Ty wielka panna nic nigdy nie rzuciłaś na chodnik? Papierka, husteczki? Uważaj, bo uwierzę. Ja przynajmniej umiem sie do tego przyznać. W cudzym oku widzisz drzazge, w swoim belki nie widząc....

Siberian_Meat_Grinder

2018-04-19, 22:16
albo tablice rejestracyjne BSK (sporo na filmie ich się przewija), a więc Buraki, Sałata, Kapusta ... albo Białorusy.

Ba...........yk

2018-04-19, 22:16
Polski PAN pokazał co trzeba posprzątać i ukraświń posłusznie i grzecznie wykonał polecenie Pana.

@radek225 niedość że jesteś debilem to jeszcze brudasem szukającym i kombinującym jak wypie**olić swoje śmieci. TFUUU!!! Łachu, gardzę!



Keepo

2018-04-20, 00:45
radek225 napisał/a:

Podjechać i kupić już potrafił. Wypie**olić do kosza ciężko. Kawał chama, prostaka i bydlaka. Kultura osobista na poziomie XV wiecznego kmiota, który wszystkie nieczystości wypie**alał na ulicę. Święty nie jestem. Zdarza mi się wywalić paragon, papier po gumie do żucia na chodnik, czy w trawę. Ale takie śmieci zawsze lądują z mojej strony w koszu. Idiota do potęgi n-tej. Jeszcze starałbym się go zrozumieć, jakby jechał 100km/h, a najbliższy samochód za nim i przed nim byłby 300-500m. A ten palant wypie**ala śmieci stojąc w korku... Szkoda, że szerszy Pan ręcznie nie wytłumaczył obwiesiowi, do czego służy kosz na śmieci... Mam nadzieję, że nagranie trafiło na policję, a leniwy Janusz dostanie mandat za zaśmiecanie lasu. Naprawdę tak ciężko było wjechać do miasta i wywalić te śmieci do kosza?

Dla Pana przypakowanego krata dobrego browara:

Obrazek

Dla j***nej flei, brudasa z dostawczaka trójkącik z dwiema babami z ch*jami, albo z dwoma facetami z p*zdą.



Skoro również śmiecisz, to przeczytaj swój ch*jowo napisany wywód tak jak gdyby był skierowany do Ciebie, kmiocie z XV w. Jesteś zwykłym debilem i hipokrytą tak samo jak wszystkie debile, które postawił Ci piwo.
Najbardziej rozj***ł mnie ten fragment :
radek225 napisał/a:

Jeszcze starałbym się go zrozumieć, jakby jechał 100km/h, a najbliższy samochód za nim i przed nim byłby 300-500m.


Czytałem go 3 razy starałem się zrozumieć, ale nie wyszło.

PieronJasnySzlag

2018-04-20, 01:00
Tak odrazu typowałem że to dzicz ze wschodu. Generalnie nic do nich nie mam ale gdzie się znajdują większe skupiska Ukraińców to da się zauważyć że jest syf. Typowa mentalność dla demoludów - to nie moje to moge zaśmiecić. U nas mentalność w przeciągu 20 lat się mocno zmieniła, na wschodzie widać zacofanie. Tak samo jeśli chodzi o plucie na chodnik, k***a niewiem co te cepy z tym mają ale plują na potęge.
Piwko dla gościa za reakcje.