18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam osiem lat

dwakilo • 2013-02-28, 00:55
I wiozę tatusia do pracy

raf999

2013-02-28, 14:39
@up
wolałbym się spotkać na drodze z ośmioletnim Kubicą lub z nią, niż z tobą kolego ze wsi.

elvin

2013-02-28, 15:58
Co nie zmienia faktu, że to dziecko będzie kiedyś głupią babą, która i tak na parkingu przy Tesco zahaczy o wiatę z wózkami ;/ :samoboj:

bravoteampolska

2013-02-28, 18:37
A za 5 lat , z kumplami podpie**oli staremu auto z garażu i się gdzieś rozjebią na drzewie , albo na innym aucie i mimo to iż łepek będzie umiał jeździć , to będzie chciał pocisnąć przy kumplach

MudPie

2013-02-28, 18:53
Mi wieku 8 lat ojciec nawet nie pozwalał siedzieć z przodu już nie mówiąc o dotykaniu kierownicy.. zazdroszczę jej. I nawet nie doczekałem się możliwości siedzenia z przodu bo później rodzice auto musieli sprzedać i pierwszy raz samochodem miałem okazje siedzieć z przodu i przy okazji jechać dopiero na kursie na prawko, który i tak robiłem później bo mając 19 lat, a ciągnęło mnie do wszystkiego związanego z autami już od czasu jak jeszcze nie potrafiłem mówić.

czorny88

2013-02-28, 19:44
Gdyby było to dziecko księdza siedziało by na kolanach :-)

Aeze

2013-02-28, 20:27
maxvolumePL napisał/a:

Aeze, Wrzuciłeś właśnie zdjęcie audicy bez Key less. Masz k***a z bliska, i nie pajacuj chłopcze.


Obrazek


Pozdrawiam cieplutkim moczem ;)



Kolego najsłodszy. Musisz mieć strasznie niedoj***ne oczy aby nie widzieć tego, że w filmiku jest zwykła stacyjka. Mało tego, proponuję zasięgnąć wiedzy bo jeśli audi a6c6 miało system keyless, to nie miało w żaden sposób zaślepionej stacyjki, którą pokazujesz.... :idzwch*j:

adamov

2013-03-01, 15:57
alkohol, brawura, młody wiek.. trzeba być czujnym bo rodzice niektórych młodych są krótko mówiąc poj***ni jeżeli tak robią