18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam nadzieję, że więcej panu nie stanie

burkinafaso • 2016-03-03, 18:35
Szczere życzenia dla pana policjanta :)


killerZeWsi

2016-03-04, 15:13
@susher
"Ograniczenia do 60 są poza terenem zabudowanym."
No chyba k***a NIE, mogą być wszędzie, tylko w zabudowanym PODWYŻSZAJĄ dozwoloną prędkość... Chłopie, weź k***a oddaj prawko...

~Bambi~

2016-03-04, 16:12
szmalu napisał/a:



Co ty pitolisz. Jak już sobie kupisz kiedyś auto, to przejedź się na autostradę (pasów ruchu tyle samo, co u gościa na filmiku) i zobacz, jak wyglądają dojazdówki i czy na autostradzie są z ich powodu ograniczenia np. do 70, bo akurat tyle ma dojeżdżające auto... Czy to jest takie trudne do pojęcia?



Natomiast kiedy ty, przenno-buraczany kmiocie internetowy, może gdy kupisz sobie pierwszy samochód i jakimś cudem dojedziesz do Warszawy, gdzie film był kręcony to Tam w owej Warszawie może uda ci się wjechać jakimś cudem na obwodnicę wwa i twe oczy ujrzą właśnie takowe wjazdy na obowodnicę z takowymi ograniczeniami.

Może dla ciebie każda jezdnia z dwoma pasami ruchu w jedną stronę to autostrada :nie_znaju:

susher

2016-03-04, 17:55
killerZeWsi napisał/a:

@susher
"Ograniczenia do 60 są poza terenem zabudowanym."
No chyba k***a NIE, mogą być wszędzie, tylko w zabudowanym PODWYŻSZAJĄ dozwoloną prędkość... Chłopie, weź k***a oddaj prawko...



przypie**alasz się do szczegółów bo argumentów do merytorycznej rozmowy to Ty nie posiadasz

kartonxcs

2016-03-04, 18:16
Wk***iający jest ten narrator, mądrala pie**olony. Oburzające są konsekwencje to może się zdarzyć dla mnie albo dla kogoś z was

th...........ng

2016-03-04, 20:35
UP wszystkie policyjne, pro-państowe, oderwane od rzeczywistości sk***ysyny i popie**oleńcy z ojcami i wujkami ubekami jak juz zaczniecie jezdzic samochodem i przejedziecie sobie parę razy 30km w ciągu 1,5-2 godzin "zgodnie z przepisami" to zmieni wam się punkt widzenia o 180 stopni. Jak was wczesniej inni kierowcy nie zatrąbią i nie zepchną do rowu, szmaciarze.

SpijaczWymiotów

2016-03-05, 03:03
CichaWoda napisał/a:



niedo.je.bie jak siedzisz w srocu cały dzień i jeździsz komunikacją miejską to nie masz prawa głosu suko.



Ja samochodem jeżdżę. Masz córkę albo brata? Gdzie mieszkasz? Póść ich na ulicę a ja się przejadę 100+km na godzinę jak będzie ograniczenie do 60 powiedzmy. Za rozj***nie twojego bachora jak pęknie mu czacha albo brzuch nie odpowiadam. :ok:

Pajoresko

2016-03-07, 00:12
pomiar z 400 metrów... a instrukcja jasno mówie:
maksymalny pomiar z ręki 90
ze statywu 110metrów

nie przyjmować tekiego syfu!

a na fotki z radarów, są pisma na necie. Wystarczy skopiować i dopisać od siebie parę linijek. Jak odpisałem strazy miejskiej na ich fotkę z radaru, to już 8 miesiąc nie odpisują ;] a mają miesiąc.

Pozdro!