18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małżeńska sprzeczka

Jesse.Pinkman • 2022-01-07, 11:20
Jak chwycił za nóż to myślałem, że gorzej się to dla niej skończy.

pawian22

2022-01-07, 22:51
Od początku filmiku krzyczy Minieta! Minieta! Nic dziwnego że koleś nie wytrzymał. Też bym nie zrobił :-/

Toperson1

2022-01-08, 00:10
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Kurcze w końcu jakiś cywilizowany latynos. Opanowany i wstrzemięźliwy, mógł połamać, pociąć, wykrwawić. Tymczasem kulturka, tylko postraszył, dał kilka klapsów... dżentelmen. Zapewne uwzględnił także obecność dzieci... dobry ojciec. Baczył też na teściową... dobry zięć. RESPEKT. Jedynie co mu można zarzucić to, że dopuścił babę do takiego stanu zapasienia i krnąbrności. To jest obrazek tego jak chłop za dobry.



Rozj***łeś mnie tym komentarzem.

grzeo123

2022-01-08, 00:36
Wydaje mi się, że kobiety swoją manipulacją, którą mają we krwi potrafią rozszarpać faceta do czerwoności. Młodzi potrzebują czasu aby zrozumieć.

Krakus36

2022-01-08, 01:52
Jeżeli to Jej synek to odpie**oliła sama jego wychowanie na sk***ysyna
Jeżeli to jego kurewka to łobuz kocha najbardziej aż do serca trafia nożem lub kopami w mordę :D

Tak czy siak wina baby bo on jest jaki jest ... widać z daleka wystarczy wydziedziczyć wyj***ć lub nie wiązać się z pojebańcem

Axikor

2022-01-08, 02:47
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Kurcze w końcu jakiś cywilizowany latynos. Opanowany i wstrzemięźliwy, mógł połamać, pociąć, wykrwawić. Tymczasem kulturka, tylko postraszył, dał kilka klapsów... dżentelmen. Zapewne uwzględnił także obecność dzieci... dobry ojciec. Baczył też na teściową... dobry zięć. RESPEKT. Jedynie co mu można zarzucić to, że dopuścił babę do takiego stanu zapasienia i krnąbrności. To jest obrazek tego jak chłop za dobry.




mam nadzieję, że nie masz dzieci i szybko umrzesz

Czaja3211

2022-01-08, 06:19
Dobra, dobra nie stulejuj sam byś tarmosil jak by dała :-P

PabllosSantoDaSilva

2022-01-08, 18:12
Axikor napisał/a:

mam nadzieję, że nie masz dzieci i szybko umrzesz



Mam babę, mam dzieci... jak się nie podoba to zmień stronę na pudelek. Ktoś kto bierze na serio komentarze na Sadistic i przejmuje się nimi bardziej niż treścią materiałów jest dnem i według mnie nie ma tu dla niego miejsca. Cieszę się gnido, że mi dobrze życzysz.

Kuleczka

2022-01-08, 21:00
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Mam babę, mam dzieci... jak się nie podoba to zmień stronę na pudelek. Ktoś kto bierze na serio komentarze na Sadistic i przejmuje się nimi bardziej niż treścią materiałów jest dnem i według mnie nie ma tu dla niego miejsca. Cieszę się gnido, że mi dobrze życzysz.



Ja się przejmuję komentarzami na sadistic, bo logika podpowiada mi, że skoro już się poświęca czas na napisanie kom, to chce się tym komentarzem coś przekazać i zakomunikować. Zresztą fajnie że strona żyje

:->

A, no i często komentarze są ciekawsze niż same filmiki.

SadisticowySoldier

2022-01-10, 01:47
Mógł zabić...tylko pobił ... zacny mąż z niego ;)

ra0mir

2022-01-13, 12:33
Kuleczka napisał/a:

Ja się przejmuję komentarzami na sadistic, bo logika podpowiada mi, że skoro już się poświęca czas na napisanie kom, to chce się tym komentarzem coś przekazać i zakomunikować. Zresztą fajnie że strona żyje

A, no i często komentarze są ciekawsze niż same filmiki.



Masz 26 lat - powinieneś już wiedzieć co to: "kręcenie beki"...

Kuleczka

2022-01-15, 01:02
ra0mir napisał/a:

Masz 26 lat - powinieneś już wiedzieć co to: "kręcenie beki"...



No niby wiem, ale nie wszystko co wyjdzie z ludzi z etykietą "uwaga żart czyli że to nie na serio", ur*chamia w mojej głowie karuzelę śmiechu.

A, no i pofatygowałeś się żeby zobaczyć mój wiek, ale jakoś nie spojrzałeś że mój nick posiada formę żeńską?