18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały skurwiel drze japę

GlassEdi • 2018-03-01, 23:43
Niegrzeczny bachor. Polecam dać głośniej bo słabo słychać.

Nattsjel

2018-03-02, 22:53
ci co pisza, że gówniak itp to swoich dzieci nie mają i pewnie sami jeszcze gołej baby nie widzieli. Po drugie: jeśli dziecko chore, to jest to przykre i nic się na to nie poradzi ale z drugiej strony jak się wie, jak dziecko się zachowuje w markecie to po cholere sie tam pcha. Po trzecie: jeśli dziecko jest zdrowe a tak się zachowuje to jest to tylko wina rodziców.

ginx2666

2018-03-03, 00:27
Z dzieckiem trzeba postępować delikatnie i odpowiedzialnie.

Ale z takim gówniakiem to jak z babą - jak drze mordę o byle gówno: strzał w pysk (tylko jeden). Jak znów drze - znów strzał. Po kilku takich akcjach wykształci im się instynkt trzymania mordy zamkniętej na kłódkę.

Gondone

2018-03-03, 08:51
że zacytuję spod filmiku "mały czort"...
JG800 napisał/a:

Wielka mi rzecz, przecież to normalne u małp.


Lizodup

2018-03-03, 12:26
stara glupsza niz te dziecko

nynun3

2018-03-03, 18:18
Może opętany :dead:

Recydywista

2018-03-23, 04:18
pie**olicie tu o ignorowaniu i poblazliwosci, jesli nie chore to wpie**ol srogi najlepiej na gole dupsko, przynajmniej bedzie mial o co morde drzec. Wiecej tak nie zrobi, a jak sie odwazy to znowu i jeszce wiekszy wpie**ol az w koncu podziala. Przeszedlem to i wiem co mowie. ch*j zalatwicie ignorowaniem i uspokajaniem w wieku 3 lat wpie**oli sie wam na leb zeby sie wysrac. Dlatego nie mozna powierzac calkowicie wychowania kobiecie. Jak cos sie dzieje wystarczy jedno moje spojrzenie i maly wie ze ma skonczyc, zona nie ma takiego komfortu.