18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały kacapek w przedszkolu...

Halman • 2022-05-25, 12:47

dobrze że nie jestem przedszkolanką bo bym poszedł siedzieć z art 148 ale ch*j, miałbym satysfakcję... :kawa:

baronturbina

2022-05-26, 18:51
TurboKaczka napisał/a:

*do starego tumanie j***ny




Metallica00

2022-05-26, 22:00
przypadkowy57 napisał/a:

Nie zdajecie sobie sprawy z tego jak zachowuje się ukraińska młodzież w Polsce... Nauczyciele modla się żeby nie mieć z tą tłuszczą nic wspólnego... Sam byłem świadkiem jak te małe gnidy prawie przewróciły regał w bibliotece i to była dla nich zupełnie normalna sprawa... I nie "wsrod polskich dzieci" nie ma takiej dziczy jak u tych dzikusów! od kiedy to dziadostwo zjechało sie do mojego miasta czuje się jak bym żył na jakimś murzyńskim Harlem w NY...



Pracuję w szkole. Od początku jak u nas są nie było z nimi większych problemów (wiadomo, rozmawiają w swoim języku, niektórzy trzymają się tylko ze sobą, rozmawiają na zajęciach). Nic co by wykraczało poza zwykłe zachowanie polskiej młodzieży. W ogóle zanim pojawili się u nas Ukraińcy, to polskie dzieciaki poniszczyły listwy od paneli, toalety, szafki do książek (po prostu sobie w nie kopały i powstały wgniecenia), dlatego twoje gadanie uważam za głupie pie**olenie.

epening

2022-05-29, 03:26
utopić w umywalce i po problemie

Gitta

2022-06-15, 12:12
Miałam naście lat, może z 12, kiedy na podwórku właśnie okładał mnie taki mały szczyl, z 6 lat maksymalnie i pluł. Radzio. Moja starsza kuzynka tylko się śmiała a ja kompletnie nie wiedziałam, co zrobić. Masakra.