18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały kacapek w przedszkolu...

Halman • 2022-05-25, 12:47

dobrze że nie jestem przedszkolanką bo bym poszedł siedzieć z art 148 ale ch*j, miałbym satysfakcję... :kawa:

Beka_XD

2022-05-25, 16:52
Kacapska przedszkolanka zesrana, bo doskonale wie, że jeśli tylko podniesie rękę na małego ch*ja, to ten się poskarży dla starego, a stary Wania przyjdzie z kolegami pod przedszkole i tak wpie**olą przedszkolance, że będzie srała i żarła przez słomkę przez rok...

dżonyłojlker

2022-05-25, 17:15
Beka_XD napisał/a:

poskarży dla starego



Mam wizję: w niedalekiej przyszłości zostaniesz dojechany przez użytkownika, którego nick zaczynać się będzie na literę "b". Padną obraźliwe słowa oraz oskarżenia o pędzenie bimbru w lesie. Koniec wizji :ekspert:

jestemnikim

2022-05-25, 18:00
Dziecko strzał w morde ze sie obsra a starych do utylizacji

grudzin7

2022-05-25, 18:25
A myślicie, że w Polsce takiej patoli nie ma?

Taka przedszkolanka nie może przyj***ć gówniakowi, bo zaraz będzie sprawa w sądzie i dożywotni zakaz wykonywania zawodu. A jak matce powiesz, że jej bąbelek jest niedoj***ny to jeszcze z mordą wyskoczy, że w domu to taki potulny baranek, więc to na pewno wina przedszkolanek, że nie potrafią się nim zająć...

Mam koleżankę, która pracuje jako przedszkolanka w prywatnym Warszawskim przedszkolu (miejscówka 1700zł miesięcznie...), gdzie rodzice podjeżdżają swoimi Porsche (albo najbiedniejsi to BMW), a ich gówniaki się zachowują jak ten mały kacap z nagrania. Elita :roll:

UkrainskaOnuca

2022-05-25, 18:26
Zaj***łabym z liścia to by się nogami nakrył mały sk***iel

bercisko

2022-05-25, 18:55
baronturbina napisał/a:

Sowieci od pisklaka uczą swoich jak mają się na wzajem traktować. Smak wódki już poznał. W podstawówce nauczy się gwałcić i kraść. Żeby podkręcić jego ciekawość świata, nie pokażą mu muszli klozetowej, pralki, zmywarki do naczyń, do momentu wysłani go na zagraniczną misję pokojową za jakieś 17 lat.



On codziennie ogląda zmywarkę, pralkę w swoim domu, jak ją tatuś napie**ala po pijaku. I r*cha czasem z wójkami :-)

przypadkowy57

2022-05-25, 19:00
Nie zdajecie sobie sprawy z tego jak zachowuje się ukraińska młodzież w Polsce... Nauczyciele modla się żeby nie mieć z tą tłuszczą nic wspólnego... Sam byłem świadkiem jak te małe gnidy prawie przewróciły regał w bibliotece i to była dla nich zupełnie normalna sprawa... I nie "wsrod polskich dzieci" nie ma takiej dziczy jak u tych dzikusów! od kiedy to dziadostwo zjechało sie do mojego miasta czuje się jak bym żył na jakimś murzyńskim Harlem w NY...

AbsolutnyBrakKarku

2022-05-25, 19:14
przypadkowy57 napisał/a:

Nie zdajecie sobie sprawy z tego jak zachowuje się ukraińska młodzież w Polsce... Nauczyciele modla się żeby nie mieć z tą tłuszczą nic wspólnego... Sam byłem świadkiem jak te małe gnidy prawie przewróciły regał w bibliotece i to była dla nich zupełnie normalna sprawa... I nie "wsrod polskich dzieci" nie ma takiej dziczy jak u tych dzikusów! od kiedy to dziadostwo zjechało sie do mojego miasta czuje się jak bym żył na jakimś murzyńskim Harlem w NY...



Zdaje sobie sprawę kolego, bo 90% tu piszących to wiocha j***na łyka propaandę TVP a rano świnie obrzadza, a dużego miasta nie widziała.

abadon

2022-05-25, 20:50
dobry ruski to martwy ruski

MalcolmX

2022-05-25, 21:40
baronturbina napisał/a:

Sowieci od pisklaka uczą swoich jak mają się na wzajem traktować. Smak wódki już poznał. W podstawówce nauczy się gwałcić i kraść. Żeby podkręcić jego ciekawość świata, nie pokażą mu muszli klozetowej, pralki, zmywarki do naczyń, do momentu wysłani go na zagraniczną misję pokojową za jakieś 17 lat.



Niewykluczone, że do denazyfikacji faszystowskiej Polski.

Sigonek

2022-05-25, 22:03
baronturbina napisał/a:

Sowieci od pisklaka uczą swoich jak mają się na wzajem traktować. Smak wódki już poznał. W podstawówce nauczy się gwałcić i kraść. Żeby podkręcić jego ciekawość świata, nie pokażą mu muszli klozetowej, pralki, zmywarki do naczyń, do momentu wysłani go na zagraniczną misję pokojową za jakieś 17 lat.



A co robili Amerykanie w Afganistanie, Iraku, Syrii ? Też misje pokojowe ? Jak te kraje dzisiaj wyglądają ? Co robili w Wietnamie przy pomocy Agenta Orange ? Co zrobili z Tokio, Hiroszimą i Nagasaki ? Co zrobili z Hamburgiem i Dreznem ? Wszędzie tam byli głównie CYWILE.

pizmak289

2022-05-25, 22:37
przypadkowy57 napisał/a:

Nie zdajecie sobie sprawy z tego jak zachowuje się ukraińska młodzież w Polsce... Nauczyciele modla się żeby nie mieć z tą tłuszczą nic wspólnego... Sam byłem świadkiem jak te małe gnidy prawie przewróciły regał w bibliotece i to była dla nich zupełnie normalna sprawa... I nie "wsrod polskich dzieci" nie ma takiej dziczy jak u tych dzikusów! od kiedy to dziadostwo zjechało sie do mojego miasta czuje się jak bym żył na jakimś murzyńskim Harlem w NY...



Jestem nauczycielem. Mamy w szkole kilkanaścioro ukraińskich dzieci i gdyby każde polskie dziecko takie było to byłoby zajebiście, świat byłby inny. Skromne, chętnie się uczą, nie wydzierają ryja na przerwie. Rodzice też w porządku. Polskie dzieciaki to co innego. Wiadomo, nie wszystkie, ale widać różnicę między nimi w nauce i zachowaniu.

Córka_Spawacza

2022-05-26, 00:31
Małego kacapa tylko gwoździem za główkę do ściany przybić. Będzie spokój i cisza.

baronturbina

2022-05-26, 10:35
Sigonek napisał/a:

A co robili Amerykanie w Afganistanie, Iraku, Syrii ? Też misje pokojowe ? Jak te kraje dzisiaj wyglądają ? Co robili w Wietnamie przy pomocy Agenta Orange ? Co zrobili z Tokio, Hiroszimą i Nagasaki ? Co zrobili z Hamburgiem i Dreznem ? Wszędzie tam byli głównie CYWILE.


Szczerze to ch*j mnie to obchodzi ,tak długo aż do momentu przekroczenia granic polski przez ZSRR.

TurboKaczka

2022-05-26, 14:45
Beka_XD napisał/a:

Kacapska przedszkolanka zesrana, bo doskonale wie, że jeśli tylko podniesie rękę na małego ch*ja, to ten się poskarży dla starego, a stary Wania przyjdzie z kolegami pod przedszkole i tak wpie**olą przedszkolance, że będzie srała i żarła przez słomkę przez rok...



*do starego tumanie j***ny