18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały głód

joszkoB • 2013-10-20, 21:35
Idealna zakładka dla sadola w idealnym miejscu książki.





po tagach nie znalazłem, jak przypadkiem było to out.

shavoth

2013-10-20, 21:55
Również nie cierpię murzynów, ale mam do ciebie pytanie wymuskany mamin cycu. Byłeś kiedyś głodny?

Ostrovsky

2013-10-20, 22:00
nie śmieszne ;(
karmiłbym

joszkoB

2013-10-20, 22:30
Czy ktoś powiedział, że to ma byś śmieszne? Wstawiłem na sadola, bo chyba skądś się ta nazwa portalu wzięła.

JarekJUHC

2013-10-20, 22:41
Dlaczego dzieci w afryce chodzą gołe ?
bo chcą się najeść wstydu :D

manio49

2013-10-20, 23:11
takie biedne wow.

kastracja chemiczna i siup k***a bęc - problem głodu w afryce znika. Nie robić 2134 dzieci, bo jedna antylopa we wsi nie styknie na wyżywienie...

Cyjanek

2013-10-21, 00:10
@Jarek, a mogłeś zrobić osobny temat... Brawo.

Browaryt

2013-10-21, 12:00
za małą czcionke zawsze kaktus w dupala

NoobsAndBoobs

2013-10-21, 14:47
kufa, śmiać się z małych, biednych, głodnych dzieci z afryki to chamstwo! macie co jeść codziennie, mama wam gotuje ciepłe obiadki. a wy co? śmiejecie się z biednych, co nie mają nawet co jeść! paranoja. ogarnia mnie trwoga, z jakimi ludźmi muszę żyć w tym kraju!
nie no żartuje. dzięki za te danio, bo właśnie się zastanawiałem, jaką szamę na zajęcia wziąć. elo

op...........ve

2013-10-21, 14:55
jak kiedyś wspominałem w podobnym poście murzyn a murzyn jest różnica...
smoluchy z juesej są głupsi często od ich kuzynów co w afryce wpie**alają liście i grzebią se palcami w dupie
Smoluchy z afryki nie nie te z futrem co se grzebią owym palcem w dupie to inna bajka...
Smoluchy z afryki są biedne bo k***a Afryka jest biedna w ch*j, nie ma roboty głód smród i ubóstwo jak u nas we wschodzniej części kraju :mrgreen:
Natomiast smoluchy z juesej np. banda k***a brudasów j***nych nierobów co stoją naprzemian z ciapatymi w kolejce po social i k***a cyganami bo się robić k***a nie chce, owe smoluchy podchodzą pod teorię, że murzyn jest to najgłupsza rasa stworzona jedynie do pracy .

H88tman

2013-10-21, 15:30
Oho, co niektórzy komentujący chyba nie wiedzą, na jakim portalu są. Polecam przycisk "usuń konto".

Ciku

2013-10-21, 15:36
murzyny w afryce sami to na siebie sprowadzili. Świat co chwile pompuje grube miliony w pomoc tym ludziom, jest w ch*j organizacji itd. Od lat chcą tych czarnych przesiedlić z ich wiosek do miasta, gdzie jest woda czy co zjeść, ale oni nadal wolą siedzieć w swoich lepiankach z gówna to po co dalej tam pompować ten hajs? Skoro od tylu lat się nic nie zmieniło?!
Niech tylko ktoś nie pie**oli "A może są szczęśliwi" No na pewno są bardzo szczęśliwi, widać to na powyższym zdjęci i wielu innych! Po co pomagać komuś, kto tej pomocy nie chce przyjąć? Ten hajs dali by na domy dziecka w Europie/Stanach czy nawet Azji, na pewno lepiej został by spożytkowany niż na te afrykańskie...

lukis1322

2013-10-21, 16:03
hue hue niby z Afryki a nie ma brzucha :D

raynox

2013-10-21, 16:15
"Idealna zakładka dla sadola w idealnym miejscu książki."

Sadole nie czytają książek ;-)

Wroganin

2013-10-21, 16:50
@Raynox
Ja czytam książki i jestem sadolem :D


Najwięcej o technikach samogwałtu :x