18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mały gest

karterzjusz • 2014-03-10, 21:37

taka prawda jak jakiś sk***ęsyn zajedzie tobie drogę,ale mrygnie awaryjką ciśnienie opada i powraca wiara że to nie j***na rosja.

Camel_06

2014-03-10, 21:45
Ja tam zawsze mrugam, i od razu jakoś lżej na sercu przy jeździe 50 lewym pasem albo wymuszaniu pierwszeństwa.

mexik

2014-03-10, 21:50
a powinno się naprzemiennie kierunkowskazami mignąć ;) ale mimo wszystko kultura przede wszystkim.

teken

2014-03-10, 22:04
Tak k***a, bo oczywiście w tym zacofanym kraju trzeba za wszystko dziękować, bo "o patrz marian, wpuściłem dziada, a ten ch*j nawet nie podziękował".

W normalnym cywilizowanym kraju takie zachowania jak wpuszczanie są normalne i nikt za to nie dziękuje, bo nie oczekują nic od siebie, to jest normalne, ale nie u nas.

Rozumiem machnięcie ręką czy kiwnięcie głową, ale k***a światła awaryjne są od czego innego.

jimcarey

2014-03-10, 22:13
@Up,

Chcesz Troche maści? To ci pooożyczę :D

Widzisz, a my jesteśmy w niecywilizowanym kraju i OSOBIŚCIE mrugnę, jak też lubie gdy ktoś mi mruga.

MAM k***A TAKI FETYSZ i cieszę się wtedy.

a normalnie to musiałbym smarowac dupe maścią

merh

2014-03-10, 22:15
pie**olisz teken. najpierw musimy sie tego nauczyć,a przy nauce najwazniejsza jest nagroda.jak w tresurze. jak pan nie da,to pies drugi raz nie powtorzy. Ja jadac moto dziekuje kazdemu,kto mnie wpusci,przepusci czy zjedzie metr w prawo. Lewa w górę i wiem,ze ktoś zapamieta,ze nie tylko k***y jezdzą na moto. Zresztą-jak ktoś w autobusie ustapi ci miejsca(taki tam przykład tylko),to słowem byś sie do niego nie odezwał?

tratatalo

2014-03-10, 22:20
mi kiedyś tir mrygnoł awaryjką tylko że ja jechałem tył napędem pod górę przez świeży gruby śnieg i nie dałem radę szybciej jak 40 km/h :D

go...........11

2014-03-10, 22:22
up: Wszyscy pie**olicie. Dzięki temu magicznemu przyciskowi możesz zaparkować samochód gdziekolwiek chcesz.

dziarski

2014-03-10, 22:48
za to jak kogoś wpuścisz gdy się wbija na chama a tobie się spieszy ale myślisz sobie że "niech mu będzie" i ci taki nawet raz nie mrugnie to wk*** sięga zenitu.

Lukasz2525

2014-03-10, 22:48
@tratatalo , nie dziwie sie , ze nie mogles szybciej niz 40 pod gore , jak jestes takim kierowca , co uwaza , ze jak wcisnie mocniej gaz , to szybciej pojedzie , a jak mocniej depnie hamulec , to sie szybciej zatrzyma - co oczywiscie jest nieprawda w pewnych warunkach - na przyklad gruby swiezy snieg .

macius5991

2014-03-10, 22:49
Pieprzycie równo. Słyszałem opinię obcokrajowca, że kierowcy w Polsce mają właśnie to niesamowite przyzwyczajenie do komunikacji między sobą. Wykształciły się u nas znaki (jak właśnie awaryjne, światła "długie" czy trąbienie, a nawet gesty) które nie są spotykane w innych krajach, zrozumiane są tylko u nas i pozwalają na swobodną komunikację pomiędzy kierowcami.

I nie jest to jakimś przejawem "zacofania" naszego kraju. Oczywiście awaryjne służą do czegoś innego, jednakże u nas ich używanie, w zależności od kontekstu sytuacji, jest różnorako (i zawsze poprawnie) rozumiane.

Chosen0ne

2014-03-10, 22:55
Wchodzę na Sadola, patrzę, a tu kwejk !

endrju132

2014-03-10, 23:01
warszowioki nie dziękują jak ich się wpuści ...

paczek1262

2014-03-10, 23:26
teken napisał/a:

Tak k***a, bo oczywiście w tym zacofanym kraju trzeba za wszystko dziękować, bo "o patrz marian, wpuściłem dziada, a ten ch*j nawet nie podziękował".

W normalnym cywilizowanym kraju takie zachowania jak wpuszczanie są normalne i nikt za to nie dziękuje, bo nie oczekują nic od siebie, to jest normalne, ale nie u nas.

Rozumiem machnięcie ręką czy kiwnięcie głową, ale k***a światła awaryjne są od czego innego.



k***a, gościu, to już nawet kultura osobista wyszła z mody?

"patrz sk***ysyna, podziękował mi, j***ny cwe* z niecywilizowanego kraju przyjechał, niech sp***ala"

psimcio

2014-03-10, 23:37
Jak gosciu mi mrugnie to od razu mam na mordzie usmiech :)