18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maluch turbo.

MlynQ • 2014-06-24, 22:23
A jednak z kaszlaka da się co nieco wykrzesać..



Swoja drogą ciekawe ile kucy..

Dziamian

2014-06-25, 09:11
i to mi się podoba, ktoś robi coś, gdzie inni ze startu powiedzieli by "panie daj pan spokój" Sam marzę o projekcie czegoś małego z dużym silnikiem :) ale na to trzeba trochę kasy, ale jeszcze więcej umiejętności i warunków by móc takie coś robić po prostu a tego drugiego już nie mam. Wiele projektów powstaje takich że głowa mała, ale zazwyczaj kończy się w połowie drogi i koniec z projektem.

Mi przypadł do gustu taki mod https://www.youtube.com/watch?v=6tobwaVKI_Q

Jest to coś, czego nikt inny nie ma i ten maluch jest tego przykładem, da się ? da się !, więc zrobił i ma :) i może się pochwalić a do tego wiele osób będzie mu przytakiwało, że zrobił taki konkret a większość społeczności sadola będzie twierdziło że to dalej maluch :) bo tyle mają do czynienia z motoryzacją co świnia z odchudzaniem

macjosza

2014-06-25, 09:17
Lew napisał/a:



Po to by np miękła pała psudo cwaniaczkom w autach mega pro audi bmw merc itp :P

Jak nagle spod świateł bierze ciebie niby cywilne np sc i doganiasz go dopiero przy prędkościach grubo ponad 200 km/h o ile twój bolid tylko wyciągnie :P


To pokaż jak w zakręcie bierzesz innych takim autem jak sc. Wielu z pod świateł szaleje ale jak widzą zakręt to pała im mięknie i tylko ruch blokują :mrgreen:

takija

2014-06-25, 10:15
pie**olenie o tym że kasa wyj***na na marne w rzęcha jest debilizmem. Jedno wydają na k***y, drudzy na jedzenie i abonament w nc+ a ta mała pozostała grupa wydaje kase na swoje hobby i pie**oli to co mówią inni ;) Ich kasa, ich hobby, ich wyniki, rezultaty, osiągi, projekty, marzenia, twory tych pasji. Dlatego nie pie**olić że kasa wydana na marne tylko pilnowac swojego portfela i nie zaglądać do cudzych. W tym społeczeństwie posiadanie hobby bywa niebezpieczne....moga cie zj***ć internetowi napinacze! o zgrozo.

Swoją drogą....w planach:

https://www.youtube.com/watch?v=GzXVLbs41Ew

Ale wiadomo że nie ogarne takiego silnika i zawieszenia bo nie ten budżet :P Myślę jednak stworzyć coś podobnego z dość mocnym jak na mase całości silnikiem. Do zapie**alania :) ))

wiki69

2014-06-25, 10:20
Z malucha formuły nie zrobisz, liczy się tylko to że ktoś ma pasję i zamiłowanie do marki. Ludzie lubią różne samochody i chwała im za to możemy podziwiać lub krytykować ich pracę. Dziamian przypomniałeś mi filmik z YT też mi bardzo przypadł do gustu a co wy na to :
https://www.youtube.com/watch?v=5ufmWmc97-k

ba...........01

2014-06-25, 10:29
Ostatnio gdy swoja ibizą jechałem do pracy zauważyłem daleko za mną mały czerwony punkcik który z dużą prędkością zbliżał się do mnie. Patrze na licznik, jade 120 km/h. Jadę dalej a tu k***a wyprzedza mnie czerwony maluch z prędkością 140/150 km/h. Potem jak już mnie wyprzedził to wziął na jedno wyprzedzanie 2 osobówki, busa i tira. Nosz k***a mać. Ale mam nadzieje że niedługo pojawi się filmik który pokaże jak wygląda tak szybko jadący maluch po czołówce z tirem :D

ArcziManYea

2014-06-25, 10:39
50 kucyków ma tel malczan ;)

Nerd

2014-06-25, 12:24
Maluch to najbezpieczniejsze auto świata. Przy zderzeniu czołowym wgniecenie dochodzi maksymalnie do silnika.

xv89

2014-06-25, 12:26
Kiedyś po Bydgoszczy jeździł bodajże przerobiony trabant należący do syna Kluszczyńskiego. Wstawił tam silnik z Porsche :P

q800

2014-06-25, 12:47
Fajne... tylko po ch*j? Znaczy generalnie rozumiem, pasja miłość... Kiedyś, parę lat temu, siedziałem w Amigach. Oprócz ogólenj kolekcji, Złożyłem sobie z muzealnych części taką A1200 w towerze, z kartą 3d, dzwiękową, Apollo 060, ram itd itd, że mucha nie siada i mózg rozj***ny...dodatkowo zacząłem składać wypasioną A3000... I wziąłem to wszystko sprzedałem. Bo za tą kasę już dawno miałbym x1000. W którymś momencie trzeba sobie zadać pytanie: Kocham to, ale czy k***a ma to jakikolwiek sens?

twinspark

2014-06-25, 12:50
bayer00001 napisał/a:

Ale mam nadzieje że niedługo pojawi się filmik który pokaże jak wygląda tak szybko jadący maluch po czołówce z tirem :D


Jadąc na motocyklu przy czołówce z TIRem też masz zerowe szanse przeżycia, a jakoś ich jeszcze nie zakazali. Dziwne, nie?

VanSheng

2014-06-25, 13:32
Strefa zgniotu kilometr za tylnym zderzakiem? :D

NomadUG

2014-06-25, 14:21
Ja osobiście wolał bym takiego malczana niż BMW ala 1.6 czy najszybsze bolidy świata honda civic -.-

Kazdy co dissuje malacze musi mieć poniżej 18 albo 60 iq, a zapewne to sama gimbaza która ch*ja wie o prawdziwych samochodach.

Tu nie chodzi o osiągi czy wygląd bmw z drewnianymi spoilerami, tylko o to co te auto reprezentuje.

Ten malacz reprezentuje inteligentnego gostka co dziś wie więcej niż wy kiedykolwiek się dowiecie, pasjonata, i gościa który zamiast siedzieć i drapać sie po piździe zabrał sie do roboty i zmontował coś pięknego.

ganji

2014-06-25, 16:26
Te wszystkie mieknięcia pały na pasach i zbierane szczęki z ulic jest ok, ale nie na co dzień. Jak tymwozić np. żone z dzieckiem i jeszcze ew jakieś zakupy ? Jako drugie auto to popieram, sam sprzedzałem tak nienawidzonego przez koneserów samochodwych civica "żelazko" w którego wj***lem ponad 11 tys zł. Powód ? No jak tym k***a jeździc na codzień ? Nisko, twardo, głośno, na dłuższa metę nie do jazdy w normlanych warunkach. 5 lat przelatałem i przesiadłem sie na volv v-40 w dieleku i ch*j w dupe hejterom, bo moge sobie pozwolić na przyjemną, wygodna i ekonomiczną jazdę :D

DarknessHawk

2014-06-25, 18:42
To trzeba kochać, polecam artkuły Tadeusza Sałka dla kumatych i lubiących majsterkować i z każdego grata można zrobić strzałę, trzeba mieć czas, narzedzia i względnie niedużo kasy