18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpa a murzyn

W............R. • 2015-06-24, 04:29
Ponieważ nie zgadzam się z utożsamianiem wymienionych w tytule stworzeń, postanowiłem zadać sobie pytanie: czym się różni małpa od murzyna?

Małpę stać na kulturę osobistą.

spoiler

EUROPEJCZYK

2015-06-24, 05:11
no, bardzo śmieszne, może coś na białych teraz wymyslisz????

EUROPEJCZYK

2015-06-24, 05:42
nie "murzyn" tylko afroamerykanin, teraz domyślam się że będzie pełno przeciwników tego co powiedziałem i będą to argumentować tak: "przecież murzyn do murzyna mówi "nigger"" i odpowiadam no i co z tego? mogą mówić między sobą co chcą ale inna rasa powinna podchodzić do nich z szacunkiem.
Pozdrawiam.

BongMan

2015-06-24, 06:16
- Czym się różni małpa od murzyna?
- Małpa w klatce zazwyczaj jest niewinna.

Bankracy

2015-06-24, 07:36
Wyczuwam multikonto z ośrodka monitorowań zachowań jakiśtam.

Misiek_KRK

2015-06-24, 07:51
- Czym się różni małpa od murzyna?
- Małpę da się wytresować

Uwaga na konta:
@SPAWACZ-UNIGRUNT
@EUROPEJCZYK

Tylko pedały, murzyni, gruzojady i c**aci podpisują się DRUKOWANYMI literami, żeby się dowartościować

nowynick

2015-06-24, 08:36
- Czym się różni małpa od murzyna?
- jak opowiesz ten kawał małpie będzie dalej wypatrywać banana, a jak murzynowi zarobisz słuszny wpie**ol za rasizm

biglog

2015-06-24, 09:34
Te trole na sadolu to ktoś chyba opłaca. Ciągle nowe i nie potrafią nawet porządnej gównoburzy zrobić. Idźcie stąd, bo wam nie wychodzi.

Bankracy

2015-06-24, 11:11
@up popierają bronka, wniosek nasuwa się sam.

Ma...........gw

2015-06-24, 12:29
Małpy są spoko.

misiu, KRK to z jakich liter masz w nicku?

EDIT: A k***a przepraszam, niejasno się wyraziłem - małpy w sensie takie jak ta małpka z filmu.

Arinori

2015-06-24, 12:37
Małpa to istota rozumna a to drugie raczej nie ;/

Mathek

2015-06-24, 12:44
A pie**olicie o małpie, a na filmiku widzimy kolejną babe z niedorozwojem mózgu która zamiast usiąśc na wolnym miejscu za małpą, czeka aż ktoś wstanie i ją wpuści...

W............R.

2015-06-24, 13:35
EUROPEJCZYK napisał/a:

nie "murzyn" tylko afroamerykanin, teraz domyślam się że będzie pełno przeciwników tego co powiedziałem i będą to argumentować tak: "przecież murzyn do murzyna mówi "nigger"" i odpowiadam no i co z tego? mogą mówić między sobą co chcą ale inna rasa powinna podchodzić do nich z szacunkiem.
Pozdrawiam.



Wiesz, coś Ci zdradzę. Przeważająca większość żartów rasistowskich powstaje w ramach "odczarowywania" tego zjawiska. Ludzie boją się tego, czego nie rozumieją. Istota rasizmu jest dla 90% ludzi kompletnie niezrozumiała. Nieżartowanie sobie na ten temat jest bardziej szkodliwe dla budowania tolerancji niż żartowanie. Taka jest w końcu chyba najbardziej istotna funkcja kawału: ośmieszyć zjawisko, a nie obiekt żartu.

nurgiel

2015-06-24, 18:00
Małpę do się wytrenować i wychować, czarnego już nie.