18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpa a murzyn

W............R. • 2015-06-24, 04:29
Ponieważ nie zgadzam się z utożsamianiem wymienionych w tytule stworzeń, postanowiłem zadać sobie pytanie: czym się różni małpa od murzyna?

Małpę stać na kulturę osobistą.

spoiler

Gołyniemiec

2015-06-24, 20:02
Dałbym ci nawet piwo ale nie zgadzam się, tak jak nienawidzę smoluchów tak powiem ci że ci z Afryki są inni, widziałem w tramwaju kiedyś czekoladowego potwora jak siedział na dupie na krześle w tramwaju, tym takim czerwonym, i starsza baba podeszła, nie jakoś wielce stara star*cha ale stara i z siatami pełnymi kartofli, ogórków i innego ekwipmentu do picia wódki, i smoluch był jedyną osobą siedzącą która jej miejsca ustąpiła a Polacy siedzieli, była też kupa gówniarzy białych i nic nie ustąpili tylko się śmiali z baby i ze mnie bo cały umorusany ziemią byłem bo z lasu wracałem, z grzybów oczywiście a że upadłem to się umorusałem. murzyn zasłużył na kufel piwa i wyzwolenie jego i jego rodziny. Ja oczywiście od początku stałem.

W............R.

2015-06-24, 20:50
@up No pewnie, że jak wszędzie są normalni i nienormalni. Jak już wspomniałem, kawały służą przede wszystkim oddemonizowaniu zjawiska.