18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Malowana lala, la, la, la, la, la

Flodzia • 2024-04-05, 14:12
Jak zwykle próba wydymania dilera


tars

2024-04-05, 18:27
Nie przemawia do mnie znęcanie się nad ewidentnie słabszą osobą. Tym bardziej, że z dużym prawdopodobieństwem wcześniej tą dziewczynę w nałóg wciągnęli oferując "darmowe" próbki. Powinno się i zastrzelić.

Bul_od_bytu

2024-04-05, 19:21
majeńka napisał/a:

^ i to jest właśnie logika "a próbowałaś?". Próbować można nowe żarcie albo jakiś dziwny rodzaj piwa.
Lala zrobiła durny błąd, ale było to dawno temu, kiedy dała się namówić na spróbowanie. Teraz to już tylko bezmyślny robot, nie da się tego czegoś winić. I nie mają sensu gadki o wolności wyboru, bo narkoman jej nie ma. Zamiast pie**olić się z "dekryminalizacją" czy ofertami odwyku, powinno się takich ludzi zamykać w zamkniętym ośrodku odwykowym.
Zaś dilerów traktować jak wielokrotnych morderców, bo taki jest praktyczny efekt ich działalności.



Nie wiem skąd jesteście, ale w stolicy z "dawaniem dragów na spróbowanie" nie spotkałem się nigdy, a swego czasu jak się balowało na mieście to dostęp był dosłownie do wszystkiego, ale nic za darmo ani w kredo. Nawet za czasów szkoły średniej gdy dilerów było kilku w szkole to zapomnij o jakimkolwiek dawaniu na spróbowanie. Lamusom w szczególności bo w razie przypału sprzedadzą cię policji w 10 sekund.
Takie praktyki to może robili starzy heroiniarze 30 lat temu na centralnym, ale nie dziś gdy hajs rządzi światem, a ludzie sami szukają takich "usług"

Takie gadki to jedynie na szkolnych pogadankach przedstawiano jako prawdziwe, a w rzeczywistości bywa inaczej chociaż na nagraniu jest kacapowo, a ch*j wie jak jest w ich mirze

IOI

2024-04-05, 19:34
jak ktos mowi o 'darmowych probkach' to wiadomo, ze jedyny kontakt jaki mial z narkotykami to przez ekran monitora.

dżonyłojlker

2024-04-05, 20:23
IOI napisał/a:

jak ktos mowi o 'darmowych probkach' to wiadomo, ze jedyny kontakt jaki mial z narkotykami to przez ekran monitora.



Albo oglądał W11 :mrgreen:

SkoPio1

2024-04-05, 20:51
majeńka napisał/a:

Lala zrobiła durny błąd, ale było to dawno temu,



No i co z tego?
Właśnie płaci za swoje decyzje. Miała możliwość podjęcia innej – nie skorzystała.
Twierdzisz, że ktoś inny powinien ponieść konsekwencje jej decyzji?
;>


majeńka napisał/a:

Zaś dilerów traktować jak wielokrotnych morderców



A to jest zupełnie inna para kaloszy.
Od razu pytanie - co ze sprzedawcami innych narkotyków, takich jak np. tytoń i alkohol?
;-)




salve789 napisał/a:

Z ciekawosci taki oklep za jakis dlugi moglby grozic w Polandii?



Taki sam jak zawsze. Nie ma znaczenia czy bijesz dla rozrywki, czy dla poprawy rozliczeń.
Kodeks masz w Internecie – wpisujesz słowa kodeks, pobicie, przepis i masz.




tars napisał/a:

Nie przemawia do mnie znęcanie się nad ewidentnie słabszą osobą.



Przemawia do ciebie wyłącznie znęcanie się nad silniejszym?
Uważasz, że znęcanie się jest OK, ale bity musi być silniejszy??
;>



Uff...
Idę na łyskacza.
:-)




asdik

2024-04-05, 20:51
faszystkom w Polsce, taka lekcja by się przydała!!!

majeńka

2024-04-05, 21:02
SkoPio1 napisał/a:

Od razu pytanie - co ze sprzedawcami innych narkotyków, takich jak np. tytoń i alkohol?

Tytoń skraca życie średnio o 15 lat, i na dodatek nie daje żadnej radochy z używania go: po np. kokainie przynajmniej dobrze się czujesz. To że jest w ogóle legalny to tylko dlatego że państwo na tym zarabia.

Zaś alkohol: większość społeczeństwa potrafi go używać, i tylko ~1% ma z tego powodu jakieś kłopoty. Zaś krokodila, fentanylu czy mety dobrze używać się nie da.

dominik666

2024-04-05, 21:27
To tylko kolejne ćpuńskie ścierwo, nie ma co żałować . Jak dla mnie za mało kopów na ryj.

420710247365

2024-04-05, 21:28
majeńka napisał/a:

Tytoń skraca życie średnio o 15 lat, i na dodatek nie daje żadnej radochy z używania go: po np. kokainie przynajmniej dobrze się czujesz. To że jest w ogóle legalny to tylko dlatego że państwo na tym zarabia.
Zaś alkohol: większość społeczeństwa potrafi go używać, i tylko ~1% ma z tego powodu jakieś kłopoty. Zaś krokodila, fentanylu czy mety dobrze używać się nie da.



Metaamfetamina aka speed zażywana w ograniczonych dawkach i ograniczonym okresie czasu jest przydatna, np dla kierowców długodystansowych albo pracowników nocnej zmiany.

Banowanyzanic

2024-04-05, 21:31
Te filmiki są fajne bo można pofapać ale nie z chłopcami. iś stąt

wojtekpwse

2024-04-05, 21:36
Dzieci za krokodyla nie zaplacily i trzeba je dojechac

d-_-bE.Prigozhin61

2024-04-05, 22:27
Evil21 napisał/a:

A co to ma wspólnego z narkotykami? To działa na innej zasadzie. Często diler daje na krechę bo chce żebyś się uzależnił albo wręcz pogłębił swój nałóg. Głód narkotykowy sprawia że stajesz się jego niewolnikiem i za wszelką cenę będziesz starał się zdobyć kasę na kolejną działkę. To co tu widzieliśmy było tylko przypomnieniem gdzie aktualnie jest jej miejsce w hierarchii.



Przestań pie**olić o tych bajkach że daje w kredo by uzależnić.To są marginalne przypadki zaś w większości sytuacji normalnie za hajs kupuje do czasu aż zbyt mocno poniesie melanż i źródło hajsu przez ww. zaczyna się j***ć.

Zasysacz

2024-04-05, 23:24
h*jowo myślałem że będzie gałę im robić albo odeszczą się na nią jestem zwiedziony :-/

LordMilord272

2024-04-06, 00:15
może mi ktoś wyjaśnić o ch*j im chodzi z tą farbą?

Pitok

2024-04-06, 03:01
Nie ma cycków, nie ma piwa...