18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Małolatka i kolacja. Autentyki dwa.

Udash • 2012-12-17, 13:44
Mój pierwszy temat, dwa autentyki z mojego marnego życia.

Byłem ostatnio u kumpla, siedzimy gadka szmatka, browar i te sprawy. Temat jak to zwykle zszedł na dupy i bzykanko. Wszystkiemu przysłuchiwała się jego młodsza siostra, ogólnie fajna gniotka w wieku o jedno oczko wyższym niż gimbaza. I kumpel mówi że: „Sex, sexem ale nie ma to jak od czasu do czasu porządnie puknąć sobie w jajko.” Jego siora dumnym głosem wywaliła „Masturbacja to nie to samo co sex” W tym momencie ich ojciec drze się z drugiego pokoju „A skarpetki to nie to samo co cycki!” Chyba czegoś nie wiem o ich „stosunkach” rodzinnych. :D

Rok temu pracowałem jako kelner w dość dobrej restauracji, wyjątkowo tego wieczoru był mały ruch więc i ciszej na sali tak że słychać było o czym rozmawiają goście. Siedzi para, facet po 30stce, kobieta trochę młodsza. Zamówili danie główne, dobre wino, widać że czas im leciał dobrze jak nastolatkom z krocza na sadze - Zmierzch. Na deser zamówili truskawki w czekoladzie z bita śmietaną. On bierze truskawkę i podtyka jej do ust a ona łyka je każdorazowo oblizując jego palce i wysysając z nich resztki czekolady i śmietany. Ogólnie każdy kto by na to patrzył widziałby już swoje dwadzieścia deko w jej ustach tym bardziej że szpara przednia. Ona przy którymś takim zabiegu delikatnie się zakrztusiła i po chwili mów do niego „dobrze że jesteś lekarzem to byś mnie uratował”, on na to „ale ja mam inną specjalizację, badam gorszą stronę natury ludzkiej” Kobieta gryząc kawałek truskawki pyta - Psycholog? Nie, Proktolog – odpowiedział koleś. Ostatni kawałek jakoś ciężko jej przeszedł przez gardło. :D

Skid17

2012-12-17, 13:56
dobre, ale gimbaza nie zrozumie

Teodorr

2012-12-17, 13:59
przydałaby się separacja historii

Udash

2012-12-17, 14:01
Gimbaza w szkole jeszcze przez około godziny będzie więc liczę na tych Sadoli z wyższym levelem świadomości :D

snikersx

2012-12-17, 16:20
Za sam styl opisu piwko. Więcej takich!

matiqq

2012-12-17, 16:22
hehe, nie wiedziała, że kelner właśnie skończył teges w "tojlet" przed przyszykowaniem truskawek ;)

trebeter

2012-12-17, 16:25
to i ja cool story
kumpel robi jako serwisant komputerow na dojazd do domu
u kogos w chacie, zreszta na naszym osiedlu, koles caly czas do siostry gadal : pokaz cycki :D
a oni lat mieli moze 12 :D

vestar

2012-12-17, 16:30
Hehehe ze niby o seksie rozmawiacie tak glosno, ze wszyscy w domu slysza?

DanielMarley

2012-12-17, 16:32
Spoko piwo dla Cibie, bo najlepsze scenariusze pisze samo życie.

ja...........91

2012-12-17, 16:34
"z mojego marnego życia." piwo za samo zdanie.

CBŚ

2012-12-17, 16:37
A kierowca wstał i zaczął bić brawo.

brisen

2012-12-17, 16:46
CBŚ napisał/a:

A kierowca wstał i zaczął bić brawo.



nadeszla ta godzina, wrocili...

je...........ę

2012-12-17, 17:11
"temat jak zwykle zszedł na dupy i bzykanko"
Jak zwykle tylko rozmowa o dupach i bzykanku wam zostało :) faktycznie masz "marne życie" :)

Udash

2012-12-17, 17:21
A o czym może rozmawiać dwóch heterosexualnych facetów? My rozmawiamy o piwie i kobietach, piwo piliśmy więc tylko temat kobiet został.

Tomaszek123

2012-12-17, 17:44
Co za durna baba, psycholog to nie lekarz...