18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Małolatka i kolacja. Autentyki dwa.

Udash • 2012-12-17, 13:44
Mój pierwszy temat, dwa autentyki z mojego marnego życia.

Byłem ostatnio u kumpla, siedzimy gadka szmatka, browar i te sprawy. Temat jak to zwykle zszedł na dupy i bzykanko. Wszystkiemu przysłuchiwała się jego młodsza siostra, ogólnie fajna gniotka w wieku o jedno oczko wyższym niż gimbaza. I kumpel mówi że: „Sex, sexem ale nie ma to jak od czasu do czasu porządnie puknąć sobie w jajko.” Jego siora dumnym głosem wywaliła „Masturbacja to nie to samo co sex” W tym momencie ich ojciec drze się z drugiego pokoju „A skarpetki to nie to samo co cycki!” Chyba czegoś nie wiem o ich „stosunkach” rodzinnych. :D

Rok temu pracowałem jako kelner w dość dobrej restauracji, wyjątkowo tego wieczoru był mały ruch więc i ciszej na sali tak że słychać było o czym rozmawiają goście. Siedzi para, facet po 30stce, kobieta trochę młodsza. Zamówili danie główne, dobre wino, widać że czas im leciał dobrze jak nastolatkom z krocza na sadze - Zmierzch. Na deser zamówili truskawki w czekoladzie z bita śmietaną. On bierze truskawkę i podtyka jej do ust a ona łyka je każdorazowo oblizując jego palce i wysysając z nich resztki czekolady i śmietany. Ogólnie każdy kto by na to patrzył widziałby już swoje dwadzieścia deko w jej ustach tym bardziej że szpara przednia. Ona przy którymś takim zabiegu delikatnie się zakrztusiła i po chwili mów do niego „dobrze że jesteś lekarzem to byś mnie uratował”, on na to „ale ja mam inną specjalizację, badam gorszą stronę natury ludzkiej” Kobieta gryząc kawałek truskawki pyta - Psycholog? Nie, Proktolog – odpowiedział koleś. Ostatni kawałek jakoś ciężko jej przeszedł przez gardło. :D

di...........os

2012-12-17, 17:49
Wszystko okay i w ogóle... Tylko weź pozamieniaj te "sexy" na "seksy". Niedługo już chyba komputer zmieni się w kompjuter, wykrzyknienia na eksklamacje, prawdopodobieństwa na probabilistyki...

Udash

2012-12-17, 17:49
@up Jest coś takiego jak "LEKARZ PSYCHOLOGII"

di...........os

2012-12-17, 17:50
@ Tomaszek123, na niektórych medycznych są zakłady psychologii.

kicek18

2012-12-17, 18:17
@Up: Nie ma czegoś takiego jak "lekarz psychologii", chyba, że na Marsie. Może drogi kolego chodziło Ci o "doktor psychologii", ale "doktor" może być nawet kulturoznawstwa.

Na medycznych są zakłady psychologii, a na w instytutach psychologii są zakłady psychofizjologii. I co, tam się uczą na "psychologia psychofizjologa".

Ogarnijcie się.

Teodorr

2012-12-17, 18:34
@ vestar
sex to temat tabu do pewnego wieku, widać z niego jeszcze nie wyrosłeś... Idź na korepetycje z WŻR

di...........os

2012-12-17, 18:49
kicek18, mimo wszystko są na wrocławskiej medycznej jakieś tam koła medyczno - psychologiczne. Przedmiot badań psychologii behawioralnej chyba można jakoś tam na siłę wiązać z przedmiotem zainteresowań lekarzy...

Udash

2012-12-17, 18:49
kicek18, Masz racje, popytałem znajomych i poszperałem w necie i bez bicia masz browar za zauważenie tej pomyłki. Być może w oryginale zamiast Psycholog był Psychiatra (tego pewny nie jestem) i wtedy by się wszystko zgadzało. Także przepraszam, mój błąd. :oops:

ka...........ma

2012-12-17, 18:56
Udash napisał/a:

@up Jest coś takiego jak "LEKARZ PSYCHOLOGII"



Weź nie pie**ol
Nie ma takiego "czegoś".
Ps. z autopsji powiem tylko że ni ch*ja nie łączcie się w jakikolwiek sposób (czy to fizyczny czy emocjonalny) z psycholożkami. Naj***ne ma to w garze bardziej niż nie jeden w zakładzie zamkniętym.

Udash

2012-12-17, 19:02
Zobacz sobie moją wiadomość która jest zaraz nad Twoją i weź nie pie**ol.

ka...........ma

2012-12-17, 19:08
Udash napisał/a:

Zobacz sobie moją wiadomość która jest zaraz nad Twoją i weź nie pie**ol.



Składanie tego zdania zajęło mi tyle czasu że zanim je opublikowałem to ty dalej pie**oliłeś głupoty

Udash

2012-12-17, 19:22
kawal-chama napisał/a:



Składanie tego zdania zajęło mi tyle czasu że zanim je opublikowałem to ty dalej pie**oliłeś głupoty



7 minut - trzy zdania? Bystrzacha z Ciebie :facepalm2:

ka...........ma

2012-12-17, 19:26
Udash napisał/a:



7 minut - trzy zdania? Bystrzacha z Ciebie :facepalm2:



Myślisz że łatwo jest trafić penisem w te małe klawisze? :szczerbaty:

RavenRR

2012-12-17, 20:29
@up
Sądzę, że Twoim problemem było to, że Twój penis częściej trafiał w przestrzeń między klawiszami... :)

T-Will

2012-12-17, 20:32
Przecież ona by nie wiedziała nawet czym się zajmuje proktolog.

Wilkoo

2012-12-17, 20:42
Cytat:

dwa autentyki z mojego marnego życia.



Skoro tu wylądowałeś to wiadomo, że masz marne życie.