18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małolata z telefonem

Jo...........23 • 2018-04-24, 01:47
+50 do orientacji na drodze.
Aj mała! Bo wpadniesz pod białego busa!



Autoc**a do rozjechania czołgiem.

~Velture

2018-04-24, 06:52
Jod123 napisał/a:


Autoc**a do rozjechania czołgiem.


Raczej rodzice tej kretynki do kastracji.

mygyry

2018-04-24, 07:34
Dobrze, że się wróciły...

flaszka

2018-04-24, 07:46
Ciężko stwierdzić czy miały czerwone czy zielone. Obstawiam że czerwone. Nieżależnie od tego kierowca który nagrywał powinien zwolnić i zachować czujność i uważam że to on jest winny w głównej mierze temu zdarzeniu.

~Velture

2018-04-24, 07:53
@up
Wygląda, że światła nie działały.
No i oczywiście jego wina w takiej sytuacji ale ilu leży na cmentarzach co mieli pierwszeństwo?
Jak jesteś pieszym to k***a myśl i się rozglądaj a nie z komóreczką przed siebie bo takie 1-2 tony jak w ciebie przypie**olą to nie wygrasz.

latino_lover

2018-04-24, 09:45
Velture napisał/a:


Raczej rodzice tej kretynki do kastracji.



Ty w ogóle zastanawiasz się czasem co piszesz?

TeaWithLemon

2018-04-24, 10:02
Jak dla mnie.. za niezachowanie szczegolnej otroznosci przy dojezdzie do sygnalizowanego przejscia dla pieszych oraz nie zatrzymania sie w momencie gdy pojazd obok sie zatrzymuje... 500 zl i do 10 punktow Karnych..


A pewnie skonczylo sie na opie**oleniu nastolatek za przebieganie :P

~Velture

2018-04-24, 10:22
latino_lover napisał/a:



Ty w ogóle zastanawiasz się czasem co piszesz?


Czasem.

Dziecko nie rozejrzało się na przejściu = rodzice jej nie nauczyli = wina rodziców.

Napisałem też łbie, że winnym jest kierowca ale k***a mać trzeba myśleć i przewidywać a to dziecko jak j***ny bezmózg leci przed siebie heja do przodu i wyj***ne na wszystko ma.

Wczoraj jechałem gdzieś i na totalnym zadupiu mała dziewczynka w wieku ok 8 lat z plecakiem łapała stopa. Totalny debilizm.
Jakby ktoś ją porwał, zgwałcił i zabił to wina oczywiście przestępcy ale pośrednia wina rodziców, że nie nauczyli gówniary unikania obcych.

ujebutor

2018-04-24, 10:50
1. Piesi nie mają pierwszeństwa. Mają się upewnić, że akurat nie wpie**olą się pod zbliżający się pojazd.
2. Piesi wpieprzyli się w ciemno na przejście, mimo że inni ludzie stali.
3. Spokojnie uniknęliby zdarzenia, ale z jakiegoś zupełnie niezrozumiałego powodu (bo nie da się tego logicznie wytłumaczyć jak debilizmem), postanowiły nie iść w kierunku stojącej spokojnie ciężarówki, tylko wrócić się i wj***ć prosto pod koła pojazdu.

Jo...........23

2018-04-24, 11:13
ujebutor napisał/a:


z jakiegoś zupełnie niezrozumiałego powodu (bo nie da się tego logicznie wytłumaczyć jak debilizmem)..



Da się.
Autop*zda zmylił je swoim debilnym klaksonem.
Młoda, której uwaga była odwrócona telefonem (za co spotkała ją karą od losu) błędnie pomyślała, że trąbi biały i chciała uciec przed nim.

Velture napisał/a:

Dziecko nie rozejrzało się na przejściu = rodzice jej nie nauczyli = wina rodziców.



Mandaty też wysyłasz ojcu i matce do płacenia bo to ich wina, że nie nauczyli cię prawidłowo jeździć?

latino_lover

2018-04-24, 11:58
Velture napisał/a:

Czasem.

Dziecko nie rozejrzało się na przejściu = rodzice jej nie nauczyli = wina rodziców.

Napisałem też łbie, że winnym jest kierowca ale k***a mać trzeba myśleć i przewidywać a to dziecko jak j***ny bezmózg leci przed siebie heja do przodu i wyj***ne na wszystko ma.

Wczoraj jechałem gdzieś i na totalnym zadupiu mała dziewczynka w wieku ok 8 lat z plecakiem łapała stopa. Totalny debilizm.
Jakby ktoś ją porwał, zgwałcił i zabił to wina oczywiście przestępcy ale pośrednia wina rodziców, że nie nauczyli gówniary unikania obcych.



Fajna historia, ale co to ma do kastrowania kogokolwiek? Właśnie o tym mówię- nie myślisz co pie**olisz, walisz komentarze z dupy gdzie się da, a potem jeszcze tłumaczysz w pokrętny sposób.
Polecam też się douczyć co oznacza znak równości i kiedy się go używa.

Cytat:

Mandaty też wysyłasz ojcu i matce do płacenia bo to ich wina, że nie nauczyli cię prawidłowo jeździć?



Nie no, od razu wysyła staremu skierowanie na sterylizację.

bocianoff

2018-04-24, 14:45
Wymuszenie odszkodowania.

alogram

2018-04-24, 14:57
Fajne dupeczki - noga grubsza od sporta - można grzmocić.

Al...........rt

2018-04-24, 14:58
Przecież one w 100% bezpiecznie przechodziły między stojącymi nieruchomo samochodami dopóki ktoś nie zaczął trąbić jak debil.

Velture do kastracji tak jak napisał

kierowca do rozstrzelania

riterio8093

2018-04-24, 15:24
Velture napisał/a:


Raczej rodzice tej kretynki do kastracji.


Nie. Kierowca to debil. Zabrać gnojowi prawo jazdy.

Widać na kilometr że są na drodze, a to bydle pędzi specjalnie żeby potrącić.

Velture napisał/a:


Wczoraj jechałem gdzieś i na totalnym zadupiu mała dziewczynka w wieku ok 8 lat z plecakiem łapała stopa. Totalny debilizm.
Jakby ktoś ją porwał, zgwałcił i zabił to wina oczywiście przestępcy ale pośrednio wina rodziców, że nie nauczyli gówniary unikania obcych.



Ona wie, że mieszka w Polsce, a nie w jakimś chorym kraju typu Rosja, Indie, Brazylia.

W Polsce nie musi unikać obcych.