18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małolata z telefonem

Jo...........23 • 2018-04-24, 01:47
+50 do orientacji na drodze.
Aj mała! Bo wpadniesz pod białego busa!



Autoc**a do rozjechania czołgiem.

SzczeryDoBolu

2018-04-24, 17:41
Velture napisał/a:


Czasem.

Dziecko nie rozejrzało się na przejściu = rodzice jej nie nauczyli = wina rodziców.

Napisałem też łbie, że winnym jest kierowca ale k***a mać trzeba myśleć i przewidywać a to dziecko jak j***ny bezmózg leci przed siebie heja do przodu i wyj***ne na wszystko ma.

Wczoraj jechałem gdzieś i na totalnym zadupiu mała dziewczynka w wieku ok 8 lat z plecakiem łapała stopa. Totalny debilizm.
Jakby ktoś ją porwał, zgwałcił i zabił to wina oczywiście przestępcy ale pośrednia wina rodziców, że nie nauczyli gówniary unikania obcych.



Dobrze, że Ciebie tata z tatą wszystkiego nauczyli ... Szkoda tylko że Ci nie przekazali, że zycie nie polega tylko na siedzeniu przed kompem !

Justynka99

2018-04-24, 19:48
SzczeryDoBolu napisał/a:



Dobrze, że Ciebie tata z tatą wszystkiego nauczyli ... Szkoda tylko że Ci nie przekazali, że zycie nie polega tylko na siedzeniu przed kompem !



Rozumiem, że wypominasz ludziom siedzenie przed kompem, bo sam w tym momencie jesteś na Safari i właśnie przeżywasz przygodę życia.

ellsworth

2018-04-24, 20:31
Kolejny debil, który "hamuje" klaksonem. Ja pie**ole! Po ch*ja mu ten klakson był w tym momencie? Od razu powinien po heblach dawać, a nie trąbi i jedzie w najlepsze.

ValvePlsFix

2018-04-24, 21:32
Baby głupie w ch*j, ale nie wiem czy rusek nie głupszy. Widzi ludzi na przejściu i nie hamuje przez dłuższy czas.

pi...........ta

2018-04-25, 10:45
I tak to jest jeździć szrotem co z 70 kmh hamuje 100 metrów

eMJay8086

2018-04-25, 12:08
@~Velture
"Wczoraj jechałem gdzieś i na totalnym zadupiu mała dziewczynka w wieku ok 8 lat z plecakiem łapała stopa. "

I co zrobiłeś z ciałem? ;-)