18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe spotkanie

luki_wch • 2012-10-18, 10:28
Jazda w korku plus cwaniaczek w osobówce

akcja właściwie od 1:40
Polecam również momencik od 1:15


xts

2012-10-18, 13:17
nieodwracalne napisał/a:

ja go widziałem



wg twojego toku rozumowania, kierowca tira ma tą kamerkę zamontowaną w oku i też powinien ten samochód zauważyć.

AlienIX

2012-10-18, 13:19
Takie korki to tylko w Częstochowie :D , bo to wlasnie tutaj ma miejsce ta akcja :P

petru23

2012-10-18, 13:21
i Wy się jeszcze dochoddzicie czyja wina :facepalm:
wiadomo, wina Tuska :amused:

vede

2012-10-18, 13:21
luki_wch napisał/a:

...osobówka ewidentnie zmieniała pas i ma prawo ustąpić pojazdom na nim się znajdujących...



Nie prawo a obowiązek.
Nie żebym się dopieprzał, ale tak dla ścisłości ;-)

Krak

2012-10-18, 13:39
Teksty o "niewidzialności" możesz w domu opowiadać, następnym razem skup się na jeździe, trzeba byc niezłym lamusem, żeby nie zobaczyć tej osobówki.

Proximate

2012-10-18, 13:40
Cytat:

i ma prawo ustąpić



Raczej obowiązek ;)

luki_wch

2012-10-18, 13:49
@up to był skrót myślowy. Miałem na myśli, iż jest takie prawo ;) Faktycznie, powinno być obowiązek.

Sl...........nx

2012-10-18, 14:01
luki_wch napisał/a:

kiedy dowiedział się, że jest umieszczona kamera w pojeździe, mina mu zrzedła.



Kiedyś koleś wycofał w kumpla na parkingu, nie chciał spisać oświadczenia, więc wezwaliśmy policję. Na szczęście szybko przyjechali.
Cwaniakom zawsze mina rzednie na widok kamerki. Nawet mu nie wspominaliśmy, że w pojeździe kumpla jest kamera. Dowiedział się dopiero po przyjeździe policji. Tłumaczył, że na niego najechałem. Kiedy spytali o moją wersję, kumpel powiedział tylko "co będę panom opowiadał, niech panowie sami zobaczą".

The_Pablo

2012-10-18, 14:22
panowie akurat jeździełem troche ciężarówką i lewego przedniego rogu nie widać choć by nie wiem co, lusterka sa zajebiscie wielkie i widac wszystko do tyłu ale lewa strona jest traktowana po macoszemu, jest tylko lustro w którym widac linie drogi i przednie koło z góry i nic po za tym.

Siedzac 3 metry nad ziemią ciezko jest sie wychylic zeby zobaczyc czy czegos tam nie ma i jest to faktycznie martwy punkt o srednicy 2 metrów. jak będziecei mieli mozliwosc kiedyś nawet na parkingu usiaść to sobie zobaczcie. a co do kamerki to sa coraz popularniejsze widac w niej dlatego to auto ze nawet najprostsza kamerka jest naklejona na szybe wiec metr blizej niz glowa gierowcy i do tego ma okolo 120 stopni w kącie widzenia

Dziamian

2012-10-18, 14:36
taka jest prawda jak Pablo1986 mówi, miałem okazję pojechać już nie raz tego typu pojazdami i na prawdę jest ciężko wyczuć co tam się dzieje w okolicach przedniej prawej lampy, do tego jak auto nie jest za wysokie to już jest kaplica totalna i lusterka nic nie pomogą i tyle, dla mnie ewidentna wina kierowcy osobówki bo niestety nie pomyślał zmieniając pas, że może go duży nie zauważyć a dwa po ch*j się wciskał jak ledwo by się zmieścił między tymi ciężarówkami, Ci co mówią, że duży może więcej i że to wina kierowcy TIR-a to niech się upewnią czy prawko robili i niech zasiądą i pojeżdżą trochę prawdziwymi ciężarówkami a nie Staromanem takim jak WORD posiada, bo takie egzaminacyjne "ciężarówki" to są zabawki w porównaniu do takiego prawdziwego TIR-a

NWC

2012-10-18, 14:57
Ja bym przeskoczył wjeżdżając na lawete, w GTA zawsze tak robilem...

krop85

2012-10-18, 15:16
dobrze ze k***a kierowcy tirow tak nie robia, albo na autostradzie czowiek jedzie sobie te 130 km/h i nagle wyjezdza tir z prawego pasa na lewy i nic sie nie pie**oli, ze np nie zdaze wyhamowac bo on ma ochote wyprzedzic jakiegos padalca z ciezarwki!

do............!

2012-10-18, 15:20
omgłomatkobosko napisał/a:

Dlaczego do ruchu sa dopuszczone pojazdy, w których jest tak bardzo ograniczona widoczność?



Bo gdyby nie te pojazdy nie miał byś nic, buciszków z najaczka, makaronu w kuchni, koka koli w lodówce, samsunga w kieszeni i prawie wszystkiego co masz w domu.

wexors

2012-10-18, 15:24
@up

miałby ale musiały sam po nie pojechac :P