18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała transsyrenka

GeorgeHarvey1 • 2022-09-27, 21:31

Nowa normalność

wlazidup-Krzysztof

2022-09-28, 18:05
najpierw transy w zamkniętym mieszkaniu, później trans na paradach, teraz już jest normalne że dzieci wybierają sobie płeć same mając 18 lat a i to lewackie sp***olenie idzie coraz dalej

sklep-dla-kobiet-wyrzucil-niebinarne-klientko

wyobraźta sobie cofnąć się do 1960 i pokazać komuś to wideo to do psychiatryka w pasiaki od razu :mrgreen:

eMCeONe

2022-09-28, 18:51
Serio nasz kraj musi mieć fundamenty z gówna, skoro wielcy Polacy boją się, że banda idiotów w kostiumach zaburzy naszą kulturę. k***a codziennie wychodzę z domu i jakoś tego na ulicach nie widziałem. Widzę za to pełno wygolonych kozaków z koszulkami Polski Walczącej, którzy najgłośniej wrzeszczą "j***ć pedałów".. Patrząc na to z boku... nie wiem komu kibicować

sothis

2022-09-28, 21:50
eMCeONe napisał/a:

Serio nasz kraj musi mieć fundamenty z gówna, skoro wielcy Polacy boją się, że banda idiotów w kostiumach zaburzy naszą kulturę. k***a codziennie wychodzę z domu i jakoś tego na ulicach nie widziałem. Widzę za to pełno wygolonych kozaków z koszulkami Polski Walczącej, którzy najgłośniej wrzeszczą "j***ć pedałów".. Patrząc na to z boku... nie wiem komu kibicować



Patusy zawsze miały tendencje do udawania ludzi, stąd dużo motłochu udaje patriotów. A co do lgbtqwerty.... Odwracacz uwagi jak odwracacz uwagi, dziel i rządź takie samo jak przy blm, antyszczepionkowcach, katolikach/antyklerykałach etc

wlazidup-Krzysztof

2022-09-28, 22:06
eMCeONe napisał/a:

Serio nasz kraj musi mieć fundamenty z gówna, skoro wielcy Polacy boją się, że banda idiotów w kostiumach zaburzy naszą kulturę. k***a codziennie wychodzę z domu i jakoś tego na ulicach nie widziałem. Widzę za to pełno wygolonych kozaków z koszulkami Polski Walczącej, którzy najgłośniej wrzeszczą "j***ć pedałów".. Patrząc na to z boku... nie wiem komu kibicować



nie widzisz tego bo w Polsce to jeszcze na szczęście nie jest tolerowane ale spokojnie już niedługo tolerancja się przesuwa niedługo będzie tolerowana zoofila pedofilia i wszystko inne

Kamil3l

2022-09-29, 04:49
Coffey napisał/a:

To było obowiązkowe czy dobrowolne? Więc skleić mordy prawaki wyklęte



Obowiązkowe dla dzieci poj***nych rodziców, więc ty sklej mordę jak rzeczywistości nie ogarniasz.

AdamBrown

2022-09-29, 13:05
Już w starym testamencie był zakaz dla mężczyzn, ubierania strojów damskich, i pewnie o to włąśnie chodziło, że to jest obrzydliwe.

Kamikadze1991

2022-09-29, 23:57
Kohei napisał/a:

To sa lewackie dzieci. Raczej nie mialy po kim odziedziczyc inteligencji. Mozna wsadzic na jeden statek z murzynkami i odeslac do Afryki.



Muzynami murzynki mogą się przydać

:-P



8-)

grzehuu

2022-10-06, 00:39
ja prdl
wszyscy do maszynki do mięsa
razem z ogllądającymi