18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała transsyrenka

GeorgeHarvey1 • 2022-09-27, 21:31

Nowa normalność

Zasysacz

2022-09-28, 00:09
szlugi napisał/a:

to podchodzi pod pedofilie



To nie podchodzi to jest. Niektóre dzieciaki jeszcze zachowały trochę instynktu i płaczą albo sp***alaja. Nawet dziecko widzi że coś jest nie tak... utylizować element może dzieci da się jeszcze uratować reszta dorosłych łopatą w łep i do piachu.

sothis

2022-09-28, 00:27
No spoko, to ja się przypie**olę do krytykujących.
Na nagraniu poj***nie z poplątaniem. Generalnie trzeba to tępić i propagowanie piętnować.
Ale.
Każdy z was wie, gdzie mieszka sąsiad pijak napie**alający żonę i dzieci, patola innego typu etc. I to jest tak samo złe. A raczej was nie rusza, ot, zpowszedniało i tyle. A tu jest nowe, świeże sp***olenie, to można miło się pobulwersować.

Więc może byście coś zrobili dookoła siebie a nie pie**olili?

Love_is_Love

2022-09-28, 00:28
Jako lewak kompletnie nie rozumiem czemu ma to służyć. Wiem co nie co o psychologii i mniemam, że w zamyśle osób organizujących takie występy ma to uczyć tolerancji od najmłodszych lat. Prawda jest jednak taka, że dzieci nie trzeba uczyć tolerancji. Tolerancja jest w nich niszczona przez wychowanie, ale małe dziecko - same z siebie - nie boi się transów (jak 90% użytkowników Sadistica). Ten strach to wzorce których się uczymy jak i skaza umysłów religią. To one narzucają nam niechęć do wszystkiego co inne.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82y_Albert Ten eksperyment w ciekawy sposób to uzmysławia. Nie był może etyczny ale pokazywał że małe dzieci nie boją się choćby szczurów.

~Velture

2022-09-28, 00:35
sothis napisał/a:

No spoko, to ja się przypie**olę do krytykujących.
Na nagraniu poj***nie z poplątaniem. Generalnie trzeba to tępić i propagowanie piętnować.
Ale.
Każdy z was wie, gdzie mieszka sąsiad pijak napie**alający żonę i dzieci, patola innego typu etc. I to jest tak samo złe. A raczej was nie rusza, ot, zpowszedniało i tyle. A tu jest nowe, świeże sp***olenie, to można miło się pobulwersować.
Więc może byście coś zrobili dookoła siebie a nie pie**olili?






neo001

2022-09-28, 01:04
Love_is_Love napisał/a:

JTolerancja jest w nich niszczona przez wychowanie, ale małe dziecko - same z siebie - nie boi się transów (jak 90% użytkowników Sadistica). Ten strach to wzorce których się uczymy jak i skaza umysłów religią. To one narzucają nam niechęć do wszystkiego co inne.



Ten teges, że co? Myślisz że ja, albo inni się boją spedalonych dziwadeł? My się nimi co najwyżej brzydzimy i dla jasności niech sobie robią co chcą w swoich piwnicach, ale od dzieci im k***a wara. Jak ktoś powyżej napisał - rodzice zjeby i gdzie jest państwo w takim przypadku!

Coffey

2022-09-28, 02:14
To było obowiązkowe czy dobrowolne? Więc skleić mordy prawaki wyklęte

Prof._Kot_Budd

2022-09-28, 02:37
O ch*j ilu lewaków na sadolu, chyba wasi starzy też was oddawali zboczeńcom, żeby mogli się z wami pobawić, jak na powyższym filmie...

BambiPMT

2022-09-28, 07:06
Love_is_Love napisał/a:

Jako lewak kompletnie nie rozumiem czemu ma to służyć. Wiem co nie co o psychologii i mniemam, że w zamyśle osób organizujących takie występy ma to uczyć tolerancji od najmłodszych lat. Prawda jest jednak taka, że dzieci nie trzeba uczyć tolerancji. Tolerancja jest w nich niszczona przez wychowanie, ale małe dziecko - same z siebie - nie boi się transów (jak 90% użytkowników Sadistica). Ten strach to wzorce których się uczymy jak i skaza umysłów religią. To one narzucają nam niechęć do wszystkiego co inne.
Ten eksperyment w ciekawy sposób to uzmysławia. Nie był może etyczny ale pokazywał że małe dzieci nie boją się choćby szczurów.



Ja się pedałów nie boje, ja się nimi brzydzę. Homofobia to złe słowo. Nie rozumiem cię. Podobają ci się te zboku, czy nie. Masowanie zboczeńca po fiucie to nauka tolerancji? Ładnej tolerancji cię ja plebani nauczyli.

Wiewór

2022-09-28, 09:21
Jestem tolerancyjny ale to jest obrzydliwe w ch*j

grateczek

2022-09-28, 10:09
Mam tylko nadzieje ze lewactwo nigdy nie dojdzie do władzy w naszym kraju ...

Zenonn

2022-09-28, 10:53
Prof._Kot_Budd napisał/a:

O ch*j ilu lewaków na sadolu, chyba wasi starzy też was oddawali zboczeńcom, żeby mogli się z wami pobawić, jak na powyższym filmie...



Pomyliłeś się. Przecież to w większości prawaki są wierzący i to raczej oni oddają dzieci zboczeńcom takim ubranym na czarno, co w celibacie żyją.

CzarnyAdolf

2022-09-28, 11:18
Mnie to nie bulwersuje.
Mnie to brzydzi :rzyga:

sothis

2022-09-28, 11:58
@VeIture

Już rączo kopytkuję obawiając się, że mi skopiesz dupsko i tylko martwię się, czy nie zaczniesz mnie gonić :D

A tak serio to co, nie zgadzasz się, czy napisałem oczywistą oczywistość czy co?

crookla

2022-09-28, 13:23
Love_is_Love napisał/a:

Jako lewak kompletnie nie rozumiem czemu ma to służyć. Wiem co nie co o psychologii i mniemam, że w zamyśle osób organizujących takie występy ma to uczyć tolerancji od najmłodszych lat. Prawda jest jednak taka, że dzieci nie trzeba uczyć tolerancji. Tolerancja jest w nich niszczona przez wychowanie, ale małe dziecko - same z siebie - nie boi się transów (jak 90% użytkowników Sadistica). Ten strach to wzorce których się uczymy jak i skaza umysłów religią. To one narzucają nam niechęć do wszystkiego co inne.
Ten eksperyment w ciekawy sposób to uzmysławia. Nie był może etyczny ale pokazywał że małe dzieci nie boją się choćby szczurów.



Mnie nie dziwi powód dla którego rodzice zabierają dzieci na takie imprezy, mnie dziwi fakt że dorosły facet w takim stroju chce występować przed dziećmi

Zbysław

2022-09-28, 14:12
Ja tam nic do nich nie mam