18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała przekąska krokodyla

T3RMINATOR • 2022-12-07, 22:08
Krokodylek sobie troszkę podjazd mimo starań ojca dziecka.

Ojciec bezskutecznie walczył o uratowanie swojego rocznego chłopca po tym, jak krokodyl porwał dziecko z kajaka i zjadł je żywcem w Malezji w czwartek rano.

Ojciec i syn podróżowali rzeką w Sabah we wschodniej Malezji podczas wyprawy na ryby, kiedy gad zaatakował. Tata nie był w stanie uratować swojego dziecka ze szczęk krokodyla i sam został ranny po ugryzieniu podczas próby.

Wieśniacy uratowali ojca, członka plemienia Palauh, który według doniesień miał około 40 lat, po tym, jak udało mu się wdrapać na brzegi. Ale krokodyl już wciągnął syna w głębiny.

Później wyłonił się na powierzchnię z okaleczonym ciałem dziecka w szczękach, po czym zanurzył się z powrotem w wodzie, ponownie ciągnąc go w dół.

https://rileklah.com/viral/sayunyahilang-anak-depan-mata-tangisan-seorang-ayah-bila-anak-jadi-korban-dibaham-buaya

Gluzik

2022-12-07, 22:17
Nie ma to jak pozbyć sie młodego, usiąść i i zajarać petko 8-)

Sadek90

2022-12-07, 22:22
Tego typu bezsilność to chyba najgorsze uczucie w życiu.

Tagor

2022-12-07, 22:48
Dzieci to jedyny temat, na sadolu, który mnie przerasta. Powinna tu być osobna kategoria dla materiałów z udziałem dzieci, do której - dam rękę - nikt k***a nie chciałby zaglądać.

Robajson

2022-12-07, 22:53
Biedny krokodyl.Zginął, bo ktoś wlazł z waflokruchem na jego teren :roll:

Od...........om

2022-12-07, 22:53
Po co zabijali gada? Życia nikomu nie przywróci, a gad przecież musi coś zjeść, taka natura.
Zrobi sobie kolejnego dzieciaka x).

bardak

2022-12-07, 23:14
Jak go stara nie zajebie to zawsze mogą pie**alnąć kolejnego. Młody jest, jeszcze wszystko przed nim.

cazio

2022-12-07, 23:37
Odviati_vetrom napisał/a:

Po co zabijali gada? Życia nikomu nie przywróci, a gad przecież musi coś zjeść, taka natura.
Zrobi sobie kolejnego dzieciaka x).



Jak to po co? Torebki z prawdziwej krokodylej skory to nie są tanie rzeczy

m10bp

2022-12-07, 23:41
Ideą sadistica jest możliwość pokazywania newsów gdzie indziej z powodu np drastyczności zbanowanych, a nie gromadzenie w grupy takich imbecylow z fiutami co wieczór w rękach którzy mówią że fajnie ojciec pozbył się dzieciaka, chyba, że celem zbiorowej utylizacji

Liton

2022-12-08, 00:01
(Bez ironii) W ch*j smutne.

Odviati_vetrom napisał/a:

Po co zabijali gada? Życia nikomu nie przywróci, a gad przecież musi coś zjeść, taka natura.
Zrobi sobie kolejnego dzieciaka x).



By w wodzie nie pływał krokodyl, który nauczył się, że wpie**alanie ludzi to prosty sposób na obiad? Myśl, choćby boleć miało.

opółnocyuciebie

2022-12-08, 00:26
Tagor napisał/a:

Dzieci to jedyny temat, na sadolu, który mnie przerasta. Powinna tu być osobna kategoria dla materiałów z udziałem dzieci, do której - dam rękę - nikt k***a nie chciałby zaglądać.



Mylisz się koleżko. Nie lubię dzieci i mam w dupie, czy skończą w paszczy krokodyla, czy rozjechane śmieciarką. Same fun.

Od...........om

2022-12-08, 00:33
Liton napisał/a:

(Bez ironii) W ch*j smutne.
By w wodzie nie pływał krokodyl, który nauczył się, że wpie**alanie ludzi to prosty sposób na obiad? .



A co ma niby robić drapieżnik żyjący w wodzie jak nie polować i wpie**alać ? Co za różnica zwierzę czy człowiek - jak upoluje to mięso to samo, flaki też. Krokodyle nie przechodzą szkoleń pt. "jeść tak, ale nie ludzi" . Się napatoczyło, to upolował. Życie.
To nie piesek którego nakarmisz i jest człowiekowi posłuszny ;)

Arashi91

2022-12-08, 01:27
Odviati_vetrom napisał/a:

A co ma niby robić drapieżnik żyjący w wodzie jak nie polować i wpie**alać ? Co za różnica zwierzę czy człowiek - jak upoluje to mięso to samo, flaki też. Krokodyle nie przechodzą szkoleń pt. "jeść tak, ale nie ludzi" . Się napatoczyło, to upolował. Życie.
To nie piesek którego nakarmisz i jest człowiekowi posłuszny



No i zrobił swoje. A ludzie go dojechali bo stoją na szczycie łańcucha i k***a mogą :D

kocur

2022-12-08, 01:56
Odviati_vetrom napisał/a:

A co ma niby robić drapieżnik żyjący w wodzie jak nie polować i wpie**alać ? Co za różnica zwierzę czy człowiek - jak upoluje to mięso to samo, flaki też. Krokodyle nie przechodzą szkoleń pt. "jeść tak, ale nie ludzi" . Się napatoczyło, to upolował. Życie.
To nie piesek którego nakarmisz i jest człowiekowi posłuszny



japie**ole, nie dość ze brzydka tępa to i spasiona.

ps. to był bład mieć wszędzie ten sam nick .