18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała przekąska krokodyla

T3RMINATOR • 2022-12-07, 22:08
Krokodylek sobie troszkę podjazd mimo starań ojca dziecka.

Ojciec bezskutecznie walczył o uratowanie swojego rocznego chłopca po tym, jak krokodyl porwał dziecko z kajaka i zjadł je żywcem w Malezji w czwartek rano.

Ojciec i syn podróżowali rzeką w Sabah we wschodniej Malezji podczas wyprawy na ryby, kiedy gad zaatakował. Tata nie był w stanie uratować swojego dziecka ze szczęk krokodyla i sam został ranny po ugryzieniu podczas próby.

Wieśniacy uratowali ojca, członka plemienia Palauh, który według doniesień miał około 40 lat, po tym, jak udało mu się wdrapać na brzegi. Ale krokodyl już wciągnął syna w głębiny.

Później wyłonił się na powierzchnię z okaleczonym ciałem dziecka w szczękach, po czym zanurzył się z powrotem w wodzie, ponownie ciągnąc go w dół.

https://rileklah.com/viral/sayunyahilang-anak-depan-mata-tangisan-seorang-ayah-bila-anak-jadi-korban-dibaham-buaya

Sayoko

2022-12-08, 02:57
Niech mu wyjdzie na zdrowie...rośnij duży kajmanie. 8-)

mazga50

2022-12-08, 03:43
Może by wyszedł, jak Jonasz z wieloryba. Nawet nie spróbowali.

jjzz26

2022-12-08, 04:04
Szkoda chłopa. Widać że walczył ile sił. W przeciwieństwie do kobiet które jedyne co potrafią w takich przypadkach to drzeć mordę w niebogłosy.

kothletino

2022-12-08, 07:10
Sadek90 napisał/a:

Tego typu bezsilność to chyba najgorsze uczucie w życiu.



Nie, jest jeszcze podatek dochodowy.

Delarosa

2022-12-08, 07:40
Nie ma to jak zabrać roczne dziecko do kajaku na ryby :/ gość całkiem rozgarnięty

Heman

2022-12-08, 07:45
T3RMINATOR napisał/a:

Ojciec bezskutecznie walczył o uratowanie swojego rocznego chłopca



Przecież on tylko sp***olił przed krokodylem, żeby samemu nie zostać pożartym.
Gdzie on tam niby walczył o chłopca? :shock:

Od...........om

2022-12-08, 07:59
kocur napisał/a:

japie**ole, nie dość ze brzydka tępa to i spasiona.
ps. to był bład mieć wszędzie ten sam nick .



Dobrze że nick kradziony, właścicielka pewnie mniej zadowolona :D

To sadistic a nie forum dla mamuś, zjadł dzieciaka to zjadł, trudno ;) Nie będę żałować go bardziej niż kiedy zeżre dorosłego, a jednak pod filmikami gdzie takowego zeżrą nie ma takiego rozczulania się ;) Jak boli oglądanie to po co tu jesteś xD

Croatia

2022-12-08, 08:05
Mógłbyś chodzić dziś bez ręki koleszko...
Tagor napisał/a:

Dzieci to jedyny temat, na sadolu, który mnie przerasta. Powinna tu być osobna kategoria dla materiałów z udziałem dzieci, do której - dam rękę - nikt k***a nie chciałby zaglądać.


dżonyłojlker

2022-12-08, 11:43
Tagor napisał/a:

Dzieci to jedyny temat, na sadolu, który mnie przerasta. Powinna tu być osobna kategoria dla materiałów z udziałem dzieci, do której - dam rękę - nikt k***a nie chciałby zaglądać.



Skoro jesteś taki wrażliwy na punkcie j***nych gówniaków, to tu mam coś specjalnie dla ciebie. Jeśli odważysz się odpalić filmik, to będziesz przez tydzień chodzić do tyłu https://www.sadistic.pl/t/530633

Szary_Jeleń

2022-12-08, 13:08
Dlatego każdy facet lub facetka jeśli nie ma faceta powinien mieć broń, chociażby pistolet.

koniskooooo

2022-12-08, 13:53
A przed tym jak się wdrapał na brzegi miał 39 lat

larine

2022-12-08, 14:58
Przykre. Zrobił, co mógł, ale się nie udało. Przynajmniej będzie na torebkę z krokodyla

Penton

2022-12-08, 17:18
Od razu po czymś takim strzelam sobie w łeb. Jak nie miałem dzieci, to spoko - niewzruszony. Jak mam dwójkę synów, tak po czymś takim bym się odj***ł.

homorek

2022-12-08, 19:00
Sadek90 napisał/a:

Tego typu bezsilność to chyba najgorsze uczucie w życiu.



Jest jeszcze uczucie bycia zjadanym przez krokodyla.