18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mała kompilacja pythonów albinosów zjadających króliczki

GoT3N • 2013-06-22, 00:20
Smacznego :)



a jeśli komuś żal królików, to jest proszony o zmianę portalu.

Fiucio

2013-06-22, 00:37
króliczki bez szans jak Najman w MMA

PanZajac

2013-06-22, 00:37
krolik nie zajac nie zabije robaczka

Bu...........oR

2013-06-22, 00:42
@autor
Jara Cię to przychlaście? Ciebie by mogli tam wrzucić.

Ba...........co

2013-06-22, 00:47
@up przestań płakać, chociaż jaranie się samymi filmikami jest trochę dziwne... Byłoby jeszcze miło autorze, gdybyś poprawił temat, bo albo piszesz phyton albo pytonów i dodaj jeszcze o jakie pytony chodzi, bo ktoś gotów jest pomyśleć że albino to jakiś gatunek...

EudezetReprezent

2013-06-22, 00:47
BuSSioR a ty czym bys go nakarmil haburgerem z maka ? natury nie oszukasz ;)

dr_dex

2013-06-22, 00:49
BuSSioR napisał/a:

@autor
Jara Cię to przychlaście? Ciebie by mogli tam wrzucić.




GoT3N

2013-06-22, 00:49
@BuSSioR
Byłem przekonany, że jakiś gość z greenpeacu przyleci ze swoim licem i zacznie sie awanturować. Tak jara mnie to, dlatego mam konto na tym portalu, a jeśli ciebie to gorszy i wolisz oglądać jak malutkie kicajce latają po trawie i lasach, to spi*** na portal "jestem cieniasem, kocham króliczki i kotki" bo ten portal nie jest dla miękkich faj.

opetany_poeta

2013-06-22, 00:50
Akcja zaczyna się od 2:06, ale i tak co chwilę są zdjęcia tego pedała z wężem i cały czas jest ta zj***na muzyka także ch*jowy ten filmik.
@BuSSioR: To jest Sadistic, a nie GreenPeace do ch*ja ciężkiego, koleś nie męczy zwierząt, tylko karmi węża, który żywi się królikami...

RockyWood

2013-06-22, 01:07
a wiecie dlaczego oni nie mają dzieci? :amused:

krzyhhh

2013-06-22, 01:14
zdjęcia z właścicielem tego potworka wklejone do filmiku strasznie wk***iają.

sneepy

2013-06-22, 01:46
Kiedyś zapomni kupić królika i wtedy będzie dobry materiał na harda :D

Trimeresurus

2013-06-22, 02:15
k***a, ilu tutaj matołów się wypowiada, to jest niepojęte. Jak tylko jest możliwość NIE KARMI SIĘ ŻYWĄ KARMÓWKĄ węża! Nie działa to ta, ze musi koniecznie wpieprzać żywe. A [i]python molurus[i] to nie jest jakiś wybredny, także wcinłlby mrożony/świeżo ubite na luzie. Kosztuje to króliki mniej stresu itd. To tak czysto ze względu na króliki. Ale to ch*ja Was obchodzi, panowie pseudohodowcy, bo wiecie lepiej. Dlatego inny argument. Polecam poszperać w necie co potrafią zrobić takie gryzonie z gadem. Wystarczy, że wąż nie trafi w głowę, a w brzuch królika, a króliczki kochane mają nieco większe zęby, niż praktycznie bezbronne myszy. Jak upie**oli raz gada, to może się źle skończyć. Także nie karmi się żywymi choćby z tego względu, żeby gada nie uszkodzić. I nie, nie jestem z greenpeace'u. Sam się zaczynam bawić w terrarystykę, ale nie jara mnie cierpienie i stres karmówki.

Jeśli jara was rzucanie żywych gryzoni gadom/ptasznikom to wypadałoby wam zapewnić rundkę w uścisku takiej kochanej anakondy. Szybko by się Wam odechciało.

Mam na względzie, że jest część terrarystów, którzy karmią żywymi, ale potrafią to argumentować. A jak widzę takie filmiki to wątpię, żeby tacy ,,miłosnicy" potrafili. Hasło ,,ja chcę żeby mój wąż miał naturalnie" jest gówno warte, tak uprzedzam z góry.

A dla niewtajemniczonych sadoli. Pmb nie są w stanie wszamać dorosłego ludzia, prędzej o dzieci bym się bał. Ale jak nakarmiony dobrze to ma wyj***ne.

ToughLuck

2013-06-22, 02:57
Jedyne co mnie przeszkadza w takich praktykach to fakt ,że nie jest to naturalne środowisko i szanse są nierówne. Normalnie królik czy mysz ma szansę sp***olić.

Ba...........co

2013-06-22, 03:08
Trimeresurus, racja, lepiej nauczyć od małego karmić mrożonką, mniej pie**olenia, możliwość zaopatrzenia się w większą ilość od zaufanego dostawcy, a ludziom którzy jarają się takimi filmami, lub karmią dla zabawy w taki sposób odbierałbym gady, bo z pewnością nie chodzi im o dobro węża. Zresztą widać to na filmie, w jakich warunkach przechowywany jest wąż.