18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mała kompilacja pythonów albinosów zjadających króliczki

GoT3N • 2013-06-22, 00:20
Smacznego :)



a jeśli komuś żal królików, to jest proszony o zmianę portalu.

Bigmen

2013-06-23, 00:29
@bajda166 na wolnosci taki waz to k***a musi sam zapolowac, a nie dostaja na tacy krolika w ciasnym pomieszczeniu. Pomysl zanim napiszesz.

Dla tych co podobo sie ten film : Pojedzcie do australii.

Bo...........aS

2013-06-23, 05:07
Śmieszne jest to, że ci co popierają karmienie żywymi ofiarami zasłaniają się tym, że jest to sadol, argument mistrzowski panowie :D Plus taka natura, że węże/pająki atakują żywe zwierzaki? To jak bardzo naturalne jest trzymanie takich sk***ieli w domu? Nie spotkałem się z terrariami wystawionymi w lasach. Co do tematu, chętnie bym zobaczył jak taki wężyk atakuje rękę która go karmi ;)

Trimeresurus

2013-06-23, 22:06
@wszyscy się do mnie dopie**alający. A szczególnie ostatni kretyn z argumentem ,,w naturze nie ma mrożonki".

Po pierwsze: nie napisałem, że mi żal królików. Napisałem, że nie daje się żywca BO MOŻE USZKODZIĆ GADA. Czytajcie ze zrozumieniem, jak się nie chce: WYpie**alAĆ NA ZBITY RYJ DO MAMUSI.

Drugie: Wiem, że to sadol, a podejrzewam, że widziałem więcej niż wy wszyscy razem wzięci.

Trzecie: W naturze nie mają mrożonek: FAKT. Ale niewola to nie natura, skończony debilu, to raz. Na wolności nie istnieją praktycznie albinosy, węże również mają masę blizn od swoich potencjalnych ofiar, bo taki szczur potrafi naprawdę konkretnie zaj***ć ząbkami.

Czwarte, ale to już do ogółu: Nie, taki nie wtryni właściciela, są 3 potencjalne gatunki do tego zdolne: python sebae, python reticulatus, eunectes murinus. Ten to co najwyżej dziecko by wszamał i to na głodzie konkretnym.

A to, że niektórych jara patrzeć na cierpienie zwierząt (nie ,,toleruję to" tylko ,,jara mnie to!") to już wasza psychika jest nie halo.

Jeszcze co do gościa od ptaszników: jeśli to świerszcze to git, bo krzywdy pająkowi nie zrobią, ale jak dajesz gryzonie to też średnio, bo źle sie to dla ptaszników na dłuższa metę kończy. Nie wierzysz? To sobie doczytaj, bo ze znawcami z sadola to już mnie krew zaleje. Jeden lepszy od drugiego.