18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała dostała świetny prezent

SlimShady • 2022-07-11, 00:41
Teraz każdy z domowników może cieszyć się jej szczęściem


Zarejestruj

2022-07-11, 06:22
Mówili: "zrób sobie dzieci będzie fajnie"

Mozej

2022-07-11, 07:16
Moje dzieciaki są jeszcze małe i nie rozumieją, że ich zabawy powodują ból głowy itp. Mam taki plan, że jak zostanę dziadkiem dla ich dzieciaków to będę wnukom dawał prezenty w postaci: harmonijki, bębenków, trąbek, czyli wszystkiego tego co powoduje najwięcej hałasu. Taka słodka zemsta starego pryka ;)

baronturbina

2022-07-11, 07:19
Osoba, która to wymyśliła powinna smażyć się w piekle! Piekle, którego nie ma oczywiście :-D

AnalAcrobat

2022-07-11, 07:21
Mozej napisał/a:

Moje dzieciaki są jeszcze małe i nie rozumieją, że ich zabawy powodują ból głowy itp. Mam taki plan, że jak zostanę dziadkiem dla ich dzieciaków to będę wnukom dawał prezenty w postaci: harmonijki, bębenków, trąbek, czyli wszystkiego tego co powoduje najwięcej hałasu. Taka słodka zemsta starego pryka



Jak już to bardziej kupuj sprzęty elektroniczne, typu takie mikrofony do karaoke, czy inne gry śpiewające na Xboxa. Podejrzewam że za kilka lat pierwszą myślą dzieciaka na widok harmonijki będzie wsadzenie jej sobie w dupe. A jak wejdzie nauczanie lgbth+aio to już na pewno.

baronturbina

2022-07-11, 07:48
AnalAcrobat napisał/a:

Jak już to bardziej kupuj sprzęty elektroniczne, typu takie mikrofony do karaoke, czy inne gry śpiewające na Xboxa. Podejrzewam że za kilka lat pierwszą myślą dzieciaka na widok harmonijki będzie wsadzenie jej sobie w dupe. A jak wejdzie nauczanie lgbth+aio to już na pewno.


Może chodziło o harmonijkę w kształcie ku*asa dla młodego adepta sztuki lgbt plus cos tam?

PabloSkills

2022-07-11, 08:09
Mała Gaga na narodowym i próba mikrofonu.

Riikko

2022-07-11, 08:16
tera wyobrazcie sobie ciapate dziecko na takim sprzecie co daje 24/7 allahu akbar, i sie ludzie dziwia dlaczego ISIS i te sprawy :D

andrzejrobert75

2022-07-11, 08:46
Mozej napisał/a:

Moje dzieciaki są jeszcze małe i nie rozumieją, że ich zabawy powodują ból głowy itp. Mam taki plan, że jak zostanę dziadkiem dla ich dzieciaków to będę wnukom dawał prezenty w postaci: harmonijki, bębenków, trąbek, czyli wszystkiego tego co powoduje najwięcej hałasu. Taka słodka zemsta starego pryka



Plus mini keyboard i zapas baterii.

htp

2022-07-11, 09:21
AnalAcrobat napisał/a:

Jak już to bardziej kupuj sprzęty elektroniczne, typu takie mikrofony do karaoke, czy inne gry śpiewające na Xboxa. Podejrzewam że za kilka lat pierwszą myślą dzieciaka na widok harmonijki będzie wsadzenie jej sobie w dupe. A jak wejdzie nauczanie lgbth+aio to już na pewno.



Jedyne słuszne skojarzenie prawdziwego heteryka - wsadzanie sobie w dupę. Chociaż sądząc po nicku, preferencje seksualne chyba masz specyficzne?

Ukasz995

2022-07-11, 09:30
Jak gówniakowa hymn :mrgreen:

PabloSkills

2022-07-11, 09:38
j***ć_w_dupę_pis napisał/a:

Sadystyczne w ch*j............ja pie**olę, co za debilne, zj***ne tiktokowe gówno



To jest bardzo sadystyczne, wystarczy spojrzeć na tego gościa z tyłu. Powiedz mi, że jego to nie dotyka?

Gandalfszary

2022-07-11, 11:25
Koleś chyba zaraz wyjdzie po papierosy :-(

AnalAcrobat

2022-07-11, 13:55
htp napisał/a:

Jedyne słuszne skojarzenie prawdziwego heteryka - wsadzanie sobie w dupę. Chociaż sądząc po nicku, preferencje seksualne chyba masz specyficzne?



Po pierwsze, nie zrozumiałeś mojego komentarza Xd
Po drugie, jeśli jedyne co ci przyszło do głowy po przeczytaniu mojego nicku to sex analny z mężczyzną, to jesteś albo gej, albo kryptogej.