18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała dostała świetny prezent

SlimShady • 2022-07-11, 00:41
Teraz każdy z domowników może cieszyć się jej szczęściem


Zbysław

2022-07-11, 17:04
Pasem wpie**ol i cześć

Fczym problem?

sadol001

2022-07-11, 17:25
na Bliskim Wschodzie zrobiłaby karierę, tam wyją tak samo co godzinę

ryaneczek

2022-07-11, 17:30
Mozej napisał/a:

Moje dzieciaki są jeszcze małe i nie rozumieją, że ich zabawy powodują ból głowy itp. Mam taki plan, że jak zostanę dziadkiem dla ich dzieciaków to będę wnukom dawał prezenty w postaci: harmonijki, bębenków, trąbek, czyli wszystkiego tego co powoduje najwięcej hałasu. Taka słodka zemsta starego pryka



No ja tak właśnie robię! Super sprawa ale córuś sprytna babka - po tatusiu - i co głośniejsze to zostawia u nas żeby nie wozić i się miała tu czym wnusia bawić! Wychowałem potwora!

35i

2022-07-11, 19:34
ryaneczek napisał/a:

No ja tak właśnie robię! Super sprawa ale córuś sprytna babka - po tatusiu - i co głośniejsze to zostawia u nas żeby nie wozić i się miała tu czym wnusia bawić! Wychowałem potwora!



Ja też, mój wnuczek dostał mini zestaw perkusyjny i cymbałki. To lepsze niż jakieś elektroniczne gówna, z których można wyjąć baterie. Jak ktoś mieszka w bloku, to niezłe są też bule (boule).

parapsychol

2022-07-11, 22:53
mi sie przypomnialo, jak u brata dzieciaki, a ma dwie dziewczynki bawily sie elektryczna pralka, oczywiscie dostawali fiola, pozniej "tak przypadkiem" dzwiek sie popsul ;)
jako rodzinny elektryk-elektronik dzieci prosily zeby naprawic- brat oczywiscie kiwal glowa na nie ;) )

rara

2022-07-12, 20:34
A wystarczyło glutowi kupić mikrofon shumana z fantomowym przebiciem a dodatkowo niech spróbuje zawyć w wannie z mokrym przetwornikiem