18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bloodwar

2015-01-28, 21:05
Pasjonujące jak sprawozdanie z obrad Sejmu

zbigniewmasuo

2015-01-28, 21:08
drodzy rekonstruktorzy, naprawdę nikt się wami nie jara prócz was samych, na mojej liście żałosnych grup społecznościowych wyprzedziliście nawet motocyklistów i asgowców
(btw lubię ładne reko zabawki, militaria ale was nie)

klasycznie nie pozdrawiam, ch*jowe :)

wino666

2015-01-28, 21:25
@up a na mojej nawet dzieci jp i innych pacanow nienawidzacych policji :D

HeinrichKrauss

2015-01-28, 21:26
Do jasnej cholery, co to ma być ja się pytam! Żadnego szyku, bardziej przypomina to TFC niż jakiekolwiek starcia zbrojnych. Takie walki puszek to jedno wielkie nieporozumienie.
Dużo lepiej prezentują się spece od wczesnego średniowiecza, jeśli ktoś ma możliwość obejrzenia gdzieś walki Kruków z Poznania, czy innych ciężkich sukinkotów, to polecam. Odtrutka na blacharzy wyskakujących z kopa, ruszających się jak naćpane laski na koncercie i tłukących się maczetami za 12,50 z ogrodniczego.

ArchMag

2015-01-28, 21:27
zbigniewmasuo, - nie jestem rekonstruktorem .. i się nimi nie jaram
ale wiem że oni chociaż mają jakąś pasję w życiu ... i się zdrowo napie**alają ;D
warto popatrzeć


Nie pozdrawiam
:-D

remi1982

2015-01-28, 21:48
HeinrichKrauss napisał/a:

Do jasnej cholery, co to ma być ja się pytam! Żadnego szyku, bardziej przypomina to TFC niż jakiekolwiek starcia zbrojnych. Takie walki puszek to jedno wielkie nieporozumienie.
Dużo lepiej prezentują się spece od wczesnego średniowiecza, jeśli ktoś ma możliwość obejrzenia gdzieś walki Kruków z Poznania, czy innych ciężkich sukinkotów, to polecam. Odtrutka na blacharzy wyskakujących z kopa, ruszających się jak naćpane laski na koncercie i tłukących się maczetami za 12,50 z ogrodniczego.



Może za dużo filmów z "holyłudu" się naoglądałeś. Myślisz, że jeśli dochodziło do starcia to ktokolwiek myślał o szyku?
Takie walki przypominały napie**alanie się kibiców.

klapek89

2015-01-28, 22:29
Średniowiecze ssie pałki.
Starożytność k***a!

005r

2015-01-28, 23:08
@up
Chyba nie masz pojęcia o tym co mówisz.

1. W odtwarzaniu starożytności nie ma czegoś takiego jak pełnokontaktowe starcia (bo np. co ci osłoni kolano przed 2,5 kg berdyszem) - po prostu misianie się na pokaz, pedaliada.

2. Walki w przedziale od XI do XVI wieku są na pełnej k***ie - krwiaki, złamania, uszkodzone stawy, tutaj ludzie idą się ponapie**alać.

3. Uczestnictwo w takiej bitwie trzeba przeżyć na własnej skórze - wtedy można zauważyć, że pancerz rzędu 20-45 kg rzeczywiście obniża mobilność i dlatego nie wygląda to jak walki rodem z kinowych produkcji.

4. Kiedy widzisz, żę 5kg giwera (np. młot lucerański) ma zmiażdżyć ci głowę chyba lepiej rozproszyć szyk, co nie?

Piękna pasja, dużo emocji i pozytywnych ludzi. Nie rozumiem ludzi, którzy gardzą ruchem rycerskim.

P.S. Tak, jestem ekspertem.

zbigniewmasuo

2015-01-28, 23:21
drogi expercie.
- nie młot lucerański tylko lucereński lub lucerneński
- nie ruch rycerski tylko rekreacja historyczna

młody jesteś w dupie byłeś gówno widziałeś
onanizowanie się "pasją" w sieci jest domeną ludzi samotnych, smutnych oraz łasych na poklask

rhytmus

2015-01-28, 23:45
Znajomy się w tym trzaska, trzeba mieć jaja :D Jak się dostanie czystko w hełm to zamroczy, a może nawet i wstrząs :D Najlepiej jak opowiadał, że kobity w ciąży się leją z mężami a później do szpitala bo problemy z brzuchem....
Idiotyzm totalny ale sadystki pierwsza klasa, a chłopów się miło ogląda na żywo !!!

005r

2015-01-29, 00:03
@zbigniewmasuo

- za literówkę najmocniej przepraszam
- w bractwach rycerskich wykorzystywane są oba terminy
- owszem młody jestem, ale już troche widziałem ( uczestniczyłem jako ciężkozbrojny na 4 inscenizacjach)
- nie szukam poklasku, ani chwały, po prostu chcę zainteresować innych tym, z czym sam mam do czynienia.

Skąd w tobie tyle jadu? Przyj***łeś się, jakbym zgwałcił ci matkę. :roll:

Darkstep

2015-01-29, 02:34
Cytat:

drodzy rekonstruktorzy, naprawdę nikt się wami nie jara prócz was samych, na mojej liście żałosnych grup społecznościowych wyprzedziliście nawet motocyklistów i asgowców
(btw lubię ładne reko zabawki, militaria ale was nie)

klasycznie nie pozdrawiam, ch*jowe :)



@zbigniewmasuo

Masz rację, siedzenie przed kompem i ciśnięcie innych jest o wiele lepsze. :ok:

j***ny kretyn...

novy__

2015-01-29, 09:35
nigdy na to nie zwracałem uwagi ale jak się w tysiącach kiedyś napie**alali to dopiero był hałas tej blachy

zbigniewmasuo

2015-01-29, 11:52
Darkstep
Chaosmaker (?)

to nie ja mam ponad 1000 postów naj***ne