18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olczix91

2015-01-29, 12:14
nawet się nie zabijają... :(

ho...........zo

2015-01-29, 12:18
Każdy z nich jest świetnie przygotowany na obronę swojego dziewictwa!

Shadok

2015-01-29, 12:47
To tutaj to jeszcze pikuś...od 30 kwietnia do 3 maja w Malborku będą Mistrzostwa Świata, a 4 dni później "Bitwa Narodów" w Pradze(Tak, tej czeskiej. Nie, nie na kastety). :-D

A co do tych, którzy cisną po tych ludziach...większość z nich ma już dawno własne rodziny, to raz. Dwa, że aby być w stanie napie**alać z obciążeniem rzędu 50kg trzeba ćwiczeń, i to nie takich jak wasze codzienne treningi nadgarstka.

ProVVe

2015-01-29, 13:00
Ekspertów jak mrówków... Poczytajcie trochę jak to wyglądało... Nie filmy czy inne gówna... Ja troche poczytałem książek o Anglii podczas najazdów wikingów, templariuszach i ogólnie średniowieczu... Tam były szyki, lecz jesli jedna strona wyraźnie dostawała wpie**ol ludzie uciekali, a tylko największe pojeby (pozytywnie lub nie) walczyły do końca... Nie było nigdy czegos takiego jak wybicie całej armii do nogi. Czy też wielodniowych napie**alań od rana do świtu... Kilka godzin i ludzie padali na pysk i nawet pozostałych nie mieli siły mordować... Wystarczyło, że linia sie w jednym miejscu przełamała i reszta uciekała w panice bo zostaliby otoczenie i wybici. To samo tyczy się wjazdu na plecy. Na tyle stali chłopki i cieniasy. Kolejna rzecz rycerze mieli zbroje nie dla ozdoby i jeśli taki wjechał w taką zbieranine wsioków to siał tam terror i śmierć. Jeśli dobrze pamiętam gdzies słyszałem, że króla Francji wiesniaki kilka-kilkanaście minut próbowali zranić jak sobie leżał na ziemi w zbroi, a i tak nie dali rady taka obudowa... Żadnych wywijasów mieczem nie było tylko w szyje w głowe. Skubańcy nawet się nie obracali bo wiedzieli, że to są już trupy.

PS. Nie jestem ekspertem, ale troche poczytałem i swoją wiedze opieram na ludziach co przesiedzieli w tym temacie trochę ;-)

PPS. Ten ku*as berdyszem ładnie tam pacyfikuje ludność :-D

KaRRol

2015-01-29, 13:58
I tak przy Krakowie to ch*j :)

Jack Daniel's

2015-01-29, 14:51
ch*jowe. Ani nie ma krwi, ani uj***nych kończyn.

biglog

2015-01-29, 15:31
Jegomość z berdyszem ładnie fragi zbierał.

Darkstep

2015-01-29, 19:42
zbigniewmasuo napisał/a:

Darkstep
Chaosmaker (?)

to nie ja mam ponad 1000 postów naj***ne



Udzielało się tu i tam... nie mam tu konta od wczoraj.

macicek

2015-01-30, 17:25
niemcy mieli by białe szaty z czarnym krzyżem!!!! kłamiesz

Zielonek92

2015-02-01, 21:18
Jeśli chciałbyś uczestniczyć w takich walkach zakup grę "chivalry medieval warfare " :D