18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majewski komentuje nazwanie papieża "chujem"!

metode • 2013-03-31, 01:08
Nie znałem Szymona z tej strony. Bardzo dobrze mówi, Czyżby drugi Max.....





w pełni popieram pogląd na tą sprawę Majewskiego

tekkit

2013-03-31, 15:36
tego pederaste powinni ukamienowac.

Palacio

2013-03-31, 16:44
Roozek
Cytat:
Nie kolego nie uczestniczę w pogańskich świętach

No proszę jaki buntownik. Ale przynajmniej masz szanse na wirtualne piwa od anonimowych userów, żeby się dowartosciować. Co nie ?

pozeracz_kotow

2013-03-31, 19:15
Cytat:

De Berier: Dzieci z in vitro mają bruzdę na czole, po której od razu widać, że są z in vitro.
Ewa cośtam: Papież ch*j.

Prawica: wyj***ć Ewę cośtam, de Beriera zostawić.
Lewica: Wyj***ć de Beriera, Ewę cośtam zostawić.

I kto jest większym debilem?


Debilem jest osoba porównujące 2 zupełnie odmienne sytuacje!

1. Księżulo nie zwyzywał nikogo od ch*jów, mówił ogólnie o pewnej grupie osób (wiadomo, że powiedział żenadę, ale idiotyzmy tego typu codziennie pojawiają się w mediach)
2. Księżulo nie wykłada embriologii, inżynierii komórkowej, lecz PRAWO, zatem lewicowe sk***iele chciały odwołać go ze stanowiska wykładowcy PRAWA na podstawie niekompetencji z dziedziny totalnie odległej.

Zadaj sobie lepiej pytanie, dlaczego tak chętnie TVN opublikował idiotyzmy tego klechy...

KlinikaAborcyjna

2013-03-31, 19:16
Milion baksów napisał/a:

KlinikaAborcyjna - Dla mnie, to on mógł zgarnąć dwadzieścia ch*jonów dolarów. Chodzi o to, że reklamy z nim, są tak wk***iające, że brak na to słów.. Ja nie rozumiem, czemu oni specjalnie ludzi podk***iają.



Przyznaję ci rację ja też nie lubię reklam z majewskim i na dobrą sprawę nie wiem czy on swoją osobą przyciągnął do banku choć z pięciu klientów .

c3zar

2013-03-31, 20:06
W połowie musiałem wyłączyć bo nie dało się słuchać tych smętów :lodowka:

Naster

2013-03-31, 20:45
Można by przerwać jej jakiś wywiad ew przemówienie i nazwać ją szmatą. Następnie przez nagłośnienie puścić refren




Oczywiście w imię wolności słowa, sztuki nowoczesnej i innych wynalazków :D

artimasee

2013-04-01, 11:44
Na stos z k***ą. : D