18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majewski komentuje nazwanie papieża "chujem"!

metode • 2013-03-31, 01:08
Nie znałem Szymona z tej strony. Bardzo dobrze mówi, Czyżby drugi Max.....





w pełni popieram pogląd na tą sprawę Majewskiego

Milion baksów

2013-03-31, 11:37
Niech idzie miniratkę reklamować stary dziad, a nie udaje mądrego.

KlinikaAborcyjna

2013-03-31, 11:45
UP
Milion Baksów za reklamowanie PKO BP majewski jest ustawiony do końca życia , zgarnął pare baniek i może se na wszystko lać ciepłym moczem a za to zapłacili klienci tegoż banku .

Altus

2013-03-31, 11:48
nie byłoby prościej, gdyby ona za to została po prostu przez papieża równie oficjalnie nazwana suką?

Milion baksów

2013-03-31, 11:51
KlinikaAborcyjna - Dla mnie, to on mógł zgarnąć dwadzieścia ch*jonów dolarów. Chodzi o to, że reklamy z nim, są tak wk***iające, że brak na to słów.. Ja nie rozumiem, czemu oni specjalnie ludzi podk***iają.

mati7575

2013-03-31, 12:10
Szczerze? W dupie mam tę całą sprawę.

hrabia9933

2013-03-31, 12:36
1:40 parodia cejrowskiego :D ?

Roozek

2013-03-31, 12:36
j***ć papieża nie jest to w żadnej postaci inna osoba niż Ty czy ja. Trzeba być poj***nym, żeby myśleć, że ta banda idiotów w watykanie to zastępcy Boga na ziemi. Jak mnie to wk***ia jak widzę naszego prezydenta całującego takiego cwe*a w palec. ch*j w dupe waszym tradycjom !

sidian

2013-03-31, 12:41
pozeracz_kotow napisał/a:

Trzymajcie listę 200 pie**olonych lewackich k*** i sk***ysynów:

http://wyborcza.pl/1,75248,13621870,Bronia_Ewy_Wojciak__Apeluja_do_Grobelnego__aby_jej.html#TRrelSST

Ponadto jako podsumowanie tematu:



De Berier: Dzieci z in vitro mają bruzdę na czole, po której od razu widać, że są z in vitro.
Ewa cośtam: Papież ch*j.

Prawica: wyj***ć Ewę cośtam, de Beriera zostawić.
Lewica: Wyj***ć de Beriera, Ewę cośtam zostawić.

I kto jest większym debilem?

Ja pie**olę, jacy ludzie są poj***ni, to się w głowie nie mieści.

takija

2013-03-31, 12:54
Roozek napisał/a:

j***ć papieża nie jest to w żadnej postaci inna osoba niż Ty czy ja. Trzeba być poj***nym, żeby myśleć, że ta banda idiotów w watykanie to zastępcy Boga na ziemi. Jak mnie to wk***ia jak widzę naszego prezydenta całującego takiego cwe*a w palec. ch*j w dupe waszym tradycjom !



Koszyczek już znalazłeś ? ;)

Roozek

2013-03-31, 12:58
Cytat:

Koszyczek już znalazłeś ?



Nie kolego nie uczestniczę w pogańskich świętach ;)

booore

2013-03-31, 12:59
Obejrzałem.
Też bym się napił.

prozal

2013-03-31, 13:20
No k***a mać, czym innym jest nazwanie papieża ch*jem a czym innym jest powiedzenie, że papież puszcza bąki, odrobinę dobrego rozsądku, we wszystkim umiar. Nie pochwalam nazywanie Franciszka ch*jem, bo akurat jak na księdza jest w porządku, ale też nie pochwalam nazywanie posłanki Grodzkiej facetem. No cóż ale żeby nie oceniać na pierwszy rzut oka zarówno papieża jak i posłanki jak i wielu wielu innych ludzi potrzeba odrobiny inteligencji i dystansu.

MarszaL95

2013-03-31, 13:30
metode napisał/a:

Czyżby drugi Max.....


No chyba jednak nie :roll:

Szron

2013-03-31, 13:55
jarekddz napisał/a:

@ SzronMieszkamWLodowce

najpierw idioto naucz się pisać, a później zacznij się udzielać na forum. Jak można w tych czasach jakich mamy, robić tak karygodne błędy ortograficzne. Jest masa programów, czy nawet przeglądarka internetowa pokazuje Ci idioto, gdzie robisz błędy j***ny leniu. Wk***iłeś Mnie zaraz przed świętami.



HEHEHE. Oby Ci jajko rozporkiem nie wyszło.
I nie pluj jadem bo się uślinisz.

Jak się niema czegoś konkretnego do napisania to przynajmniej do błędu się przypie**olić. Jeżeli Ty używasz tego typu programów, to świadczy o tobie żeś same jest j***nY LEŃ.
Ja wolę uczyć się na własnych błędach.
Odnieś się merytorycznie do tego co napisałem a nie spinasz anusa. A może Ty po prostu jesteś pro-żydoklexowyą tubą ? :D

dozek

2013-03-31, 14:12
Ale nikt się nie zastanowił, jaką afere przez te ch*je chce ukryć rząd. Tukowe pewnie znowu coś kombinują i odwracają uwagę.