18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magik Jumper

proG • 2012-10-07, 12:31
Najbardziej wyczekiwany film tego roku. JUMPER 8-)

fresher

2012-10-07, 19:29
yyy... nie śmieszne!

cowboy

2012-10-07, 19:29
MaszSziwe? napisał/a:



Chodzi mi o to ,że się z niego śmieją ,ale dużo do śmiechu tu nie ma:/ Miał wady i zalety jak każdy człowiek a jedną z tych wad było wiesz co ^^



to, ze wyskoczyl przez okno? : D
faktycznie, dosc istotna "wada"

Pan_Doktur

2012-10-07, 19:39
Pan kapitan napisał/a:



Ale bulwers... ;) Magikowi obj***ło bo się przećpał i nałapał schiz pod których wpływem postanowił olać prawa grawitacji i wyp***zielić przez okno.

Gość był na tyle tępy, żeby w wieku 22 lat odebrać sobie życie i zaprzepaścić karierę, pozbawić się przyszłości... Postąpił jak ostatni kiep i można, a nawet powinno się z tego śmiać, bo to głupota na skale iście kosmiczną. :) A to że przy okazji Piotrek był świetnym tekściarzem i b. dobrym raperem nie ma tu nic do rzeczy.



Kolego rozj***łeś światopogląd pewnej części fanów Magika, skąd oni mogli wiedzieć, że ma na imię Piotrek?!


głodny_toster

2012-10-07, 19:41
konkrator napisał/a:

k***...a gdzie ci admini to jest oczernianie i wysmiewanie czlowieka ktory nie zyje za caps locka dadza ci bana sk***...le




Odpowiedz sobie na jedno ważne, ale to zajebiście ważne pytanie...masz konto na samosi czy sadisticu!?

kalosz90

2012-10-07, 19:56
Witaj na Sadistic.pl, portalu, który poświęcony jest gimbusiarni opłakującej śmierć osoby, którą poznali dwa tygodnie temu w kinie.

A nie sory k***a, sadistic jest miejscem czarnego humoru, czego przykładem jest pierwszy post, dlatego zapraszam na samosię panów napinaczy, którzy nie potrafią zdzierżyć czegoś tak lekkiego według tutejszych standardów.

Ro...........ce

2012-10-07, 20:07
@up


GreenBoy

2012-10-07, 20:35
Ooooo alkoholicy się odezwali, no do ch*ja pana jak ja miałbym wymieniać ile ludzi się przekręciło od chlania wody dzień w dzień i napie**alania swoich bliskich to wątpię żebym skończył do rana. Ćpun? dlatego ze lubił sobie zapalić trawkę to ćpun? Jak ktoś sobie lubi piwo wypić to od razu alkoholik? Tak ap ropo, czy któryś z was tak naprawdę wie dlaczego skoczył z okna? Nie! oczywiście że nie bo k***a nikt tego nie wie. Wy tu pie**olicie o ćpunie który był egoista bo zostawił żonę dziecko itp itd. Kto oglądał film temu może żaróweczka zapaliła się w głowie, i być może Magik skoczył bo pokłócił się z zona jak i wszystko co miał legło w gruzach i nie widział przyszłości w swoim życiu. Nikt tutaj z was nie był na jego miejscu i raczej na pewno nie będzie, wiec ch*j tak naprawdę wiecie jak jego życie wyglądało, no ale oczywiście geniusze internetowi wiedza najlepiej. Bo gdy godzinami wpatrują się w monitor i rozmyślają o dupie maryni, i nie maja żadnej opinii dookoła i są niedoinformowani myślą ze wiedza najlepiej lecz tak k***a nie jest. Elo elo gimbusy, jak to ktoś wspomniał. Ile można nabijać się z tego samego, w dodatku nieśmiesznego?

Pizkes

2012-10-07, 20:35
MaszSziwe? napisał/a:



Chodzi mi o to ,że się z niego śmieją ,ale dużo do śmiechu tu nie ma:/ Miał wady i zalety jak każdy człowiek a jedną z tych wad było wiesz co ^^




Fakt, to jest smutne. Smuci mnie, że człowiek, który uchodzi za istotę rozumną, może naćpać się tak, żeby wyskoczyć przez okno. Magik kwalifikuje się do nagrody Darwina. Co z tego, że zostawił po sobie kawał dobrego rapu, skoro zginął jak idiota.

I nie pieprzcie mi bzdur w stylu: "On miał ciężkie życie, dlatego ćpał!". Życie jest ciężkie, wiem o tym, jednak narkotyki jeszcze nikomu nie pomogły i problemy nie są tutaj żadnym usprawiedliwieniem. Ćpun zawsze będzie dla mnie kretynem i kropka.

mechanik13

2012-10-07, 21:02
Ja słyszałem że magik skoczył dlatego że się załamał bo synowi się prezent nie podobał no ale i tak znajdą się ci co wiedzą lepiej skoczył to skoczył jego sprawa zakładam że większość gimbusów dopiero usłyszała o nim jak wyszedł "Jesteś Bogiem" Zresztą nikt się tak na prawdę nie dowie czemu co i jak a takie pie**olenie że się przećpał czy coś w tym stylu jak dla mnie Jest oznaką dna i glupoty

dzodzo69

2012-10-07, 21:04
Ale bulwers... Magikowi obj***ło bo się przećpał i nałapał schiz pod których wpływem postanowił olać prawa grawitacji i wyp***zielić przez okno.

Gość był na tyle tępy, żeby w wieku 22 lat odebrać sobie życie i zaprzepaścić karierę, pozbawić się przyszłości... Postąpił jak ostatni kiep i można, a nawet powinno się z tego śmiać, bo to głupota na skale iście kosmiczną. A to że przy okazji Piotrek był świetnym tekściarzem i b. dobrym raperem nie ma tu nic do rzeczy.

PS. Pan kapitan niech zakupi sobie książkę Macieja Psiuka "Jesteś bogiem" bo w filmie nie jest wytłumaczone dokładnie dlaczego skoczył. Książka wytłumaczy co poniektórym co to jest schizofrenia oraz jaki wpływ miały na to narkotyki. Nie każdy narkoman to sambójca i nie każdy samobójca to narkoman. Samobójstwa są spowodowane problemami z którymi nie możemy sobie poradzić.

~krzys.toxic

2012-10-07, 21:15
Ja pie**ole nie znam się nic a nic na hip hopie, paktofonikę słyszałem kiedyś kiedyś za małolata i z ciekawości odwiedziłem Wiki. a co mnie zdziwiło... :



Magik, właściwie Piotr Łuszcz (ur. 18 marca 1978 w Jeleniej Górze, zm. 26 grudnia 2000 w Katowicach[3]), znany również jako Mag Magik I, Psychotata, Neo i Zmazik – polski raper i producent muzyczny.

Ukończył Technikum Elektromechaniczne przy Zespole Szkół Technicznych w Katowicach[4]. W latach 1994–1998 występował w katowickiej grupie muzycznej Kaliber 44. Od 1998 do śmierci, tj. do 2000 roku, występował w grupie Paktofonika, której był współzałożycielem. Był członkiem stowarzyszenia PROPS Entertaiment zrzeszającego artystów z Europy i Stanów Zjednoczonych[5].

Łuszcz wraz z grupą Kaliber 44 był dwukrotnie nominowany do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Pośmiertnie nagrodzony, w 2001 roku, nagrodą Fryderyka za album Kinematografia grupy Paktofonika w kategorii Album Roku – Hip-Hop.
Kliknij-> źródło

przyznaje się lubei wiedzieć wszystko od początku i co z czym jest powiązane. Moje wnioski?


Większość tępaków jarających się filmem nie wiedzą nic o tym jak było a tym bardziej kiedy było! (nie wypowiadam się o sobei bo posiadam równie znikome strzępki informacji na temat tegoż tematu)

Śmieszy mnie to, że większośc małolatów cieszy się, robi pośmiewisko z siebie i rozdmuch*je żar filmu jak pie**olona "śmierć Hanki" z ta różnica, że ta ostatnia to j***na fikcja która zdażyła się teraz- czyt. kilka miesięcy temu a Piotr Ł zginął prawie 12 lat temu tępaki! (nie wspomnę nic na temat tego jak bardzo mi jest wstyd, że tego nie wiedziałem)
Wracając do sedna sprawy- dlaczego nikt tego nie zrobił kiedy jeszcze nie było filmu? np kiedy powstał sadol- 2007 lub rok temu? bo większość tych którzy wiedzieli mieli swoją godność a ci którzy teraz robią z tego cyrk nie miało pojącia o fakcie aż do powstania filmu/ dokumentu
nie wiem nie widziałem nei bede się wypowiadał- wk***ia mnei fakt tylko i wyłącznie wywlekania spraw z przeszłości bo coś jest na fali

dziękuje za uwagę DOBRANOC- jak nie pasuje coś- WON!

btw jeśli jakiś zawiedziony gimbusek ma jakieś ale mogę przeprowadzić prywatne konsultacje, ew ręczne tłumaczenie

lapps

2012-10-07, 21:29
@pizkes, pan kapitan, bujaszka

ta, k***a. moze przestaniecie czerpac wiedze o narkotykach od babci?

albert hoffman odkrywca lsd umarl w wieku 102 lat. aleksander shulgin odkrywca ponad 200 substancji psychoaktywnych(zwanych pospolicie narkotykami). sam testowal wszystkie te rzeczy wielokrotnie w roznych dawkach(nie wiedzial nawet jaka dawka jest bezpieczna, cala wiedze o tych narkotykach ludzie czerpia obecnie z jego ksiazek) ma 87 lat i dalej normalnie funkcjonuje(malzonka tez zyje).

mialem watpliwa przyjemnosc spotkac setki zuli w wieku 20 paru lat co tez nie maja juz zadnej przyszlosci, ale jakos nie nazywacie ludzi pijacych alkochol skonczonymi idiotami.

w wieku 22 lat mial nagrane 4 albumy z czego 3 studyjne, SOLIDNY wspoludzial w przeszczepieniu nowego gatunku muzycznego na polski grunt(bez zajebistego studia marketingu itd jak dzisiejsze gwiazdki) do tego zone i dziecko i byl znany na cala polske. nawet moja matka wiedziala kim jest magik zanim ja sie zapoznalem z jego tworczoscia czyli ponad 10 lat temu. w wieku 15 lat nagrywal kawalki o narkotykach i przestepczosci wsrod mlodych ludzi.

no, ale co z tego. i tak przyjdzie scierwo z internetu co wszystkie mozgi pozjadalo i najlepiej wiedza co magik cpal, ile cpal, jaka mial sytuacje rodzinna/materialna, jak wygladalo jego dziecinstwo co mu w glowie siedzialo(juz wychowywanie sie w rodzinie, w ktorej sie duzo krzyczy skutkuje tym, ze dziecko przestaje sie cieszyc z zycia i wyrabia sobie tendencje do uzaleznienien). i zaczna tacy jeden z drugim wymyslac jakies suche obrazki byle by magikowi pocisnac bo taka jest moda :facepalm: pare pierwszych bylo smieszne, ale wiadomo jak zwykle scierwo podchwycilo motyw i teraz to juz jest tylko zalosne.

pie**olone bezmozgi co z chorob psychicznych mieli pewnie tylko depresje jak tato po wywiadowce nakrzyczal, ale do oceniania to k***a pierwsi.
zygac sie chce przez takich ludzi

icek Berg

2012-10-07, 21:33
Jest jeszcze jedna sprawa mianowicie 12 lat nie pie**oliło się o depresji w kawie na śniadanie bo nie było to modne tak jak teraz a chłop miał ewidentny problem.

...Depresja może doprowadzić do znacznego spadku poziomu aktywności życiowej, a dla 20–30% chorych kończy się samobójstwem...


Crane94

2012-10-07, 21:33
Pan kapitan napisał/a:



Ale bulwers... ;) Magikowi obj***ło bo się przećpał i nałapał schiz pod których wpływem postanowił olać prawa grawitacji i wyp***zielić przez okno.

Gość był na tyle tępy, żeby w wieku 22 lat odebrać sobie życie i zaprzepaścić karierę, pozbawić się przyszłości... Postąpił jak ostatni kiep i można, a nawet powinno się z tego śmiać, bo to głupota na skale iście kosmiczną. :) A to że przy okazji Piotrek był świetnym tekściarzem i b. dobrym raperem nie ma tu nic do rzeczy.



Wk***iłem się. Fakt, jeśli człowiek którego kariera bardzo dobrze się rozwija, ma rodzinę itp, popełnia samobójstwo - to można by nazwać go głupkiem. Ale zaraz! Czy człowiek który ma rodzinę i karierę, chciałby się zabić? Mag miał schizofrenię co prawdopodobnie było skutkiem samobójstwa. Prawdopodobnie nawet nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji tego skoku. I nie pie**ol mi, że ćpał, bo skąd możesz o tym wiedzieć?

Wk***ia mnie już to ciągłe nabijanie się zezmarłych, czy to z papieża, Magika czy kogokolwiek innego... Nie jesteś katolikiem? Spoko! Rób swoje, a nie naśmiewaj się i nie wpie**alaj jeśli Cię to nie obchodzi. Podobnie tutaj, rozumiem, że ktoś może nie lubić rapu/Magika, ale NA ch*j obrażać? ch*j wam w dupę.

Ma...........so

2012-10-07, 22:09
Esham

Rozumiem, a więc twierdzisz że Magik miał schizofrenię dlatego że się zabił. Nabawił się jej podczas procesu umierania co wpłynęło na jego dalsze życie tak? Wytłumacz mi ten mechanizm bo odkrywamy chyba właśnie tajemnice życia po życiu... :mrgreen: