18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magik Jumper

proG • 2012-10-07, 12:31
Najbardziej wyczekiwany film tego roku. JUMPER 8-)

krycheuszos

2012-10-07, 12:34
Wolałbym film pd tytułem "Paweł Jumper i rower przestworzy"

MortiCRX

2012-10-07, 12:35
Ja pie**ole, już chyba Strasburger ma wyższy poziom zabawności od ciebie.

Sitwa8

2012-10-07, 12:50
Całkiem fajnie zrobione.

MaszSziwe?

2012-10-07, 13:15
I to ma być śmieszne ? Śmiejesz się z wybitnego rapera ,którego pewnie nigdy nie słyszałeś . A po drugie śmiejesz się z człowieka ,który nie żyje . Po ch.j takie coś wrzucasz na internet ? Taki z Ciebie kozak to idź z jego kolegami się pośmiej ... to by Ci dali lekcje ,która na pewno bo ci się przydała !

Pa...........an

2012-10-07, 13:29
MaszSziwe? napisał/a:

I to ma być śmieszne ? Śmiejesz się z wybitnego rapera ,którego pewnie nigdy nie słyszałeś . A po drugie śmiejesz się z człowieka ,który nie żyje . Po ch.j takie coś wrzucasz na internet ? Taki z Ciebie kozak to idź z jego kolegami się pośmiej ... to by Ci dali lekcje ,która na pewno bo ci się przydała !



Ale bulwers... ;) Magikowi obj***ło bo się przećpał i nałapał schiz pod których wpływem postanowił olać prawa grawitacji i wyp***zielić przez okno.

Gość był na tyle tępy, żeby w wieku 22 lat odebrać sobie życie i zaprzepaścić karierę, pozbawić się przyszłości... Postąpił jak ostatni kiep i można, a nawet powinno się z tego śmiać, bo to głupota na skale iście kosmiczną. :) A to że przy okazji Piotrek był świetnym tekściarzem i b. dobrym raperem nie ma tu nic do rzeczy.

riczardson

2012-10-07, 13:58
@up
No i w końcu ktoś to dobrze powiedział

MaszSziwe?

2012-10-07, 14:03
Pan kapitan napisał/a:



Ale bulwers... ;) Magikowi obj***ło bo się przećpał i nałapał schiz pod których wpływem postanowił olać prawa grawitacji i wyp***zielić przez okno.

Gość był na tyle tępy, żeby w wieku 22 lat odebrać sobie życie i zaprzepaścić karierę, pozbawić się przyszłości... Postąpił jak ostatni kiep i można, a nawet powinno się z tego śmiać, bo to głupota na skale iście kosmiczną. :) A to że przy okazji Piotrek był świetnym tekściarzem i b. dobrym raperem nie ma tu nic do rzeczy.



Chodzi mi o to ,że się z niego śmieją ,ale dużo do śmiechu tu nie ma:/ Miał wady i zalety jak każdy człowiek a jedną z tych wad było wiesz co ^^

JebaćLudzi

2012-10-07, 14:20
krycheuszos napisał/a:

Wolałbym film pd tytułem "Paweł Jumper i rower przestworzy"

jak zobaczyłem napis jumper to też mi się z nim skojarzyło

icek Berg

2012-10-07, 15:48
Odp........ się od Magika

Fenrin

2012-10-07, 16:56
Naprawdę, już kawały Bongmana są śmieszniejsze. k***a, ile można się śmiać z tego samego? Żeby to chociaż kiedykolwiek było zabawne... Śmianie się z Magika śmierdzi gimbusiarstwem na równi z byciem sezonowcem.

meatball

2012-10-07, 18:30
Dawaj Magik, to już się kameruje!

bujaszaka

2012-10-07, 18:33
ch*j w dupę magikowi, zostawił synka, żonę, już nawet nie chcę myśleć co musieli czuć jego rodzice, gdy znaleźli go rozj***nego na chodniku. Ćpun, tchórz i egoista. Abstrah*jąc od tego, że był świetnym raperem, to po prostu był p*zdą życiową, która w tak młodym wieku odebrała sobie życie i przy okazji zniszczyła je kilku innym osobom. Nie szacunek się należy, a ch*j w dupę.


A żart tak czy tak ch*jowy.

Ma...........so

2012-10-07, 18:54
Jeśli uważasz że powyższy post nie jest śmieszny a Magikowi i jego podobnym należy się szacunek za twórczość i filozofię życiową zapal razem ze mną wirtualną świeczkę [*]. Za każdą wirtualną świeczkę 10 zł otrzyma Katowicki Fundusz Spadochroniarski im. Magika. Nie pozwól aby brak odpowiedniego sprzętu niszczył marzenia Ikarów naszych czasów.

ko...........or

2012-10-07, 19:14
k***...a gdzie ci admini to jest oczernianie i wysmiewanie czlowieka ktory nie zyje za caps locka dadza ci bana sk***...le