18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magiczna sztuczka kundla...

Halman • 2021-06-25, 16:41

i pimpek zrobił tadaaam... :-D

NataliaW

2021-06-25, 21:49
Natury prawdziwego psa nie oszukasz, tak jak natury murzyna

crossdressphyxia

2021-06-25, 22:29
Ja pie**olę, jak czytam te wyzwiska tych debili powyżej, to chyba cieszę się, że coraz rzadziej tu jestem, no k***a walka zmywarki z łowcą wirtualnych piw, że wy na to macie siły? Ja po drugim poście machnął bym ręką i zajął się czym pożyteczniejszym, na przykład obserwowałbym, jak na cieknącym kranie osadza się kamień z twardej wody. Wy to chyba macie po 17 lat i masę wolnego czasu, albo waszymi największymi problemami w życiu jest zastanawianie się, co temu ch*jowi z sadola odpisać. Wirtualne przedszkole.


Jesiu

2021-06-25, 22:37
Hahaha To niezły pimpek xD

Sniper6

2021-06-26, 00:13
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Śmieszne jak ludzie dla piw robią z siebie idiotę.Chyba,że są idiotą ;-)

NiemiecWaszPan

2021-06-26, 00:54
Ej wy tam, j***ne przegrywy w komentarzach, zluzujcie majty. Że też wam się chce te wysrywy pisać... Lepiej zrobił byś coś pożytecznego jeden z drugim, np zwalił gruche.

Karboksylator

2021-06-26, 04:10
Oponka napisał/a:

dobra. poddaje się. przerosła mnie twoja "zjebistość". nie dziwię się, że ci wszyscy cisną, a ciebie to nie rusza. sam chyba nie ogarniasz tego, co wypisujesz. krzyż ci na drogę sadolowy napinaczu



niestety Halman cię zaorał, jak rolnik pole przed dopłatami. Nie dość, że nie rozumiesz zwyczajnych aluzji, ba nie rozumiesz tekstów pisanych wprost, to jeszcze próbujesz swoją ignorancję ukryć obrażając innych.

KaiKenzo

2021-06-26, 11:47
jacy ci hamerykańcy głupi...

Tuco

2021-06-27, 01:05
Tak się kończy bambinizm.

StaryJakCieRobił

2021-06-27, 14:01
Halman napisał/a:

zapie**olę ci w potylicę młotkiem, co ty na to?



Jakiś ty groźny nie zesraj sie p*zdo :)

camelight74

2021-06-27, 17:10
Halman napisał/a:

zapie**olę ci w potylicę młotkiem, co ty na to?



Możesz jebnąć się w swój pusty łeb ale napisz o tym wcześniej to zakupimy szampana.

Pepek95

2021-06-28, 00:17
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



ale ty jesteś zj***ny

:roll:

jestemwkapciach

2021-06-29, 12:04
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Życzę Ci abyś kiedyś potrzebował pomocy takiego psa ratownika albo żeby w dupie kiedys Ci taki wyszkolony kokainę znalazł z przemytu i Cię zamknęli na x lat żebyś się nie rozmnażał



:mrgreen: