18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mafijne porachunki

BrianGriffin • 2017-02-09, 17:52
Cytat:

Pobili księdza wracającego po mszy na plebanię. Ukradli 20 tys. złotych i odjechali BMW duchownego

Dokładne okoliczności napadu nie są jeszcze znane. Jak informuje Radio Gdańsk, dwóch sprawców zaatakowało księdza, gdy wjeżdżał swoim BMW do garażu plebanii. "Prawdopodobnie sterroryzowali go bronią" - czytamy. Z kolei Trójmiasto.wyborcza.pl podaje, że ksiądz został zawleczony na plebanię, gdzie sprawcy skrępowali mu nogi i ręce taśmą klejącą.

Przestępcy uderzyli księdza w głowę i weszli do jego mieszkania. Zabrali z niego 20 tysięcy złotych i odjechali wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych autem poszkodowanego.

Proboszcz parafii położonego nieopodal Wejherowa Kąpina trafił do szpitala z urazem głowy, połamanymi żebrami i licznymi obrażeniami ciała.

gazeta.pl



Stay out of my territory

Metruu95

2017-02-10, 02:39
jak można okraść złodzieja, karaczana ? :D

jezusprosi

2017-02-10, 04:12
Moje miasto takie piękne ...

Miacholl

2017-02-10, 08:54
@SQRW3L_ponury W Wawie na Ursynowie Caritas płacił za wynajem 30m^2 prawie 10k miesięcznie proboszczowi. Znajomy wynajmuje lokal usługowy przy tej samej ulicy za 8k przy 85m^2. To było 2 lata temu, a po aferze coś tam się zmieniło. Na razie łączą wydatki z kilku jednostek więc już nie dojdziesz do tej jednej. Niech mi ktoś powie, że to nie jest pranie pieniędzy.

RedIsGood

2017-02-10, 10:28
Szkoda człowieka. Tak ciężko zapracowane pieniądze... Zapie**alał na swój dobytek w pocie czoła, bez wytchnienia. Księża mają bardzo ciężkie życie, masę obowiązków od świtu do zmierzchu a to po dupie się podrapać, a to plebanię obejść, zobaczyć czy furtka nie skrzypi, a to w piecu napalić zimą, a ile to się trzeba nachodzić na takiej np. kolędzie... chudziutką kopercinę przytulić ze łzami w oczach a tu jeszcze takie nieszczęście i niewdzięczność... kurvva mać...

-Pita88-

2017-02-10, 12:56
A mówią że k***a k***ie, łba nie urwie

JaegerMouse

2017-02-10, 18:03
Wchodząc do sekcji komentarzy pod tego typu postami spodziewałem się wielkiej gównoburzy rozpętanej przez bandę gimbusów puszczonych samopas po internecie i oczywiście się nie zawiodłem. Co trzeba miec w głowie, żeby tak pieprzyć bez sensu? Ta sebixowo-gimbusiarska logika płynąca z niektórych postów aż szczypie w oczy. Ojciec bił krzywo szpadlem po łbie? Dać patusom dostęp do internetu i od razu szajba odbija. A teraz zapamiętajcie. Owszem istnieją instytucje, które są ostro zryte, ale są też takie które przedstawiają soba znaczą wartość. Obrzucanie gównem tych drugich tylko dla tego, że jakaś jednostka coś odstawiła nie należy postrzegać jako czegoś, czym charakteryzuje się cała ta instytucjia. Kościół założony został wiadomo przez kogo i poprzez to sam w sobie jest bez winy. To co wy oczywiście pomijacie to fakt, że kościół, tak jak i inne pożyteczne instytucje składają się z ludzi, a ludzie, jak to ludzie nie zawsze są uczciwi i zawsze będą kombinować na swoją korzyść. Sugeruje więc, aby taką logikę spod monopolowego wsadzić sobie jak najgłębiej w dupę jak się da i zacząć właściwie używac głowy. Najlepiej wróćcie do szkoły i odstawcie wszelkie używki.

PanAndrzej666

2017-02-10, 19:01
bidulek na pewno zbierał na remont dachu kościoła :)

kenzol

2017-02-10, 22:36
Jak ładnie wszyscy się cieszą, że kogoś pobito i okradziono :-) a następny będziesz Ty...

merh

2017-02-11, 15:33
to was,wierni,okradziono,a nie księdza. To jakby cieszyć się,że zniszczono limuzyny rządowe.To wy za to zapłacicie.